Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

#2001 Budoucí president...........?????

2013-01-15 11:58

http://radek-velicka.cz/?p=4757
Knížecí plky ze spaní
Radek Velička 20. Říjen 2012 | 08:17 Názory a komentáře, Přímá volba prezidenta bez komentáře

Kníže Karel se probudil a zahájil svou prezidentskou kampaň, asistentů má dostatek, aby jej budili, či v dobách spánku za něj pracovali. V době probouzení nebo usínání pronesl něco tak zázračného, že by chtěl po vzoru Václava Havla vrátit České republice respekt. Kdo ví, co tím myslel, jestli bude iniciovat nějaké další humanitární bombardování, aby trpěli a umírali civilisti? Nebo má nachystané nějaké zmatené drama: Jak se na státních návštěvách, fórech a panelech usíná? Nebo toho chce dosáhnout urážením Rakušanů, že ví, jací jsou to kreténi?

Nepřihlášený uživatel

#2002 Re: Re: Zemane ty jsi hodně poklesl

2013-01-15 14:46

#1982: - Re: Zemane ty jsi hodně poklesl

Trapní byli už od začátku,co s tou štvanicí začali . Byla to trapárna nějvětšího kalibru.


Nepřihlášený uživatel

#2003 Re: RUDY KOMUNISTI AŽ ZA UŠIMA

2013-01-15 14:48

#1993: v této zemi nemají komunisti místo - RUDY KOMUNISTI AŽ ZA UŠIMA


A jak lidé milují ODS ukázali voliči např. u prezidnetských voleb. Tímto přiznivcům ODS srdečně gratuluji k jejich úspěchů, tímto tempem zločinecká ODS brzo zmizí z české politické scény, a k tomu všem normálním lidem gratuluji. Slává.


Nepřihlášený uživatel

#2004 Re: Re: Re: 9

2013-01-15 14:50

#2000: - Re: Re: 9

Schwarzenberka budou volit studenti jako poděkování, že zvedl ruku pro školné. To se panu Hořejšímu přece musí moc líbit. Tím nechci tohoto studentíka urazit, nevím, jak na tom je se školou nebo zda má za sebou bohatého papá, který by nějaké to školné pro synáčka utáhl :-)))

Já volím Zemana.


Nepřihlášený uživatel

#2005

2013-01-15 15:15

Husákovskou normalizaci a komunisty na vás,ubozí levičáci postrádající základní slušnost.Pokud však víte,co to je.
Milan

#2006

2013-01-15 17:40

Byla řádně zvolena,tak ať tam je.Kdo chce docílit aby odstoupila,tak se chová jak KSČ před rokem 1989.

Nepřihlášený uživatel

#2007 Re:

2013-01-15 19:27

#2006: Milan -

Mildo, Mildo...


Nepřihlášený uživatel

#2008 Re: Re: Re: Re: 9

2013-01-15 19:29

#2004: - Re: Re: Re: 9

No tak, jelikož vlastně nic nevíš, tak drž, laskavě pec...

 

MIP - pro debilní studenty z Třeboně

#2009 Modropták skončil na perfektním druhém místě - OD KONCE

2013-01-15 19:42


Přemysl Sobotka podpořil akce studentů proti KSČM
www.parlamentnilisty.cz › Aréna › Monitor
21. listopad 2012 – Prezidentský kandidát a senátor Přemysl Sobotka (ODS) podporuje akce studentů zahrnující petice, demonstrace a stávky proti nástupu ...Přemysl Sobotka podpořil akce studentů proti KSČM
----------
Kandidát ODS Přemysl Sobotka skončil předposlední se ziskem zhruba 2,5 procenta. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/klaus-ods-straslive-prohrala-je-to-debakl-pravice-946424#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink
MIP

#2010 Ani prachy těm modroptákům už nepomohly

2013-01-15 19:44

Sobotku stál jeden hlas v prezidentské volbě 121 korun, Zemana jen osm
Sám sebe volil Přemysl Sobotka.

