Proti plnému uznání islámu v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Proti plnému uznání islámu v ČR


Nepřihlášený uživatel

#226

2014-09-02 16:16

jen debil by si přál, aby tady s námi byli ti islámští šmejdi,za chvíli budeme s "láskou vzpomínat" na cikány. pokud si je sem pustíme !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#227

2014-09-03 06:00

Korán jsem četl a skrytých výzev k násilí se v něm i přes úsilí překladatelů o "korektnost" skrývá víc než dost. Navíc žádná islámská země ani žádný islámský duchovní nestaví islám a jeho vyznavače na stejnou úroveň jako ostatní lidi. I Fašismus se choval stejně.

Nepřihlášený uživatel

#228

2014-09-04 11:19

Když jede Evropan do muslimského světa, musí striktně dodržovat jejich zákony (oblečení, stravování, nápoje,...). Zkuste si něco nedodržet! Ale oni si holt myslí, že se můžou roztahovat a dělat si co chtějí všude.
rolf

#229 Proti plnému uznání islámu v CR

2014-09-08 11:09

Divím se, nejen našim, ale i ostatním evropským politikům, že před takovým, pro nás smrtelným nebezpečím strkají hlavu do písku a ohání se nějakou multikulturou! Vždytˇse stačí podívat na videozáznamy, které si ty hovada natáčejí na mobily a pak dávají na internet. Zakuklení islamisté tam bez slitování řežou hlavy, nebo střílí do bezmocných, spoutaných lidí. A stejné hrůzy čekají nás tady v Evropě, až se ty stvůry odhodlají k útoku na nás, benevolentní, chápající a tolerantní multikulturalisty. Pak nás nezachrání ani NATO, protože se neshodnem ani na tom, jestli by to náhodou od nás nebylo potlačování práv a náboženských svobod. A pak už bude pozdě i na rozdání zbraní mezi lid. My jako národ se asi nezmůžem k nějakému odporu. A i kdyby, politici nám to nedovolí. A národ se zas v klidu rozejde do svých domovů a bude čekat jak to dopadne. Jsme zkrátka národ švejků, který tlachá u piva a když jde do tuhého , tak se hodí marod. a vovotom to je! Asi tak.

 


Nepřihlášený uživatel

#230

2014-09-11 08:23

Problém není, že byse toho lidi báli,ale prostě o této petici a nových požadavcích islamistů neví. Já na to dnes narazil náhodou. Hned posílám všem známým.

Nepřihlášený uživatel

#231

2014-09-11 08:32

už je nejvyšší čas

Nepřihlášený uživatel

#232

2014-09-11 15:14

Přál bych si kvalitní české školství - ne madrasy !!

Nepřihlášený uživatel

#233

2014-09-11 15:20

všechno co se dnes děje je pod záštitou euro-pseudohumanity!!...je to hnus,vousatá vítězka v Eurovision(je to muž),sňatky homo+adopce,islám,humanizace vězeňství atd....ptám se..komu to prospívá???většině nebo menšině??odjakživa se menšina musela podřídit většině,nechápu jak je možné,že je dnes tomu naopak a lídři EU prosazují práva menšin jako o život!!....prostě svět se prdel obrací!!...je to hnus!!

Nepřihlášený uživatel

#234

2014-09-11 15:20

Mám osobní zkušenost,Turek v rodině, hnus.Tak snad ještě není pozdě...
kontraislamista

#235 stop islamu

2014-09-11 15:22

mam dojem,že všichni vime co jsou zac, staci navstivit Vaclavske namesti v Praze a ma te jich plne zuby, vsude se chovaji jako by jim patril svet, pryc s nimi,at si uzivaji svuj feudalni zivot v arabii, turecku a jinde.


Nepřihlášený uživatel

#236

2014-09-11 15:26

Muslimská kultura do Evropy nepatří!
Svejk007

#237

2014-09-11 15:29

Zdravím,

má žena petici podepsala již dávno, venku na procházce s kočárkem. Neváhala ani vteřinu. Já tak učinil také. Byl jsem devět měsíců jako voják v Iráku a vím dobře co jsou zač. Jejich víra je již v zárodku agresivní a pro bezmocnou demokracii velice nebezpečná. Nemá cenu se tu rozepisovat, ale islám je aktuálně největěí zlo nejen v Evropě.....


Nepřihlášený uživatel

#238

2014-09-11 16:26

Jsem pro zákaz islámu!

Nepřihlášený uživatel

#239

2014-09-11 20:07

Každá kultura si musí hlídat a chránit svoje hodnoty!
Zkuste toto co oni zde, provozovat např. v Teheránu. Musí se jim dát jasně najevo - vypálíš dům křesťana, přijdeš v Evropě o dva. Tolerance je cesta do záhuby. Nebojím se, slimáci, jdu si pro Vás!!!

