Týdny občanského neklidu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4

2016-10-28 13:12

    Zajímavé, že loňská demonstrace proti EU a připrchlíkům neměla ani zdaleka takovou mediální publicitu jako ta dnešní kavárenská - i když tehdy bylo v ulicích mnohem víc lidí než dnes, viz video zde:

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Ecfjpv_aFE

 

 

Odpovědi

Blondynka

#49 Re:

2016-10-28 14:54:03

#4: -  

 Myslim ze by mu slusely vice kremelske zdi, na Hrad on nepatri, znesvetil jej.


Anonymous

#81 Re:

2016-10-28 15:13:33

#4: -  

 Klidně si tam stojte, ale pak se nedivte až budete za hlupáka.

Sluníčkář

#201 Re:

2016-10-28 16:02:36

#4: -  

 Super, tak to už jste dva - držím palce :-)


Nepřihlášený uživatel

#257 Re:

2016-10-28 16:20:47

#4: -  

 At zije prezident


Nepřihlášený uživatel

#275 Re:

2016-10-28 16:28:13

#4: -  

 Strč si Šmajdu do prdele bolševiku ! 

zhnusený děním

#354 Re:

2016-10-28 17:01:51

#4: -  

 rozhodně stojím na straně presidenta

kavárník

#371 Re:

2016-10-28 17:19:15

#4: -  

 na velké nebo na malé ?

Nina A.

#407 Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 17:34:39

#4: -  

 Stojíte na straně prezidenta? V tom případě nechápu co tam dělá podobizna pana Zemana! Prezident ČR, jímž pro mne pan Zeman rozhodně není, by se nikdy nemohl chovat nevhodně na veřejnosti, neměl by si dělat jen to, co on chce a mínění velkého počtu obyvatel, které je v rozporu s jeho osobním, ignorovat. Prezident České Republiky, tedy státu, jehož prezidentm býval pan Havel, by se neměl snižovat k podlézání komunistické Číně, jež potlačuje práva svých občanů. Prezident má stát reprezentovat. Já, jakožto občanka ČR se nyní stydím za to, že moji spoluobčané zvolili tohoto pána.

Bohužel jsem v době přímé volby prezidenta ještě neměla hlasovací právo. Můj hlas by panu Zemanovi ovšem rozhodně nepřipadl a již od jeho kandidatury jsem si byla jistá, že ani nikdy nepřipadne.

Doufám, že v nových volbách pan Zeman (a jemu podobní) nezískají ani jeden hlas. 

Vážím si svobody, vážím si demokracie, bohužel si již nějakou dobu nemohu vážit prezidenta naší krásné Republiky. Doufám, že to se změní...


Nepřihlášený uživatel

#449 Re:

2016-10-28 17:53:33

#4: -  

 To je mi tě líto


Nepřihlášený uživatel

#536 Re:

2016-10-28 18:42:14

#4: -  

 Bylo by dobře navštívit lékaře 


Nepřihlášený uživatel

#623 Re:

2016-10-28 19:45:21

#4: -  

 každý časem dozraje a srtane se dospělým...
i ty se snad dočkáš.


Nepřihlášený uživatel

#735 Re:

2016-10-28 21:14:23

#4: -  

 Ano, jsem na straně pana prezidenta.


Nepřihlášený uživatel

#756 Re:

2016-10-28 21:32:48

#4: -  

 Ano, plně stojím na straně pana prezidenta Miloše Zemana.

Podivuji se, že herec Dyk a Bartoška se zviditelňují tímto způsobem, nemají to zapotřebí,............

....a vy ostatní  hoši, pište  výzvy.

Že si někteří političtí představitelé přihřívají polívčičku na téma 28. říjen, to jen ukazuje jejich malost. 

TO je TÉMA  .... "konečně budeme kecat a plkat"..............koho to zajímá z obyčejných lidí!

 Všichni, kteří nebyly na předávání státních vyznamenáních- a měli z titulu svých postů, být přítomni,

urazili demokracii státu Českého, urazili hlavu státu.

Neměli by být zvoleni již nikdy občany !

