OTŘESNÝ PŘÍPAD ŠIKANY - SPŠ TŘEBEŠÍN, PRAHA 10


Nepřihlášený uživatel

#101 Re:

2016-02-19 08:33

#100: -  

 Naprosto souhlasím, je to šílené

romel

#102

2016-02-19 08:43

Zřizovatel vybere nevhodnou osobu pro řízení školy, jehož pozice je neodvolatelná. Není to jediná škola, kde by se měl odvolat ředitel i zástupkyně. Stačí se podívat do Brna na uměleckou školu na tř. Kpt. Jaroše - neschopná Znojemská a její zastupkyně Ustohalová. Jejich podivné nákupy a její parkování soukromého auta, jež platí škola a plno dalších podivných udalostí - cesty do zahraničí,....


Nepřihlášený uživatel

#103

2016-02-19 08:46

Jako učitel s 20 letou praxí na střední škole mi nikdo nebude tvrdit, že vedení nevědělo, co se na škole děje. Je to jednoznačné selhání vedení školy.

Nepřihlášený uživatel

#104

2016-02-19 08:48

Pokud si pan ředitel ničeho nevšiml, tak tam nemá co dělat. A vychovávat má především rodina, škola má vzdělávat.
B.P. D.U.

#105

2016-02-19 08:53

CHtělo by to udělat sbírku aby si dcera po té učitelce mohla najmout nelepšího právníka, který by vedení školy a ty studenty teda vlastně hajzly zadupal do země


Nepřihlášený uživatel

#106

2016-02-19 08:53

Tady nejde jen o to, že takováto šikana učitele je vůbec možná. Nejhorší je, že o tom vedení školy vědělo a naprosto je to nezajímalo. Přístup ředitele - jakmile došlo k maléru, ta se "hodil na neschopenku", jinak to nazvat neumím. Ředitelé škol obvykle většinu nemocí naopak přecházejí, tak jako většina lépe placených pracovníků. Tady přišla zodpovědnost a pan ředitel rázem onemocní. Pak se vrátí z neschopenky a jeho vyjádření je takové, že vše udělal dobře a udělal by to tak stejně. Takový člověk dle mého názoru ředitele dělat nesmí, na tom místě nemá vůbec co dělat.
Karels

#107 Článek o petici

2016-02-19 09:00

Vážení přátelé, napsal jsem o tom článek na blogu iDNES:

Odvolejte vedení školy, kde učila šikanovaná učitelka

Karels

#108 Re:

2016-02-19 09:07

#106: - 

No přesně - tak má jít dělat do skladu skladníka a nemá mít na zodpovědnost 450 lidí. (když to nezvládá) Ve skladu bude mít na zodpovědnost tak akorát krabice... (píšu to i s tím záměrem, že si to zmíněný ředitel přečte)

romel

#109 Re: zdroje

2016-02-19 09:08

#25: Žasnoucí Třebešíňák - zdroje 

 Vedení má minimálně dvojnásobné platy za to, že takové šikany bude řešit nekompromisně aby se neopakovaly. Nemám zájem takové zmetky platit z mých daní.


Nepřihlášený uživatel

#110

2016-02-19 09:23

Uvítal bych jméno a adresu toho člověka, který organizuje petici, kterou jsem podepsal. Anonymní podpis stylu "výbor" , se mi nikdy nelíbil.
Já jsem též uvedl své jméno a adresu, která může být zveřejněna.
Možná jsem ale někde něco přehlédl, uvítám odpověď.
S pozdravem
Bohumil Jánský, Praha

Nepřihlášený uživatel

#111 Zdroj

2016-02-19 09:37

Sám jsem v 90 tých letech Třebešín vystudoval, a tenkrát to byla skutečně prestižní škola, kde když jsem přišel na ČVUT, tak dělení skoro probíhalo na jsi z Třebešína, takže látku 1. ročníku umíš. A následně, za pár let, se mě "poštěstilo" nakouknout do této školy i z druhé strany. A ano musím přiznat, né všechny praktiky byly uplně v pořádku (to bylo za doby,kdy pan ředitel byl ještě zástupcem),ale nevěřím, že pokud by vedení něco takového vědělo, nezakročilo by.Ale co mě udivuje, je tento hon na čarodějnice, pořádně se nic neví, policie nezveřejnila žádné závěry, inspekce také né, ale "pár" jedincům si stačí přečíst Blesk či plátek pana Bureše pardon Babiše, a najednou každý přesně ví co bylo a bude. Nebylo by dobré si počkat a až pak podnikat kroky a podepisovat petice? Tím se nikoho nezastávám,pokud o tom opravdu vedení vědělo a zametalo stopy, ať nese následky,ale jen mě přijde, že v ČR se opravdu vše řeší v područí emocí a medialního nátlaku za všech stran bez objektivních informací.


