BOJKOT UMĚLCŮ

Quoted post

Dan Mach

#440 Re: Re: Show J.K.

2016-11-20 18:37

#439: - Re: Show J.K. 

Vidím, že si děláte názor na základě vysílání České televize. Tak to je pokrok správným směrem. Jen tak dál!

Jinak včera se konala v celé republice Noc divadel. I tam se na některým místech diskutovalo o vyhlášeném neklidu. Když si ale přectete text, tak tam nejsou zmiňovány žádné demonstrace, ale pokojné diskuse a vysvětlování. Ale jak je vidět třeba na Show Jana Krause, tak akce probíhá.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#441 Re: Re: Re: Show J.K.

2016-11-20 20:02:17

#440: Dan Mach - Re: Re: Show J.K. 

 Jste na omylu, vysílání ČT sám pro sebe silně cenzuruju a všímám si pouze toho, kde ona sama sobě podráží své propagandistické vysílání, toho, kde se jim nepovede zakrýt pravdu. Jsem totiž toho názoru, že pravda začíná tam, kde končí signál ČT. Tak když už si pustím ČT, tak je to pro mne spíš sranda, jaké šašky ze sebe redaktoři dělají. O čem se diskutuje o nějaké noci divadel v divadlech je mi fuk, at si tam diskutují o čem chtějí. Při normálních představeních takovou diskusi v divadlech provádět nebudou, jinak lidé do divadla nepůjdou, jdou se tam pobavit, jdou za kulturou a na divadelní představení a ne aby poslouchali řeči o plitice, ta doba je pryč, politiku si můžou pustit ve zprávách, pokud je zajímá. A Show Krause od okamžiku, kdy si tam pustil ty tzv.umělce, politiky z propadliště dějin typu Rumla, Kocába... a zbytek z náhodně vybrané stafáže z diváků, aby měl plné jeviště, nesleduji a předpokládám, že brzo zmizí i z programu TV Prima.         Pro Vaši informaci, k tomu, abych měl přehled o politickém dění, sleduji na netu Parlamentní listy, tam totiž najdu objektivní komentáře at již jsou levicové, či pravicové a vyjádření politiků jak z levice, tak z pravice, prostě napříč celým, jak se dnes říká, politickým spektrem, která nejsou tendečně upravená jako v ČT. A jen s povděkem jsem kvitoval, že pravicový politik p.Gazdík nepustil 28.října na podium p.Bartošku, aby mohl na náměstí ventilovat onu tzv. výzvu k neklidu.