Týdny občanského neklidu

Quoted post

jáji

#1540 Re:

2016-10-31 23:08

#4: -  

Ano vážím si našeho vzdělaného, všestraného pana prezidenta s velikým přehledem. Sledovala jsem jeho perfektní projev k 98. výročí vzniku ČSR ve Vladislavském sálu Pražského hradu, který přednesl zpatra, k věci,  bez jediného přeřeknutí. Kdo by z Vás to dokázal?  Nikdo!!! Všechna jeho vystoupení jsou zpaměti; je to obdivuhodné v jeho věku. Nezaznamenala jsem toto u žádného jiného státníka nebo politika. Sledovala jsem i jeho projev ze  71. zasedání Valného shromážední OSN, kde náš prezident mluvil  o boji proti terorismu a svůj projev přednesl v angličtině a opět zpaměti. Všechna jeho vystoupní jsou bez papíru. Je to státník velkého formátu, se znalostí několika jazyků, s obrovským přehledem  a měli bychom na něj být hrdi.  Dovedla bych si ho představit na místě předsedy Evropské komise místo neschoplného Jeana-Claude Junckera, a kdyby by tam působil náš pan prezident, tak by ta Evropa nebyla zaplavena ilegálnimi imigranty.

Jen ti naši slavní herci, režiséři, zpěváci, abych nekřivdila tak ne všichni, ale většina z nich by se měla zamyslet sama nad sebou  a držet se svého řemesla a neplést se do politiky, když ji nerozumí.  Ti si neváží obyčejných lidí, kteří přispívají svou prací na jejich nehorázné platy,  mejdany. A ty nové nereálné  filmy a hry, seriály, vše  plné vulgarismů a tím nás chtějí oblbovat?  Na ty  jejich slátaniny se nedá dívat. A v televizi ty zkreslené zprávy a ty výslechy a skákání do řečí Tvarůžkovou a dalšími, hanba mluvit.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1590 Re: Re:

2016-11-01 17:57:54

#1540: jáji - Re:  

Vzdělaného? cha cha... vždyť nezvládá ani základní angličtinu :-D 

Populismus mu jde ale dobře!