Nepřihlášený uživatel

#240

2014-09-11 20:15

Až bude stát křesťanská obec v IS tak možná povolit. Jinak Nikdy. Budeme jinak asimilováni, to už jsme zažili.

Nepřihlášený uživatel

#241

2014-09-11 23:21

Tahle země je v prdeli...poslední věc na které se shodneme je nenávist k islámu. A nedávejte informace nepříteli? Klidně dodám adresu...

Nepřihlášený uživatel

#243

2014-09-12 09:48

Nechci v našem státě žádny muslimi ani islám.

Nepřihlášený uživatel

#244

2014-09-12 18:55

Já nemám naprosto vůbec nic proti absolutně komukoliv, kdo se chce k nám přistěhovat a žít svůj soukromý život v souladu s našimi tradicemi a naším kulturním okruhem. Otázka víry či nevíry v jakákoliv božstva JE !!!KAŽDÉHO!!! JEHO !!!SOUKROMÁ!!! VĚC!!! Ale NESOUHLASÍM s jakýmikoliv "privilegii", které někteří přistěhovalci požadují... Je jistě !!!NA POVÁŽENOU!!!, když vidíme, že tam, kde to s tak zvanými "právy" jednotlivce přepískli (bohužel se k těmto dementním pitomopronárodům začínáme dobrovolně přiřazovat a "páskovat" se do "euroovčanostáda" rovněž a "dobrovolně"), a teď začínají "pobekávat", že "multikulti" nějak "nefunguje"... Jsem proto, aby !!!KAŽDÝ!!! bez pardonu, kdo začne "vystrkovat" po přistěhování svoje rafinovaně skryté "růžky", byl jednoduše bez ohledu na udělené či neudělené "občanství" pak prostě "vrácen" odkud "přišel". Libovolně zda až ve "druhé" či "třetí" generaci ovšem!!! Proti pokojným lidem jakékoli víry však nemám naprosto žádných námitek (kromě nácků!!! To je ZLOČIN!!! A ne "víra"!!!), ať jsou třeba "oranžovo-modro-zelení"... Odmítám však "PRIVILEGIA"!!!

Nepřihlášený uživatel

#245

2014-09-14 08:58

Když se rozhodnu, že nemohu žít ve své zemi, odejdu jinam a jsem si vědoma, že se musím přizpůsobit lidem a způsobu jejich života v této zemi. Jsem vděčná za to, že jsem byla přijata a nepotřebuji, aby mi postavili mešitu nebo něco jiného, aby jsem nosila šátky a byla zahalená, když to v této zemi není zvykem. Má víra mi zůstane a stačí mi k ní kobereček. Vynucovat si svá práva v cizí zemi je násilí na této zemi, vydírání. Dáme jim vzdělání a práci, pošleme jim humanitární pomoc a oni se vrátí do své země a zabíjejí naše lidi. Mají jinou mentalitu a ať tedy odcházejí do zemí jim blízkých a ne k nám, když je naše kultura štve.

Nepřihlášený uživatel

#246

2014-09-16 18:45


islám nemá co dělat v evropě,natož na tomto světě.Páchá zvěrstva na lidech,kteří se nepřikloní k jejich víře.nerespektují naše evropské zákony,snaží se prosadit své,chtějí,aby my křesťané jsme jim leželi u nohou.jde o krutou víru,která nemá v naši společnosti co dělat.my křesťané nesmíme v jejich zemích zvednout hlásek,oni si tu prosazují u žen burky,ve kterých mohou navstěvovat školy,úřady,stavět mešity.nedovolme islamistům vkročit na naši posvátnou zem

Nepřihlášený uživatel

#247

2014-09-19 01:41

Stačí podívat co stalo s našimi sousedama už ne mají svoji stát ,
Mrkněte na Španělsko , Nizozeme , Švédsko , Norsko , Německo , velko Británie , Francie mrkněte na každy jich protest , tam policie ma strach .

Nepřihlášený uživatel

#248

2014-09-22 17:29

Ať s náma něco paní volfová z české suverenity udělá, jinak brzy zemřeme bez peněz a bez práce.

Nepřihlášený uživatel

#249

2014-09-25 16:11

Náboženství,ať je jakékoliv,je fanatismus,a katolíci také vraždili odpůrce.Doba je trochu změnila!Ale Islám je dnešní realita!Nechci jej v naší vlasti!

Nepřihlášený uživatel

#250

2014-09-26 08:39

Každé náboženství je zlé!!Je to víra ve svého Boha,kterého NIKDO nedokázal!!!Pohádka pro veliké děti!!Nabádá k podřízení všech,kteří věří něčemu jinému!!tedy otroctví svobody!!