Proti plnému uznání islámu v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Proti plnému uznání islámu v ČR


Nepřihlášený uživatel

#276

2015-01-09 23:14

Nemělo se dovolit podporou zahraniční politiky a vměšování USA a EU v islámských zemích,aby to došlo tak daleko. Tenhle požár je v režii USA,o tom jsem nikdy nepochyboval. Teď to již nepůjde jinak řešit,než radikálním zapřením demokracie a lidských práv. Násilí plodí opět další násilí...

Nepřihlášený uživatel

#277

2015-01-10 04:44

Správně, at táhnou jsou to nepřátelé a krve žízniví tvorové. Aláh akbár s nimi.
Leona K.

#278 Re:

2015-01-10 04:45

#251: traversa -  

 Už jste někdy viděla, že se čech nastěhuje do Islámu a začne tam vyznávat Křestanství ? ..... Vzpamatujte se a přestante se jich pořád zastávat. Jednou na to doplatíme.


Nepřihlášený uživatel

#279

2015-01-10 08:25

Islám, Muslimy, Cikány oddělit od většinové společnosti, pokud je ještě čas.

Nepřihlášený uživatel

#280

2015-01-10 10:41

pně podporuji pana okamuru

Nepřihlášený uživatel

#281

2015-01-10 14:03

Islám nechci, jsem Čech a nechci se podrobovat násilí na nás lidech . Mají svoji zem, vlast. Ať žije česko.

Nepřihlášený uživatel

#282

2015-01-10 14:56

Nenávidím války,fanatismus v jakékoli podobě.Pokud však někdo napadne mou zem,budu ji bránit všemi silami.Každý má vlastní zem a zvyky,kulturu,Nikdo nemá právo napadat jiné země w zqbíjet,a pustošit a ničit co mu nepatří.Mír je podmíněn dobrou vůlí.Pakliže není,nenecháme si to líbit.Odejděte v míru.
Salomon

#283 Re: Zakázat!!!

2015-01-10 16:51

#20: -  

 Tato sekta smrti by se měla zakázat stejně jako fašizmus. Mělo by se urychleně uzákonit, aby se každý veřejně a písemně vzdal této ideologie, která šíří nenávist, fanatismus a smrt. Ty, kteří by odmítli, bez pardonu vyhostit! Když si někdo neváží toho, že může žít jako svobodný člověk ve svobodné zemi, ať si to zkusí obráceně, ale ne tady!!!


Nepřihlášený uživatel

#284 islám

2015-01-10 16:56

Neříkám, že úplně ve všem souhlasím s panem Okamurou, ale v jádru, on jediný z mála  v politické sféře řekl natvrdo, jak to ve skutečnosti je. Jestli se nevzbudíme, tak to naše děti a vnoučata šededně odskáčou!!!


Nepřihlášený uživatel

#285

2015-01-14 16:37

Ať si musulmany vezme Šláfenberg k sobě na Orlík, tam má místa dost. Těch bab v černých se vždycky tak leknu, když je zatím náhodou potkám, že se mi zastaví krevní oběh. A to nikoho nezajímá. My jsme jim ten čurbes doma nezpůsobili, tak ať si USA přistaví loď a odveze si je buď k sobě a nebo ať jdou do musulmanských států. NECHCI JE TADY!!!

Nepřihlášený uživatel

#286

2015-01-16 10:13

Jakékoli extrémy,jsou životu nebezpečné.Tím víc to platí pro náboženský extremistický fanatismus. Kdo se násilnou cestou snaží o ovládnutí světa, zapojuje a učí své děti vraždit,je nebezpečnější jak dravá zvěř a měl by být zabezpečen v ochranné zoně,aby ostatním neškodil. To znamená, že by neměli mít možnost kontaktu s civilním obyvatelstvem konkrétně naší Republiky, ale vůbec celého světa,který má zájem,žít v míru,se svoji vlastní kulturou, náboženstvím i jinými zvyky své Země..

Nepřihlášený uživatel

#287

2015-01-16 12:56

Hlavně zbavit funkce tu slepici Šabatovou.

Nepřihlášený uživatel

#288

2015-01-17 20:13

Jsem občankou této naší země a chci jí také zůstat i nadále beze strachu, že mi bude někdo cizí, kdo sem přijde násilím nutit něco, co je proti mému přesvědčení a zvyklostem. Chci, aby ti,kdo sem přijdou a budou zde chtít žít, byli nuceni se podřizovat našim zákonům stejně tak, jako je to při návštěvě jejich země námi. My respektujeme jejich zákony, oni ať respektují ty naše.

Nepřihlášený uživatel

#289

2015-01-18 22:01

radikalni islamiste se nezastavi pred nicim a lidsky zivot pro ne nic neznamena. je na case hajit sve uzemi a nasi viru..preju si mir v ceske republice..dekuji.

Nepřihlášený uživatel

#290 Re:

2015-01-18 22:03

#288: -  

 naprosto souhlasim..maji sva uzemi, tak at si tam zustanou.


Nepřihlášený uživatel

#291

2015-01-21 18:49

Nelíbí se mi jejich vraždění a další věci proti lidskosti.

