Týdny občanského neklidu

Quoted post

Nina A.

#407 Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 17:34

#4: -  

 Stojíte na straně prezidenta? V tom případě nechápu co tam dělá podobizna pana Zemana! Prezident ČR, jímž pro mne pan Zeman rozhodně není, by se nikdy nemohl chovat nevhodně na veřejnosti, neměl by si dělat jen to, co on chce a mínění velkého počtu obyvatel, které je v rozporu s jeho osobním, ignorovat. Prezident České Republiky, tedy státu, jehož prezidentm býval pan Havel, by se neměl snižovat k podlézání komunistické Číně, jež potlačuje práva svých občanů. Prezident má stát reprezentovat. Já, jakožto občanka ČR se nyní stydím za to, že moji spoluobčané zvolili tohoto pána.

Bohužel jsem v době přímé volby prezidenta ještě neměla hlasovací právo. Můj hlas by panu Zemanovi ovšem rozhodně nepřipadl a již od jeho kandidatury jsem si byla jistá, že ani nikdy nepřipadne.

Doufám, že v nových volbách pan Zeman (a jemu podobní) nezískají ani jeden hlas. 

Vážím si svobody, vážím si demokracie, bohužel si již nějakou dobu nemohu vážit prezidenta naší krásné Republiky. Doufám, že to se změní...

Odpovědi

denig

#435 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 17:46:14

#407: Nina A. - Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 PLNĚ SOUHLASÍM S PANÍ NINOU, INTELIGENTNI ŽENA...

WLADO

#439 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 17:47:48

#407: Nina A. - Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 Nina ty děfko vymrdaná, jestli se ti něco nelíbí tak táhni do evropy mezi imigranty. Ty seš tak blbá až to bolí. 

Rozkopal ti tu tvojí vymaštěnou kedlubnu stejně tak jako každýmu sluníčkářovi. Je vás 10 procent tak pojďte pojďte, vy kurvy

Ella.G

#580 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 19:12:45

#407: Nina A. - Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 Vážená slečno.

dovoluji si vás (ano, malé v) upozornit, že pan Miloš Zeman je prezidentem, který byl zvolen tím nejdemokratičtějším způsobem - přímou volbou. Můžete si pištět, kolik chcete, komedianti mohou sepisovat a vyhlašovat, co chtějí. Nic na tomto faktu nezměníte. Pokračujte dál v podobných nesmyslech a buďte si jisti, že pan Zeman bude zvolen i v dalších prezidentských volbách. Je mi úplně ukradené, co si komedianti myslí. Žádám je však, aby upustili od podobných šaškáren. Většina občanů na to neskočí. Good luck!!!


Nepřihlášený uživatel

#598 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 19:28:00

#407: Nina A. - Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 uRČITĚ S TOU UMĚLECKOU VERBAŽÍ TU DEMOKRACII VYHRAJEME . UBOŽÁCI NESAHAJÍ PRESIDENTOVI ANI POD KOTNÍKY!


Nepřihlášený uživatel

#606 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 19:31:40


Nepřihlášený uživatel

#673 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 20:26:07

#407: Nina A. - Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 Ani se nedivím, že nemáš hlasovací právo.

Pee

#881 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-29 05:59:43


Nepřihlášený uživatel

#942 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-29 09:16:36

#407: Nina A. - Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 Máňa říkala, že tvůj názor není směroplatný!