Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Já nic, já muzikant

#126 Re: Re: Re:

2016-11-18 18:11

#117: zmrd - Re: Re:  

 Ty tomu snad nevěříš? Po křížových výpravách a inkvizici bych věřil i v to, že každý papež byl homosexuální pedofil :)

Ále, radši nikdo

#127 Zlobíte se?

2016-11-18 18:13

To je vtipné. Tady se někdo sere nad tím, že tu píšou lidé skoro z celé ČR. A proč? Protože VK nasralo velkou skupinu lidí a teď si to vylíže.


Nepřihlášený uživatel

#128

2016-11-18 18:15

TAK PETICI ASI NAPSAL NĚJAKÝ ATEISTICKÝ SATANISTA, ZDÁ SE ŽE VOLIČ ZEMANA. NO TAK MILÁNCI I KDYBI VÁS PODEPSALO PETICI STO TISÍC, TAK SE KONCERT ADORARE KONAT BUDE S TÍM TAKOVÍ BLBI JAKO VY NIC NENADĚLAJÍ! PROTOŽE NÁS KATOLÍKŮ JE V KLOBOUKÁCH VĚČINA. A SMIŘTE SE, S TÍM ŽE ZEMAN UŽ DLOUHO PREZIDENT NEBUDE, PROTOŽE VYHRAJE VOLBY PRÁVĚ NĚJAKÝ KATOLÍK. ASI PAN PITHART NEBO PAN HALÍK. A POTOM BUDEME DĚLAT ,ODPOVĚDNOU POLITIKU, UKÁŽEME ŽE PATŘÍME, NA ZÁPAD NÉ DO RUSKA NEBO ČÍNY, A BUDEME MÍT KŘESŤANSKOU SOLIDARITU I S UPRCHLÍKY. JÁ RÁD PŘIJMU UPRCHLÍKY K NÁM NA VALAŠSKO. LEPŠÍ UPRCHLÍCI NEŽ SATANISTI S TÉTO PETICE.

Michael Vlček

#129 Stejným metrem!

2016-11-18 18:17

Takže podepsáno a veřejně… aby si "anonymní křesťané" nestěžovali na anonymní podpisy. Vidím, že idiocie a pokrytectví jsou v křesťanství hluboce zakořeněné… někteří z vás píší, jak by nedokončili ani základku. Ten zbytek má naprosto retardované argumenty. Jste fanatici a bojujete proti věcem, které vás neohrožují. Strach z islámu nemáte, ale je vám zle z metalové kapely? Jste trapní…

Michael Vlček

#130 Re:

2016-11-18 18:20

#128: -  

 Ateistický satanista?! :-D A teď si vyhledat ve slovníku "ateista"… A "křesťanská solidarita s uprchlíky"? :-D To jsi vážně retard, pokud si myslíš, že muslimové chtějí koexistovat s křesťany. 

 

Tahle situace vyvolá jen další nenávist ke všem náboženským fanatikům a bude jedno k jakým. 

Michael Vlček

#131 Re:

2016-11-18 18:25

#105: Bylničák -  

 Už i za petici je peklo? :-D Vy jste fakt blázni. Většina z vás ani nezná historii křesťanské víry a nečetla Bibli… a další náboženství jsou pro vás komplet neznámé, protože jste tak hloupí a nadutí.

Ano, katolíci sice druhému přejí víru, ale všechno ostatní mu chtějí zakázat. Prosím vás, chcípněte na kříž narvaný v prdeli. 


Nepřihlášený uživatel

#132

2016-11-18 18:27

Nevadí mi ani satanisté, ani křesťané, dokud mě neobtěžují svou přítomností, ale když rovný přístup, tak rovný přístup.

Nepřihlášený uživatel

#133

2016-11-18 18:36

Katolíci, nezdá se vám, že už to ve zdejší diskusi poněkud přeháníte? Jenom tím potvrzujete, že jste stejní jako váš guru Daniel Herman, ministr, který už nadělal tolik lumpáren, že je zralý na okamžité odvolání: 

http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

Michal

#134 Re:

2016-11-18 19:15

#125: -  

 Až ti yvraždí celou rodinu a tebe donutí konvertovat k islámu, pod výhružkou zabití, tak sem zvědavý, kde bude ta tvá slavná víra. Cukneš jak malý Jarda a zrazu jedině Alláh bude tvůj bůh...

Tomáš, 13 let

#135

2016-11-18 19:21

Je mi vás, křesťanů, celkem líto . . . vaše ubohá víra do padesáti let zanikne nějaký ježíš nebo bůh nikoho zajímat nebude.

 

Víra v pohádky, které vám navykládaly pedofilní faráři, je tou poslední věcí, kterou lidská civilizace v této době existuje.

Těším se, až se za pár let začnou bourat kostely, tavit kříže a pálit bible.

