Proti plnému uznání islámu v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Proti plnému uznání islámu v ČR


Nepřihlášený uživatel

#151

2013-12-30 20:08

Cetl jsem cosi o kazani v brnenske mesite. Dekuji nechci. Pana A. by meli posadit na letadlo a hajdy odkud priletel!

Nepřihlášený uživatel

#152

2013-12-30 21:31

Islám nemá v České republice co dělat. Podepisuji věřejně, protože se nestydím za svůj názor.

Nepřihlášený uživatel

#153

2013-12-30 22:24

Prosím lidi jenom ne islám ,kdo to poznal tak ví co jsou zač.Prosím ne Wirthová

Nepřihlášený uživatel

#154

2014-01-04 09:39

Tady je Česko!Komu to vadí, ať se vrátí do své rodné země a tam se věnuje islámu.

Nepřihlášený uživatel

#155

2014-01-05 19:07

Děkuji za organizaci.

Nepřihlášený uživatel

#156 Re:

2014-01-07 14:06

#10: -

Právě že ten středověk potřebujeme vrátit!! Protože kdyby byl středověk náš lid se stím vypořádá rychle! takto jsme drženi ústavou v postraní a když se vyjádříme jsme rasisté!! Ve středověku by se lidé povolaly do bitvy a šlo by se to vyřešit jednou provždy!!

 


Nepřihlášený uživatel

#157

2014-01-08 17:59

radikální problémy vyžadují radikální řešení

Nepřihlášený uživatel

#158

2014-01-10 19:20

Evropská unie se rozhodla zlikvidovat původní obyvatelstvo všech zemí východní Evropy.Záměrně podporuje různé menšiny (u nás zatím Romy),a tím ožebračuje původní obyvatelstvo.V tomto roce se mluví o přílivu Islamistů k nám (10 let jsou již registrováni).Mají být zase upřednostňováni jako Romové.Pro nás to znamená,že je budeme živit.EU čeká na otevřený boj uvnitř státu a pak zasáhne.

Nepřihlášený uživatel

#159 Elis

2014-01-18 20:14

Podepsala jsem petici za zrušení diplomatického zastoupení tzv. státu Palestina a podepisuji i tuto.Dá se ještě vůbec ta drzost muslimů komentovat slušně?Táhněte vy .....

Nepřihlášený uživatel

#161 Re: Svoboda vyznání

2014-02-13 15:52

#119: - Svoboda vyznání

Muslimové ale ne...

Lukáš Dokoupil (Přerov)

#162 Islám patří na smetiště dějin

2014-02-21 17:17

Ideologie levourukouvytřizadků, která nerespektuje vyznání ostatních, nemá co dělat ve 21. století. Rád jsem podepsal petici.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-02-21 18:20


Nastav Biskup

#164 Hlavně se nezastavit v půli cesty

2014-03-10 22:31

Tak a teď ještě vyhnat kristusáky odevšad, kam se za půl tisíciletí dokázali nacpat. Táhněte do vaší tradiční křesťanské Evropy, kde si můžete dělat bordel jako v Irsku. Jinde nemáte co dělat, vymodlenci. Narazit vás na kůl v misionářské pozici je málo.

Nepřihlášený uživatel

#165 Re: Islamizace CR

2014-03-14 10:29

#29: - Islamizace CR

U nás islám nemá co dělat! Zakuklené teroristy vykopat za naše hranice!


Nepřihlášený uživatel

#166 Islámské obohacení naše kultury - Nechci!

2014-03-14 10:38


Nepřihlášený uživatel

#167

2014-03-17 21:00

ať si je staví doma....tady doma rozhodně nejsou a doufám nikdy nebudou.

Nepřihlášený uživatel

#168

2014-03-18 13:51

Jelikož považují koran jako kryminalni knihu která lidi pobízí ke kriminalitě nemůžu schválit islám jako náboženství a proto ho v české republice nechci

Nepřihlášený uživatel

#169

2014-03-20 12:15

Islám je v našem prostředí zcela cizorodný prvek.
Nesouhlasím z mnoha důvodů s vytvářením podmínek pro jeho zakotvení. Zejména pro jeho militaristickou a expanzívní povahu. Pro jeho vyznavače pobývající na území ČR naprosto stačí pro jejich náboženské účely formy modliteben.

Nepřihlášený uživatel

#170

2014-03-20 22:35

Zaregistrováním muslimské církve vzniká nebezpečí zavést do kalsické křes´tanské Evropy prvky náboženství Evropanům cizí se všemi negativními důsůledky, pozitivního nevidím nic, jen mám obavy z rostoucího terorizmu,nesnášenlivosti . Mám otázku: V které muslimské zemi je zaregistrováno křesťanství a kde jsou povoleny stavby křesťanských kostelů? Muslimové nejsou tolerantní k jiným náboženstvím a tvrdě je potírají, proto Evropo, braň se.!! Každý ať si žije ve své domovině a nezasahuje do náboženských tradic jinde ve světě a bude pořádek a klid.

