Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

František Petrů (Štítná nad Vláří)

#153

2016-11-19 07:48

Nechtěl jsem se původně k této kauze vůbec vyjadřovat, ale nutí mě situace, která tu nastala. Proč se tak agresivně, až nenávistně, vyjadřujete k postojům jiných lidí? Nechápu to. Je to jenom zbytečné rozsévání nenávisti a nesnášenlivosti. A to myslím obě strany.

Jinak, i kdyby se tady sešlo tisíce podpisů, tak koncert Adorare zrušen nebude. A taky by neměl být zrušen. Nevracejme se do hlubin středověku, respektive komunismu, a nerušme akce ani metalové ani křesťanské, tím ničemu nepomůžeme…

Já jsem byl vždy radikální antikřesťan a to se nezmění, hodně mě naštvalo nesmyslné zrušení koncertu, jelikož jsem i amatérský muzikant. Je to opravdu zarážející v dnešní době.

A nakonec, když se vyjádřím nejen ke zdejším křesťanům, ale i obecně ke všem, satanismus není náboženství, je to filozofie, názor, asi tak bych to nazval, jsem člověk, který četl obě bible, jak tu oficiální, tak i satanskou, a kdybych je měl porovnat, tak je to jednoznačné, jedna je utopie, druhá je reálný život. Tak doufám, že jsem nikoho nepohoršil a pod svým názorem se i rád podepíšu.

A skončím trochu útočně: Náboženství vzniklo, když se potkal podvodník s hlupákem.(Voltaire)


Nepřihlášený uživatel

#168 Jarek

2016-11-19 14:49

Soumrak křestanské víry nikdy nepřijde...protože stojí na Někom mnohem větším, než je člověk. A on má přece větší moc než člověk. ;) A ať se to vám nevěřícím líbí nebo nelíbí...každý jednou zemře. A stane před Ním u posledního soudu....

Barča

#172

2016-11-19 15:10

Tady má někdo mindrák, že přišel o koncertík =D ------->jediný důvod pro tuto petici


Nepřihlášený uživatel

#174 Ty nám taky AmenRe:

2016-11-19 15:36

#6: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#175

2016-11-19 16:38

Autore petice víš co seš? Debil co slouží ďáblovi. Chcípni hajzle.