Proti plnému uznání islámu v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Proti plnému uznání islámu v ČR


Nepřihlášený uživatel

#26

2013-08-05 07:18

Islám nebude podporovat náš právní systém. Podle jeho učení a tradičního výkladu je muslimské právo nadřazeno všem ostatním. Jeho vzrůstajícím vlivem ve společnosti, potažmo i v politice by byla ohrožena demokratická ústava státu. Výsledkem by byla autoritativní a striktně totalitní společnost.


Nepřihlášený uživatel

#27

2013-08-05 12:36

Díky za Vaši iniciativu. Budoucnost prokáže, jak jsme tento problém podcenili.
martin z hradce

#28 hradec

2013-08-05 19:46

v hradci králové nestojí žádná mešita

Nepřihlášený uživatel

#29 Islamizace CR

2013-08-06 03:41

Tohle jsou děsný pokritecký kokoti , a vy evropané budete ještě větší kokoti jestli si necháte nasrat na hlavu vod těhle extrémně pošahanejch zmrdů .http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/353934/Evropske-deti-musi-dodrzovat-ramadan-z-ucty-k-islamu.html

Nepřihlášený uživatel

#30 islamizace v CR.

2013-08-06 03:48

přečti si a bude ti hned jasný proč nechceme multikulti svět,http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/353934/Evropske-deti-musi-dodrzovat-ramadan-z-ucty-k-islamu.html

Nepřihlášený uživatel

#31

2013-08-06 14:37

Je-li dovoleno vyjádření nesouhlasu s určitým stavem a je-li toto vyjádření tím nejjednodušším a nejprostším způsobem, jak mohu případně přispět ke změně tohoto stavu, je mojí povinností tak učinit veřejně, nebot smysl petice je právě v její veřejnosti, nikoli v anonymitě.

Nepřihlášený uživatel

#32

2013-08-26 18:44

Naše vláda by se měla k tomuto a dalším přistěhovalcům postavit a zachovat jako Australská vláda ,chceš tu žít tak žij podle našich zákonů,naší víry a nauč se naši řeč slovem i písmem.

Nepřihlášený uživatel

#33

2013-09-01 16:37

63 letý rakouský důchodce byl zatčen policií za to, že na svém pozemku během sekání trávy
nahlas jódloval. Měl totiž konkurenci: na sousedním pozemku stojí islámská mešita, ze které
během modlení pouštějí do okolí z reproduktorů na dvoře zpěv muezzina.Důchodce nepůjde do kriminálu, zaplatí puhých 800 EUR pokuty (20 tisíc Kč). Docela mírný
soud na to, že byl odsouzen za "Pohrdání náboženskými symboly a omezování náboženského vyznání.

Nepřihlášený uživatel

#34

2013-09-18 18:54

Islám se neslučuje s Evropskými hodnotami a zároveň popírá základní lidská práva a svobody.Proto jsem proti plnému uznání islámu v ČR.

Nepřihlášený uživatel

#35

2013-09-18 19:15

Islám je nutno odstranit z tohoto světa!

Nepřihlášený uživatel

#36

2013-09-18 19:30

zakázat islám,stejně jako fašismus!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#37

2013-09-18 21:46

Lidi proberte se, tohle je cr. hajte svoje pravo zit jako lidi, coz islam nedovoluje

Nepřihlášený uživatel

#38

2013-09-18 22:59

Islám v naší republice opravdu nechci, Je to víra fanatická a plna násilí.
Pablo Felda Opravil

#39 Re: NICO A OSTATNÍ

2013-09-20 10:49

#7: Monika - NICO A OSTATNÍ

A co chceš dělat,jak se spojit?Tady nikdo do ulic nevyjde a nebude protestovat.Sám jsem byl adminem Czech Defence league pro Brno,ale prý jsem moc prudil a kritizoval.Muslimové se řečma ani veřejnýma protestama vyprovokovat nenechají,pálily jsme korán,samozřejmě odezva žádná a iniciativa mizerná,akorát jsem si připadal k smíchu a navíc pálit knihy se mi nelíbí.Když napíšu, že je potřeba začít pálit mešity, tak jsem hned extremista, ale oni jinak svou pravou tvář neukážou.A Taky by jim to patřilo, už kvůli holkám Hanči a Tonči, oni nám už totiž válku vyhlásili, ty holky musí trpět tak, že si to ani ve snu neumíme představit.


