Společně za propuštění dívek z Pákistánu

Quoted post

JJ

#99 Re: Re: Re: Re:

2013-11-29 13:40

#94: - Re: Re: Re:

Ještě jednou, tím hloupým a primitivním jsem myslel toho člověka, co napsal příspěvek č. 92, nikoho jiného. Myslel jsem, že z toho mého příspěvku č. 93 je to naprosto jasné a pochopitelné, nevěděl jsem, že to musím napsat explicitně :-/

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-29 14:39:12

#99: JJ - Re: Re: Re: Re:

Zdravím, patrně své postoje nechápeme. Má odpověď byla pro Vás z příspěvku 92 a 93 současně. Její větší část směřovala k tomu, kdo Pána Boha zcela popírá.  Ovšem pro mě a většinu aktivně z víry žijících a praktikujících  lidiček - křesťanů není Bůh  jen psychologický systém, jak píšete.  Pro nás je zcela konkrétní, jsoucí, existující, zcela živý ... trojjediný Bůh-Otec, Syn a Duch sv. .  Navíc mi velmi vadí, a to  zejména od  politiků,  pokud se lidi titulují jakými-koli nadávkami. Můj vlastní otec také v Pána Boha nevěří a proto není ani hloupý ani primitivní a nebudu mu proto jakkoli nadávat. Pokud se Vás má odpověď  nějak negativně dotýká, pak je to asi proto, že jsem trefila hřebíček na hlavičku, ale i tak díky za Váš názor a oceňuji v  dobrém a chválím  Vás za to -  máte mé uznání,  že jste se Pána Boha zastal. Ta slova, která jste k tomu použil  sice odmítám, ale  Vás mám za tu Jeho obhajobu ráda. Jste statečný. A toho, kdo v BOha nevěří je mi upřímně líto - soucitně, protože neví, oč přichází a jak je krásné se svěřit do Božího milosrdenství.  Díky.