Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí


Nepřihlášený uživatel

/ #62 Re: Re:

2015-06-06 06:50

#22: Kamil - Re:  

 Samozřejmě, že mám rád vše, co je české. Však jsem Čech a na rozdíl od vás netrpím krizí identity. Mám rád české lidi, miluji české holky, ctím české zvyky a tradice, mám rád českou kuchyni, jsem hrdý na svůj český jazyk, na svoji vlast, prostě na vše, co je české. To je snad úplně normální (pro normální lidi normální), co je na tom tak divného, jsme přece v Česku. Když pojedu do Japonska, tak chci taky poznat tradiční japonskou kulturu a nemám zájem narážet na každém rohu na mekdonalda a na každém druhém rohu na mešitu. Každá kultura by si měla zanechat svůj specifický ráz, který ji liší odlišnou, unikátní a o to více atraktivní pro turisty (soudě dle turismu v Praze naše zem co do historického rázu nabídnout má) a právě o tom je rozmanitost, pestrost, diversita, heterogenita, široká škála barev, ne že se vše smíchá dohromady a vznikne z toho vyblitá monotónní šeď, kterou nakonec ovládne ta nejagresivnější kultura a ostatní asimiluje. Tudíž vy multikulturalisté defakto usilujete o pravý opak toho, co hlásáte - postupnou islamizací ztratí svět svoji rozmanitost. Začalo to odstřelováním Buddhových soch v Afghanistánu, pokračuje to ničením drahocenných antických památek v Iráku a Sýrii, dále předěláváním evropských kostelů na mešity, dokonce už i fanatici z islámského bratrstva jednu dobu koketovali s myšlenkou zničit pyramidy jakožto monumenty pohanské kultury. A vám je to pořád málo. Tak už si konečně ujasněte, o co usilujete - multikulturně rozmanitý svět nebo jeden fádní globalizovaný hnus? Soudě dle vaších zcestných reakcí se zřejmě smysluplné odpovědi nedočkám, leč naděje přeci jen umírá poslední.