Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Quoted post

Michael Vlček

#130 Re:

2016-11-18 18:20

#128: -  

 Ateistický satanista?! :-D A teď si vyhledat ve slovníku "ateista"… A "křesťanská solidarita s uprchlíky"? :-D To jsi vážně retard, pokud si myslíš, že muslimové chtějí koexistovat s křesťany. 

 

Tahle situace vyvolá jen další nenávist ke všem náboženským fanatikům a bude jedno k jakým. 

Odpovědi

Realista

#288 Re: Re:

2016-11-20 23:43:39

#130: Michael Vlček - Re:  

 Na něj nereagujte, je to známý troll, který na zdejším webu operuje pravidelně ve všech diskusích. Jeho účelem je co nejvíce vyhrotit již tak silně znesvářenou diskusi. Díky Bohu, jeho myšlenky nejsou obrazem všech křesťanů, ba ani katolíků. Ovšem současný papež obdobné názory ze své politické naivity sdílí a sním automaticky většina církevních autorit. Já jsem křesťan, pokřtěný katolík, ale papežovu autoritu nikterak zvláště neuznávám. Pro mě je to člověk jako každý jiný a že jej zvolili politikařením kardinálové na konkláve, ještě neznamená, že je snad nějakým Božím poslem a že jeho názory jsou neomylné. Církev se bohužel za ta staletí hodně zkompromitovala a s sebou stáhla i celý koncept křesťanské víry, který je neprávem zatracován jen proto, že se jeho šíření ujali mocichtiví lotři. Co ale čekat od mocenské struktury, která vznikla z trosek až na kost prohnilého dekadentního Říma a zatímco ranní preláti hlásali chudobu, oddávali se přepychu ve svých honosných palácech a papeži podléhali obžerství a obcovali s harémem konkubín.