OTŘESNÝ PŘÍPAD ŠIKANY - SPŠ TŘEBEŠÍN, PRAHA 10


Nepřihlášený uživatel

/ #111 Zdroj

2016-02-19 09:37

Sám jsem v 90 tých letech Třebešín vystudoval, a tenkrát to byla skutečně prestižní škola, kde když jsem přišel na ČVUT, tak dělení skoro probíhalo na jsi z Třebešína, takže látku 1. ročníku umíš. A následně, za pár let, se mě "poštěstilo" nakouknout do této školy i z druhé strany. A ano musím přiznat, né všechny praktiky byly uplně v pořádku (to bylo za doby,kdy pan ředitel byl ještě zástupcem),ale nevěřím, že pokud by vedení něco takového vědělo, nezakročilo by.Ale co mě udivuje, je tento hon na čarodějnice, pořádně se nic neví, policie nezveřejnila žádné závěry, inspekce také né, ale "pár" jedincům si stačí přečíst Blesk či plátek pana Bureše pardon Babiše, a najednou každý přesně ví co bylo a bude. Nebylo by dobré si počkat a až pak podnikat kroky a podepisovat petice? Tím se nikoho nezastávám,pokud o tom opravdu vedení vědělo a zametalo stopy, ať nese následky,ale jen mě přijde, že v ČR se opravdu vše řeší v područí emocí a medialního nátlaku za všech stran bez objektivních informací.