 

 

 

toptopic

#913 Re:

2016-10-29 07:29:07

#4: -  

 Souhlas! At jdou s prefabrikaci a majdanem do hajzlu a radsi chodi k volbam! Vyzyvatelu si absolutne nevazim

ajaj

#977 Re:

2016-10-29 11:02:38

#4: -  

 Nejste sám!  Je nás víc!

To zase bude masáž, sprostoty a vulgarismů! .../

Jenže řeknou, že takový je pan prezident...:/ Jsou to LHÁŘI, kteří mají prostor v médiích!!!

Že se nedává prostor příznivcům pan prezidenta?...Aha, vlastníci jsou vlastizrádci nebo cizáci! :o

A o tom to je...lidem se podsouvá špína, kterou sami vytváří!


Nepřihlášený uživatel

#980 DEMOKRACIE

2016-10-29 11:16:42

#4: -  

 Pan Zeman byl řádně zvolen prezidentem České republiky a neni pouhá loutka, kterou chcete, aby byl. Má své názory a říká nahlas co si myslí. Jestliže bude zvolen příště jiný prezident, tak budu opět tuto volbu národa uznávat ať se mi to líbí nebo ne. Spíše mě zde udivuje, že protestují proti prezidentovi občani, kteří mají životní podmínky někde jinde než lidé, kteří žijí od výplaty k výplatě. Asi je někde chyba, ale nebude to chyba prezidenta, ale vlády.

Píšete v petici, že do Ruska a Číny nepatříme, ale jestliže jsme suverénní demokratický stát, tak snad můžeme obchodovat ze státy jako je Rusko, Čína, ...atd a nikdo by nám neměl diktovat s kým můžeme spolupracovat a s kým nemůžeme. Tato petice není zrovna přesvedčivá od lidí, kteří jí zde prezentují.

Myslím, že je tu větší problém a tomu se říká EU. Lidé by měli rozhodnout v referendu zda zůstat nebo ne. Dostal jsem odkaz na tento film, který Vám ukáže jak EU funguje. Bohužel.

https://www.youtube.com/watch?v=1ZUVH2ouaCY

 

Zajímavé video je zde co je DEMOKRACIE

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=EURz4maZPVc

Pavel

#1090 Re:

2016-10-29 17:18:17

#4: -  

 

co to tady melete člověče? vy jste uplně mimo, viďte :-) dejte si nějaký dobrý čaj, jeden či dva lexauriny, zalezte do postele a probůh internet už nechte plavat, nedělá vám to dobře ;-)

děkovat nemusíte, když můžu tak pomůžu ;-)


Nepřihlášený uživatel

#1181 Re:

2016-10-29 21:35:19

#4: -  

 Nestojí mě tento člověk ani za opovržení opovržení hodný je Zeman sám. Karel

Monča

#1224 Re:

2016-10-30 08:20:42

#4: -  

 Volím pana prezidenta Zemana a stojím při něm.


Nepřihlášený uživatel

#1429 Re:

2016-10-31 10:37:58

#4: -  

 Voliči senilního opilce jsou bezpochyby jedinci s podprůměrným inteligenčním kvocientem. A sama přímá volba dopadla tak, jak dopadla, což byla velká chyba!

Bohužel to poukazuje na velmi smutnou většinu v naší společnosti.

jáji

#1540 Re:

2016-10-31 23:08:57

#4: -  

Ano vážím si našeho vzdělaného, všestraného pana prezidenta s velikým přehledem. Sledovala jsem jeho perfektní projev k 98. výročí vzniku ČSR ve Vladislavském sálu Pražského hradu, který přednesl zpatra, k věci,  bez jediného přeřeknutí. Kdo by z Vás to dokázal?  Nikdo!!! Všechna jeho vystoupení jsou zpaměti; je to obdivuhodné v jeho věku. Nezaznamenala jsem toto u žádného jiného státníka nebo politika. Sledovala jsem i jeho projev ze  71. zasedání Valného shromážední OSN, kde náš prezident mluvil  o boji proti terorismu a svůj projev přednesl v angličtině a opět zpaměti. Všechna jeho vystoupní jsou bez papíru. Je to státník velkého formátu, se znalostí několika jazyků, s obrovským přehledem  a měli bychom na něj být hrdi.  Dovedla bych si ho představit na místě předsedy Evropské komise místo neschoplného Jeana-Claude Junckera, a kdyby by tam působil náš pan prezident, tak by ta Evropa nebyla zaplavena ilegálnimi imigranty.