Sám sebe volil Přemysl Sobotka. Autor: Deník/ Vítek Černý
http://www.denik.cz/z_domova/sobotku-stal-jeden-hlas-v-prezidentske-volbe-zhruba-121-korun-20130113.html
13.1.2013 09:01

Praha - Nejdráž „pořídil" hlas voliče v prezidentských volbách kandidát ODS Přemysl Sobotka. Vítěze prvního kola Miloše Zemana (SPOZ) stál jeden hlas asi osm korun. Druhý finalista, předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg za něj „vydal" zhruba o deset korun víc. Vyplývá to z podílu odhadovaných nákladů na kampaně, které volební štáby přiznávají, a počtu získaných hlasů.
JEDEN HLAS PRO PAROHÁČE

#2011 Volím paroháče Schwarzenberga

2013-01-15 20:00

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Schwarzenberg#Man.C5.BEelstv.C3.AD_a_d.C4.9Bti

Roku 1987 se ukázalo, že Karel Filip je nemanželské dítě, které Therese měla s rakouským politikem a průmyslníkem Thomasem Prinzhornem, který ho i dohodou z roku 1987 (úředně zaevidovanou roku 1988) adoptoval.

http://olser.blog.idnes.cz/c/316177/Obraceni-se-Ferdyse-Pistory-aneb-Jidis-Karla-Schwarzenberga.html
Roku 1987 se ukázalo, že Karel Filip je nemanželské dítě, které Therese měla s rakouským politikem a průmyslníkem Prinzhornem, jenž ho adoptoval. Kvůli této aféře se Karel a Therese rozvedli, aby se, jak se sluší a patří na spořádané šlechtice, znovu se vzali v roce 2008… Jeho věk 76 let je dle českých voličů ten nejlepší, jaký se na funkci hlavy státu hodí...
celkem 15 poblblých studentů i s 10 novináři z IDNES

#2012 Dívejte se jak " ČESKÁ MÉDIA LŽOU " údajné České noviny fuj.!!!!!!!!!!!!!

2013-01-15 20:25

15.1.2013
IDnes napsala o protestu 15 lidí proti komunismu :) o demonstraci 150 osob na podporu Romana Smetany neinformovala
Milan Daniel

Dva dny před shromážděním na podporu svobody slova, které svolalo sdružení Přátelé Romana Smetany v předvečer dalšího soudu s tímto zločincem na Horní náměstí v Olomouci, mi zavolal pan Zbyněk Horváth ze Zlína. Sdělil mi, že i on v rámci „Palachova týdne“ pořádá prakticky ve stejnou dobu (rozdíl jedné hodiny) a na stejném místě akci, která je namířená proti rostoucímu vlivu komunistů, a navrhl mi, abychom obě akce spojili. Pokusil jsem se mu vysvětlit, že mezi komunisty rozlišuji; s velkým úspěchem se to nesetkalo a dozvěděl jsem se, že jsem v podstatě naivní.

Pana Horvátha jsem do té doby neznal, i sdělil jsem mu, že akci pořádám spolu s přáteli a musím se s nimi poradit. Spolu s nimi jsem se poté podíval na Horváthovy www stránky. Poněkud zaskočeni jsme zjistili, že pan Horváth se bezvýhradně staví za bratry Mašíny. Se souhlasem ostatních jsem mu poslal stručnou sms, ve které jsem mu sdělil, že podpora Mašínů je pro nás nestravitelná a spolupráci jsem vyloučil.