 

#nosatanist

jinak křesťani, taky mám hudbu přímo pro vás https://www.youtube.com/watch?v=SnTL1L8a6YI

 


Nepřihlášený uživatel

#136

2016-11-18 19:47

jak Vy na nás, tak my na Vás 666
Milda

#137 Re:

2016-11-18 21:03

prohlásil milující křesťan. Pokrytci a tmáři jste

Bible je plná ukamenování a hněvu božího kde umírali tisíce. Jsou to jen kecy zvrácené ideologie.

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#138 Re:

2016-11-18 21:04

#1: Andisek -  

 idiote

 


Nepřihlášený uživatel

#139 Re:

2016-11-18 21:17

#78: Blanka M. -  

 kecy

 

 

Milda

#140 Re:

2016-11-18 21:33

#6: -  

 Ve jménu hippisáka jenž kristus nazýváš se páchalo a páchá mnoho špatného. Církev je největší zločinecká organizace v novodobé historii lidstva. Vem si domů rodinku romů a přidělil bych Ti za ty bláboly i pár mochametánů oni by Ti vysvětlili boží lásku a co je fanatismus.

Rádoby křesťané tady blábolí o satanismu to je směšné.

Milda

#141 Re: petice, která nemá šanci uspět ;)

2016-11-18 21:42

#66: YESman - petice, která nemá šanci uspět ;) 

 Vidím názorně v praxi jak se šíří boží láska děkuji za názornou instruktáž. Pokrytecká a falešná morálka.

Anonymně urážet to je hrdinství. Klanět se zlu v rouše beránčím to by vám šlo.

Satan je výplod především církve jako nástroj ovládání slaboduchých ovcí.

Milda

#142 Re: Re:

2016-11-18 21:48

#11: Zyprian - Re:  

 Kdyby jsi používal to co máš mezi ušima nenapsal by jsi takový blábol.

Církev především nakradla za staletí majetky. Jsou za tím miliony mrtvých a umučených.

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-11-18 21:49


Kid in Satan services >:-)

#144 Re: Re:

2016-11-18 22:30

#11: Zyprian - Re:  

 Nauč se česky, Ježíš při tvých hrubkách určitě pláče. Hell to all of you!


Nepřihlášený uživatel

#145

2016-11-18 23:22

Nesouhlasím s tím aby tahle kapela hrála když nemůžou hrát Root a Torr tak proč by měla hrát zrovna tahle kapela. Je to sobecký a hnusný. Takže pro vás ti co to rádi bojkotují na vás stejným metrem budeme rušit vše co pujde

Nepřihlášený uživatel

#146

2016-11-19 00:13

Z jiné diskuze o tomto:

"Největší ironií je skutečnost, že na každém z adventních koncertů, které se v tom kulturáku budou konat, bude mnohonásobně více pošuků reálně věřících na existenci Satana, než se kdy na nějakém metalovém koncertě může sejít."

:-))))))))

 

Olson Onanon

#147

2016-11-19 00:57

 Křesťanství patří do středověku ne do 21. století, důvod proč jsme tuhle petici podepsal i já, je třeba se tomuhle zpátečnickýmu odpadu postavit na odpor.


Nepřihlášený uživatel

#148

2016-11-19 01:06

Někdo v diskusi psal, že na Valašsku nechce ateistické zloděje, kteří okrádají církev... Pár set let zpět, tomu bylo právě naopak. Svatá inkvizice, kacířství, hony na čarodějnice, křížové výpravy, statisíce zmařených životů, zabavený majetek.... peklo na zemi... Já nemám nic proti metalovým kapelám ani proti křesťanským, co se mi nelíbí neposlouchám, nejdu na koncert. Ale také nechci, aby nějaký farář, zneužíval bez potrestání moje, kamarádovo a jakékoliv dítě a pak diktoval, co kdo bude poslouchat, jak bude žít SVŮJ ŽIVOT... Vzít si pod jazyk odpustku pokaždé když zhřeším, v kapse růženec "pro jistotu" ? Vyzpovídat se někomu, kdo má živnosťák na zprostředkovatelskou činnost s Bohem, nevidí si na špičku nosu a považuje se za něco víc, než obyčejní smrtelníci? To rozhodně ne............ Z jedné strany zkorumpovaní mocipáni, z druhé strany otrava kadidlem, je na čase s tím něco udělat.............


Nepřihlášený uživatel

#149 Re:

2016-11-19 01:24

#128: -  

 To jsou opravdu katolické výlevy plné prozumění, lásky a míru :-) Dobře si to všichni přečtěte, ať víte, koho dalšího NEVOLIT 

 


Nepřihlášený uživatel

#150 Re: Re: Re: :D :D Hrdinný kapitán Korkorán :-)

2016-11-19 01:27

#103: Hrdninný anonymní ateista - Re: Re: :D :D 

 A hlavně, spousta těchhle rádobymuzikantů to dělá hlavně pro prachy, ne z lásky k Bohu.......