Nepřihlášený uživatel

#171 Re: ještě dodatek:

2014-03-27 09:53

#1: Albenitz - ještě dodatek:

Co se týká stavení mešit na všech územích mimo arabské země by nemělo být tolerováno, jelikož se jedná o jednostranné rozpínání a infiltraci společnosti, která je velmi vyhraněná a netolerantní vůči snad všemu, co na světě existuje, kromě jejich vlastních dogmat a přesvědčení. Nezastávám žádné extremistické hnutí ani postoje, rasismus ani xenofobii, nicméně dle dosavadních zkušeností je multikulturalismus minimálně problémový a snaha o laskavé demokratické přijetí jiných náboženských směrů, které laskavé vůbec nejsou, mi už jen z hlediska hostitele nedává jinou možnost, než tyto směry s poděkováním odmítnout. Přirovnal bych tento přístup ke hřání si hada na prsou s očekáváním, kdy zatne své jedové zuby, případně utáhne smyčku kolem krku. Na druhou stranu, abychom byli objektivní, křesťanská společnost a její historie rovněž skýtá sémě rozpínání, vraždění a nuceného konvertování, inkviziční procesy, pálení čarodějnic atd. V tomto směru by si tyto víry mohly podat ruce. Ale nebezpečí, které se za touto peticí skrývá je v tom, že to všechno budeme platit z našich daní, nemáme vyřešené vztahy s Romy a už si nasazujeme další veš do kožichu. A ještě jednou opakuji, nejsem žádný extremista, nejsem členem žádného spolku, ala říkám jasně STOP všem mešitám včetně jakýchkoliv práv, která si muslimská komunita snaží zajistit v její prospěch na území ČR.


Nepřihlášený uživatel

#172

2014-04-02 16:51

Není o čem hovořit. Když chtějí s námi žít, budou respektovat naši kulturu.
Mikuláš Tschunko

#173 Užiteční idioti

2014-04-04 22:26

Podepisuji. Tito "lidskoprávní" levičáci jsou pro muslimy akorát těmi Užitečnými idioty, kteří jim pomohou dobýt Evropu. Ale jinak jsou to pro ně jen Nevěřící psi, jejichž hlavami si rádi po zásluze vyzdobí své domy.
Už starý Kaddáfí říkal, že pro úplnou islamizaci Evropy nemusí padnout jediný výstřel. Jejich ženy porazí ty Nevěřící "feny" dělohami.
Jsem sice ateista, ale když vidím úpadek křesťanské morálky, konzum, absolutní nehomogenitu národa, odpor k vlastenectví a vytírání bruselského střeva, je mi špatně.


Nepřihlášený uživatel

#174 Proč tolik nenávisti?

2014-04-12 22:37

Kolik z ví něco o Islámu odjinud než z Novy a z vyprávění ostatních xenofobních spoluobčanů? Nesuďte co neznáte. Když vám vadí mešity, nevadí, nikdo vás nenutí do nich chodit. Než začnete psát další nenávistný komentář, zkuste si o Islámu alespoň něco přečíst, a nemyslím tím to první co vám nabídne Google. Tahle země nám nepatří, je to přirozený běh dějin, lidé zkrátka migrují, tak jako Slované kdysi přišli do Čech, přicházejí teď Muslimové, změny se zkrátka dějí, je to přirozené. Díky přílivu Muslimů do Evropy se snad alespoň následující generace naučí větší toleranci. Nikdy nemůže být zcela po našem. Velice mě mrzí vaše argumenty proti stavbě mešit: když nemůžeme my stavět kostely u nich, ať to nedělají oni u nás (mimochodem, ve spoustě muslimských zemích kostely jsou a staví se další). Oko za oko, zub za zub? Moc pěkné. Nepřipomíná vám váš přístup taky trochu středověk? Chceme možnost cestovat kamkoli, obchodovat s celým světem... tak to máme. Ale hranice přeci nejdou otevřít jen jednostranně, když chceme brát, musíme se naučit dávat. Muslimové přichází aby zde našli práci, domov, dobré školy pro své děti. Tak jako každoročně tisíce Čechů odchází do zahraničí, za tím samým účelem. A ne, nepodepíšu se, mám z vás také strach. Muslimka nejsem, to jen abych předešla dohadům proč se jich zastávám.

Nepřihlášený uživatel

#175

2014-04-25 16:05

Už není ani za 5 minut 12 !!! Zakázat, ale ještě lepší vykázat. Ven ze země. Dát status persona non grata. Kdo chce žít jako muslim, pryč!!!