Na shromáždění, jehož podtitulem bylo heslo „Svobodu pro Smetanu, vězení pro gaunery“ se sešlo odhadem 120 – 150 lidí, přítomná byla i ČT, která se mnou natočila po vystoupení mém (viz dále) a přátel krátký rozhovor. Přišel ke mně také pán, který se představil jako Jan Šinágl. Sdělil mi, že všechno točil a zítra to bude na jeho webových stránkách. Pána jsem informoval, že ho znám, a že je to jeho věc. Při odchodu jsme v 15,45 minuli pódium, na němž stál pan Horváth, v okolí postávalo asi 15 lidí. Jak jsem se později dozvěděl, byl mezi nimi i pan Vladimír Hučín a paní Zdena Mašínová. Portál iDnes o jejich akci pohotově informoval. Ve zpravodajství ČT ani iDnes se ale o shromáždění na podporu Romana Smetany navštívené o pár desítek metrů dál podstatně větším počtem účastníků neobjevilo nic. Pro zmíněná média to zřejmě bylo málo zajímavé. Naštěstí máme ještě Britské listy, takže si níže můžete přečíst, co si občané olomoučtí (i odjinud) mohli ode mne vyslechnout:
MIP - pro debilní studenty z Třeboně

#2013 Ubožáčci studentíci, už jste v prdel..........

2013-01-15 20:29

http://hledej.idnes.cz/clanky.aspx?q=studenti+proti+komunist%F9m+na+kraj%EDch+

Padesátce demonstrujících zoufalců říkají "nemalá část společnosti"? To si dělají legraci, že? A co mezi nimi dělá ta stará čarodějnice, pardon, sestra vrahů?
+22/−3

Foto
Hana Antonová 67944

Herdek, proč protestují proti komunistům v krajích? Lidi je tam zvolili! To mají komunisti říct - ne děkujeme, vaše hlasy nechceme, radši naše křesla postoupíme jiným stranám... Co takhle respektovat výsledek voleb?
+24/−5

http://hledej.idnes.cz/clanky.aspx?q=studenti+proti+komunist%F9m+na+kraj%EDch+

Organizátoři,2 zpěváci,4 kolemjdoucí a p.Mašínová.Její maminka byla v KSČ,také její manžel člen KSČ,bratři několikanásobní vrazi a ona se nyní aspoň zviditelnňuje "návštěvami".Neví,že byly svobodné volby,že Langer a spol už volby v Olomouci nevyhraje...:-P

Nepřihlášený uživatel

#2014 Lidi, přemýšlejme

2013-01-15 20:44

Lidi, přemýšlejme a buďme alespoň trochu Čechy!
Petr Pokorný

Máme za sebou prvé kolo prezidentské volby, velice smutné doby pro český stát. Co k tomu říci z hlediska občana.

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který má také doposud cizí státní příslušnost,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který nevysloví téměř žádnou větu správně česky a ani nezná pořádně naší hymnu,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, jehož manželka by nejspíše jako první dáma hovořila česky hůře než vietnamští trhovci,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který je členem BILDERBERGu, klubu-organizace nadnárodních finančních magnátů a skupin, pro něž je národ, čest a svoboda nežádoucí vlastností občanů, volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který jako ministr zahraničí Topolánkovy vlády lhal více jak 2 roky občanům o radaru v Brdech a dodnes se za to neomluvil,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který schvaloval spolu s Havlem bombardování Srbska za Kosovo, i když nejspíše měl vědět, že je to mezinárodní zločin a šlo jen o vytlačování Srbů z Kosova, aby tam mohly řádit UCK teroristické skupiny a aby tam mohla být zřízena největší americká základna na evropském kontinentě,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který pomáhal prosadit jako 1. místopředseda vlády a předseda politické strany TOP 09, podivné, doposud řádně nedokladované církevní restituce. Ty restituce, které naše mladé lidi, děti a vnuky zadluží na celá desetiletí,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který jako předseda TOP 09- strany, která se spolupodílela na prosazení zákonů ožebračujících důchodce, rodiny s dětmi, na návrhu školného, na neskutečném propadu státního rozpočtu o více jak 160 miliard Kč, na zhoršení sociální a zdravotní péče atd…,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, člověka, který si nechá říkat „kníže“ přesto, že již první československý prezident T.G.Masaryk podepsal jako jeden z prvních zákonů vznikajícího svobodného státu zrušení šlechtických titulů a zákaz jejich používání,

volme za prezidenta ČR Karla Schwarzenberga, abychom se měli za co stydět, abychom ukázali, co jsme to za národ, že mu stačí pár týdnů masírování medii vlastněnými zahraničními korporacemi a staly se z nás hloupé nemyslící ovce!