Jen ti naši slavní herci, režiséři, zpěváci, abych nekřivdila tak ne všichni, ale většina z nich by se měla zamyslet sama nad sebou  a držet se svého řemesla a neplést se do politiky, když ji nerozumí.  Ti si neváží obyčejných lidí, kteří přispívají svou prací na jejich nehorázné platy,  mejdany. A ty nové nereálné  filmy a hry, seriály, vše  plné vulgarismů a tím nás chtějí oblbovat?  Na ty  jejich slátaniny se nedá dívat. A v televizi ty zkreslené zprávy a ty výslechy a skákání do řečí Tvarůžkovou a dalšími, hanba mluvit.

Murysek

#1582 Re:

2016-11-01 14:48:46

#4: -  

 Na jeho malé straně, či velké straně?


Nepřihlášený uživatel

#1741 Re:

2016-11-07 17:02:15

#4: -  ach jo. i tohle žije v Čechách. Tak se tam odstěhujte, když to Rusko tak milujete.

 


Nepřihlášený uživatel

#2148 Re:

2017-01-21 15:35:22

#4: -  

 ano bylo tam více lidí jelikož jste propagandou a organizovanym zločinem proti presidenzovi politico,oportunisti vlastizradci,chartisti kteři česky stat splundrovali,nechali rozkrast cizakum,a chtěli by jste s česka vytvořit kolonii všech odpadku evropy.zničili jste samostatne myšlení občanů,lžete cenzurama,uplacite všechny co jsou proti hlavě statu zaměřeni,hlavne zločinci tuneláři,vlastizradci a tetkom chcete s česka udělat provincii muslimabatu a jin verbeze ktera by nas chtela obrat o dustojnost,narodni hrdost,naše decka jste chteli prodaT DO VÁLKY OBAMOVI,EMIRATUM,SOROSOVI A KAPITALISTUM ČESKE KTEŘI UMYSLNE VIZ.BAKALA A VÁM PODOBNI KOMEDIANTI A TÍ CO PRACOVALI PRO CIA NA VLASTIZRADE NÁRODA.CHTELI JSTE ABY JSME DOPADLI JAKO STATY ZAPADNI EVROPY KDE JE DENNI TEROR OD CIZINCU A JINYCH ODPADU SVETA KTEŘI SI NAROKUJI NA ZEMĚ KTEE JIM NEPATŘI.TO ŽE HERCI MAJI MZDY MILIONOVE JAKO POLITICI,VYTVOŘILO V NEKTERYCH S NICH OPORTUNISMUS,ZRADU PŘES POLITIKY KTEŘÍ VAS ZNEUŽIVAJI PROTI OBČANUM,KTERE TAK NENAVIDITE.PROTO JSTE PŘIŠLI SE SVYMI FAmiliemi,zdegeneovanymi odpadliky usa ničit,pomlouvat naši zemi.cenzurou a zakazem uvědoměle a inteligentni lidi nepouštite do medii jelikož chcete vaši lež,pomluvy a zničit česko.osobne ja vladnout tak vas necham okamzite zlikvidovat na miste tak jak to ma v planu obama vyštvat narody  aby se vyvraždili,zatim co vy vlastizradci a přizdisráči eu by jste leželi nekde v klidu zastrčeni a delali hluche tetřevy.nechte stat napokoji.my co chceme naš stát mít v míru a nevměšování,neprovokováni,nevytváření zla,dle eu usa a sorosove mafie ktera si kupuje neziskovky politiky a jinou zradnou verbež ktera dela pro cizi velmoce a za to pujde někdy možná  ke zdi