BOJKOT UMĚLCŮ

 

My, občané České republiky,

kteří bráníme našeho prezidenta Miloše Zemana, vyhlašujeme BOJKOT všem tzv. umělcům, kavárenským flákačům i televizní žumpě za páteční (28. 10. 2016) vulgární vyjadřování vůči prezidentovi i vysílání TV přenosu.
BOJKOTUJEME také umělce za vyhlášení "Týdne nepokojů" i vůči nám, kteří zvolili v prezidentských volbách Miloše Zemana za svého prezidenta.
Vyhlašujeme BOJKOT všem českým (československým) seriálům a filmům s těmito herci. Vyhlašujeme BOJKOT všem divadelním představením a divadlům, která tyto umělce angažují.
My, občané České republiky budeme BOJKOTOVAT tento směr kulturního života, dokud se aktéři veřejně neomluví panu prezidentovi za hrubé urážky, v pořadu Show Jana Krause, za účast na Staroměstském náměstí, za "Uličku hanby" při odcházení ze slavnostního ceremoniálu z Hradu a další příkoří a křivdu...


Tomáš Ploc    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Tomáš Ploc, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...