Nepřihlášený uživatel

#292

2015-01-21 18:53

Celkově nesouhlasím s Islamizací Evropy.

Nepřihlášený uživatel

#293

2015-01-22 05:55

Islam propaguje nasili a trestnou cinnost jakozto projevy viry. Dokud to bude platit, bude v rozporu s nasi ustavou
Kuba

#294 Re:

2015-01-22 08:10

#15: -  

 Přesně můj názor

Tom

#295

2015-01-22 11:49

Nevím, co se tady tak složitě řeší. Prostě dát všem uprchlíkům jasně na výběr. Buď se vzdají své víry, pak jim můžeme pomoci a přijmout je, nebo mají smůlu. Musí jasně pochopit, že právě islám je příčinou, proč se na tom mají tak špatně, takže tahat sem to, před čím sami utíkají, absolutně postrádá logiku. Musí si vybrat, nemůžou mít vše - buď víru a bídu nebo nevíru a prosperitu. Pakliže je pro ně víra přednější než život, tak jim nemůžeme pomoci, je to jejich vlastní výběr. Prostě islám nespoluvytvářel dějiny naší země a nemá zde historické kořeny, tudíž zde není z kulturních důvodů žádoucí, ani se neprokázal jako bůhvíjaké obohacení, prostě jejich koncept náboženské společnosti je v nesouladu s naším plně sekulárním zřízením, tudíž není co více řešit. Není v našich silách rozlišovat dobré a špatné muslimy, to ať si vyřeší oni sami. Já mám právo vybrat si, koho domů pozvu jako hosta a koho nikoliv a když si někoho pozvu, tak to nejmenší, co od něj mohu očekávat, je, že bude plně respektovat a dodržovat moje kulturní zvyklosti a nesnažit se zde prosazovat ty svoje. Stejně tak ale musím já dbát na to, abych nevnucoval svoje kulturní zvyklosti jemu, takže žádný vývoz demokracie pomocí bomb, žádné vynucování svých zvyků suverénním státům a jejich ekonomické vydírání, ale nechat je být sami sebou. Kdyby se do nich nikdo nevrtal, určitě by žádný islámský stát nevznikl, každá akce vyvolá reakci. Globální problémy s islámským terorismem započaly právě od slavné Bushovy války proti terorismu, do té doby krom Palestiny nebylo o žádných muslimských teroristech ani slyšet.


Nepřihlášený uživatel

#296 Re:

2015-01-23 13:15

#295: Tom -  

 To je sice pěkné a nedá se s tím nesouhlasit, ale proč by se asi tak měli vzdát víry, když tu pro ně máme již vystavené mešity, že!? Navíc, ředitel Muslimské unie ČR Mohamed Abbas by s tebou asi neponotoval.

Tom

#297 Re: Re:

2015-01-26 10:40

#296: - Re:  

 No to jsme právě krapet zaspali dobu, ty podmínky jsme měli striktně nastavit hned, ale to měli všichni ještě iluze o multikultuře a teď, když je pozvolna ztrácí, už zase není zač bojovat. I když tady v ČR to pořád není tak zlé. A co si myslí nějaký muslimský předák, je v naší zemi docela irelevantní. To by měli naši zaprodanci konečně pochopit, vzchopit se a nepoklonkovat kdejaké přistěhovalecké chátře.


Nepřihlášený uživatel

#298

2015-01-31 21:55

čechy čechům arábii arabům .né jinak

Nepřihlášený uživatel

#299 Re: Re: Re:

2015-01-31 22:45

#297: Tom - Re: Re:  

 Ty to nechápeš. Tady nejde o to někomu poskytnout azyl a zachránit ho. Tady jde o to snížit inteligenci evropské unie, protože je moc chytrá na to aby se dala okupovat. Prostě hloupá ovečka se daleko lépe ovládá a ždímá než chytrá ovečka, která si umí spojit jedna a jedna. Proto tady probíhá masírka maldých lidí, proto se tady likvidujou prosperující firmy, proto se do očkovacích vakcín přidávají toxiciny. Je potřeba snížit lidskou populaci v evropě a to jen tak nepůjde.


Nepřihlášený uživatel

#300

2015-02-04 12:16

Stále se ohánějí svojí mirumilovnosti,tolerancí k ostatním náboženstvím a ke všem lidem na celem světe. A když to bude potřeba tak i k mimozemšťanům. Ale je to jen zástěrka. Jejich mirumilovnost je netolerovat jina nabozenstvi,jen koran v jejich úpravě, vraždit a ponižovat vlastní muže, ženy a děti, dobývat cizí území buď vojensky nebo formou presidlovani a tam pod rouškou mirumilovnosti rozšiřovat svoje zvrhle učení, získávat postavení, vliv a snažit se i o změnu nebo úpravu zákonů v te ci oné zemi ku svému prospěchu. A naše vlády a ruzne organizace jim v tom pomáhají ne jen tím že to vše tolerují ale zakazují i nazývat věci pravymi jmeny.Nesmi se uvádět národnost, barva kuze ani náboženské vyznání pachatelů závažných trestnych činů. Byl by to prý rasismus a podněcování k nenávisti. Proto se připojuji svým podpisem.