Nepřihlášený uživatel

#112

2016-02-19 09:45

Ti žáci by měli dostat povinný dohled a s rodiči docházet na terapie, pokud nebude prokázáno, že mají na smrti podíl. Jinak je zavřít. Pan ředitel musí umět převzít zodpovědnost a vyvodit důsledky. Pokud skutečně šikanu kryl a studenty z nějakých předpokládám zištných důvodů nechtěl skutečně potrestat - vyloučit ze školy, musí ho nahradit někdo lepší.

Nepřihlášený uživatel

#113 Re: Zdroj

2016-02-19 09:51

#111: - Zdroj 

 Však vy taky máte rád hony na čarodějnice, jen jste si vybral jiný hon, a to na pana Babiše. Já jsem s tím, jak to tady vede, spokojená. To se spíš bojím Sobotky a tlaku EU na vznik páté kolony u nás. I když zase musím uznat, že je Sobotka kliďas, což ho šlechtí.


Nepřihlášený uživatel

#114 Re: Zdroj

2016-02-19 09:55

#111: - Zdroj 

Já jsem taky studoval na průmyslovce - v Olomouci - na SPŠE - když se řeklo průmyslovka, tak to mělo váhu. Ať už to byla jakákoliv průmyslovka.

 


Nepřihlášený uživatel

#115

2016-02-19 09:58

Jak se chovají rodiče, tak se chovají děti.

Nepřihlášený uživatel

#116

2016-02-19 10:02

Snad to narovná postavení učitelů vúdči nehorázným právům studentů

Nepřihlášený uživatel

#117 Re:

2016-02-19 11:20

#2: S.Z. - Re:  

Další případ na Třebešíně

tn.nova.cz / clanek / dalsi-pripad-sikany-timhle-si-musela-mlada-divka-projit-vypoved.html


Nepřihlášený uživatel

#118

2016-02-19 11:50

Ano to je skvělé, že tato petice vznikla... a jen dodávám že ta povedená čeládka ve vedení školy už dávno měla skončit za branami tohoto ústavu...

Nepřihlášený uživatel

#119

2016-02-19 11:54

Naprosto souhlasím. Je otřesné, jak ředitel průmyslovky strčil hlavu do písku(náhle "onemocněl"), aby se zase uzdravil, když viděl, že jde do tuhého. Zástupkyně řed.SPŠ a zástupce ředitele ŠI Ondřej Andrys to byla v TV ubohost sama.Kolik stojí zpráva kontroly inspekce, která dokonce oceňuje "pozitivní klima"školy, kde v té době řádí takové kreatury, že na to poukazují i někteří spolužáci? Andrys, který se snaží i v takovéto situaci krýt kámoše, měl byt odvolán už minulý týden. Zvolí pštrosí taktiku i magistrátní odbor školství a ministerstvo školství (viz prohnilost nikoliv v státě dánském ale ve školní inspekci)??
Karels

#120 Další šikana na Třebešíně? Tímhle si musela studentka projít

2016-02-19 12:56

 

Klikni zde:

Další šikana na Třebešíně? Tímhle si musela studentka projít

 

Tak a teď mi nevykládejte, že tahle škola je v pořádku


Nepřihlášený uživatel

#121

2016-02-19 13:07

Děkuji za sepsání petice, netíká se to petice ,ale chtěla bych říct studentům ,kteří záznam zveřejnili, že udělali dobře mohou být na sebe hrdí a nebrad si nasebe obvinění ,že oni jsou ti špatní naopak Vám kluci děkuji J.Licková

Nepřihlášený uživatel

#122

2016-02-19 13:18

Nebuďte nikdy lhostejní k šikaně, když se s ní setkáte a pomozte tomu, komu je ubližováno. Ta paní učitelka z Třebešína si musela projít peklem a musela trpět jako zvíře. Je mi nazvracení, když vidím, jak se k tomu staví její bývalí kolegové.
bezplatnapravnipomoc

#123 bezplatnapravnipomoc

2016-02-19 13:37

Dobrý den, prosím, zná někdo jméno, popř. bydliště zesnulé paní profesorky? Nebo jinou skutečnost k této události? Nabízím bezplatné právní zastoupení jejím pozůstalým. Kontaktujte mě, prosím, na tento mail bezplatnapravnipomoczavinacemail.cz / nelze vložit mail/ nebo kontaktujte autora petice pana Halmošiho přes kontaktní formulář zde. Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#124

2016-02-19 13:47

Nevěřím tomu, že se na škole o šikaně učitelky nevědělo. A pokud by to tak bylo, že by ředitel o tak závažné věci nevěděl, pak nemá co dělat ve vedoucí funkci!
Karels

#125 Re: bezplatnapravnipomoc

2016-02-19 13:53

#123: bezplatnapravnipomoc - bezplatnapravnipomoc 

 Já to přidám k článku...