Nepřihlášený uživatel

#40 Re: Naprosto souhlasím

2013-09-20 10:53

Pablo Felda Opravil

#41 Re: Dovětek

2013-09-20 11:12

#24: Burny - Dovětek

Nemohu nesouhlasit,sám jsem toho odpůrce a snažil jsem se doteď trochu burcovat lidi, že jenom kecama se muslimové nedají zastavit v CZDL Brno,který samozřejmě řídí Praha se mnou nesouhlasili,prý je teď potřeba vést mediální válku a až tady budou mít to co mají v západní Evropě,pak teprve začnou tihle kavárenští intelektuálové bojovat,buhahahaha.Mám z toho pocit,že jsme v pěkné prdeli a Karla Švajcíka by jsme měli asi oběsit za vlastizradu,jsem trochu extremista,ale ne rasista či nacista,jenom nechci tyhle fanatiky v MOJI ZEMI,unesli naše holky Hanku a Tonču a to mě stačí,pro mě mi tímto vyhlásili válku.Pokud nezačneme pálit jejich mešity a nevyprovokujeme je k reakci,VYHRAJOU a my se z toho pos...rem


Nepřihlášený uživatel

#42

2013-09-23 11:44

Co napsat? Snad jenom to že islám není náboženství, ale jakýsi hybrid totalitní diktatury a kultu zla. Někteří ho považují i za infekci a já se ani nedivím.

Jediné řešení je kompletní globální zakaz. Jako z nácky, jenž se od muslimáků pilně učili.


Nepřihlášený uživatel

#43

2013-11-26 20:07

Islám, muslimáci, mešity, modlitebny a vše ostatní co je s islámem spojené JE PRO EVROPU VELICE NEBEZPEČNÉ, PROTO MUSÍME PROTI TOMU BOJOVAT, když ne kvůli nám, tak sakra kvůli našim dětem a vnoučatům. Islám do Evropy nepatří !!!!!!!!!!!
baba

#44

2013-11-26 23:48

Nesouhlasím s přílivem ISLÁMU do Evropy , do naší země !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#45

2013-11-27 06:05

až se v muslimských zemích začnou stavět kostely, potom ať si postaví mešitu!

Nepřihlášený uživatel

#46

2013-11-27 08:48

Nesouhlasím se šířením zvěrstev, které hlásají muslimové.

Nepřihlášený uživatel

#47

2013-11-27 09:28

Islam patri tam kam patri pryc z Cr

Nepřihlášený uživatel

#48

2013-11-27 10:04

Islám je temné náboženství usilující celá staletí ovládnout a islamizovat Evropu. Uznáním jejich nároků by bylo políčkem do tváře nejen všech, kteří v minulosti Evropu chránili, ale i mučedníkům současnosti v Africe a Asii, kteří jsou masově vražděni jen kvůli nepřijetí islámu.

Nepřihlášený uživatel

#49

2013-11-27 11:24

Češi a Slováci byli křesťané,husiti,třeba i bez víry - každého svobodná volba !! Jaký Islám ? My jsme Slovani - ne Arabi !!!!!!!Napsat vše v tuto chvíli co mám na srdci seděla bych tady do konce roku - proto jedním slůvkem NE !!!!

Nepřihlášený uživatel

#50

2013-11-27 11:24

Na jejích mešity nejsem zvědavá,mi unich taky nestavime kostely naší víru jim taky necpeme,todle je Česka země a to tak i zůstane!!!!!!