Rád bych našel na Karlu Schwarzenbergovi nějaký významný pozitivní rys vyjma pospávání, ale nějak se to nedaří.

Ale pokud v nás přeci jen ještě zbyla byť jen špetka státní a národní hrdosti a cti, pak Karla Schwarzenberga nevolme v žádném případě!
Monika

#2015 Baborová na Hrad

2013-01-15 20:47

Já si myslím, že na Hradě by měla být naše Bobina. Bobina na Hrad, Bobina na Hrad. Mírov.

Nepřihlášený uživatel

#2016 Re: Lidi, přemýšlejme

2013-01-15 21:11

#2014: - Lidi, přemýšlejme

Prosím, mluvte za sebe. Takže, mám, volím, apod. Neberte si za svou většinu. Děkuji, aristokrat.


Nepřihlášený uživatel

#2017 Re: Re: Lidi, přemýšlejme

2013-01-16 02:27

#2016: - Re: Lidi, přemýšlejme

Tak to se máte čím chlubit, vy jeden aristokrate. Děkuji též, slušný člověk.


Nepřihlášený uživatel

#2018 Re: Volím paroháče Schwarzenberga

2013-01-16 07:32

#2011: JEDEN HLAS PRO PAROHÁČE - Volím paroháče Schwarzenberga 

 

: jen abys nebyl parohacem brzy ty. Stará ti suká se soudruhem.
ZIMOLA

#2019 NEJVĚTŠÍ RUDÝ KUNDY HISTORIE GOTTWALD,JAKEŠ,ŠTROUGAL,FILIP,BABOROVÁ,ZIMOLA

2013-01-16 11:56

NEJVĚTŠÍ RUDÝ KUNDY HISTORIE GOTTWALD,JAKEŠ,ŠTROUGAL,FILIP,BABOROVÁ,ZIMOLA

Nepřihlášený uživatel

#2020

2013-01-16 11:58

KAŽDY KDO VOLÍ ZEMANA,VOLÍ ZLOČINECKOU ORGANIZACI KSČM KTERÁ BUDE STEJNĚ JIŽ BRZY ZAKÁZÁNA
Monika

#2022 Volím našeho Karla pochcavánka.

2013-01-16 13:05

Monika

#2023 Re: Volím našeho Karla pochcavánka.

2013-01-16 20:50

#2022: Monika - Volím našeho Karla pochcavánka. 

 

: aby ses z toho nepochcala ty, krávo
Petrbudvar :):)

#2024 Re: Re: RUDY KOMUNISTI AŽ ZA UŠIMA

2013-01-17 15:29

#2003: - Re: RUDY KOMUNISTI AŽ ZA UŠIMA

ODSS zmizí a nahradí ji - nějací jiní šmejdi, případně titíž šmejdi schovaní pod jakýkoli jiný název marketingového produktu ušitého na míru různě blbým skupinám pravicujících ovčanů - voličů. Přesně jako teď s pofiderním dědkem - nedostudovaným hajným. Je to generálka, kam až mohou před volbami do PS zajít a klesnout.


Nepřihlášený uživatel

#2025 KOMOUŠI UŽ SE BRZY DOČKÁTE SPRAVEDLNOSTI

2013-01-17 15:43

KOMUNISTI KVIČÍ JAKO KRYSY UŽ JIM NIC NEPOMŮŽE PŘIJDE SOUD A PŮJDOU PŘED SOUD JAKO MUSELA MILADA HORÁKOVÁ A TED TO ČEKÁ VÁS VY RUDÝ HAJZLOVE KOMUNISTICKÝ V POLSKU KOMUNISTŮM ZKRÁTILI DŮCHOD NA MINIMUM TAK TO PŮJDE JISTĚ I ZDE
RUDÁ SEBRANKO,LŮZO,PÓVLE MÁTE SE NAČ TĚŠIT



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...