Společně za propuštění dívek z Pákistánu


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-29 14:39

#99: JJ - Re: Re: Re: Re:

Zdravím, patrně své postoje nechápeme. Má odpověď byla pro Vás z příspěvku 92 a 93 současně. Její větší část směřovala k tomu, kdo Pána Boha zcela popírá.  Ovšem pro mě a většinu aktivně z víry žijících a praktikujících  lidiček - křesťanů není Bůh  jen psychologický systém, jak píšete.  Pro nás je zcela konkrétní, jsoucí, existující, zcela živý ... trojjediný Bůh-Otec, Syn a Duch sv. .  Navíc mi velmi vadí, a to  zejména od  politiků,  pokud se lidi titulují jakými-koli nadávkami. Můj vlastní otec také v Pána Boha nevěří a proto není ani hloupý ani primitivní a nebudu mu proto jakkoli nadávat. Pokud se Vás má odpověď  nějak negativně dotýká, pak je to asi proto, že jsem trefila hřebíček na hlavičku, ale i tak díky za Váš názor a oceňuji v  dobrém a chválím  Vás za to -  máte mé uznání,  že jste se Pána Boha zastal. Ta slova, která jste k tomu použil  sice odmítám, ale  Vás mám za tu Jeho obhajobu ráda. Jste statečný. A toho, kdo v BOha nevěří je mi upřímně líto - soucitně, protože neví, oč přichází a jak je krásné se svěřit do Božího milosrdenství.  Díky.

JJ

#102 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-29 14:53

#101: - Re: Re: Re: Re: Re:

Já ale nikde netvrdím, že bůh je psychologický systém? To je zase špatná dedukce. Z čeho tak soudíte? Bylo tím myšleno, že to může pro příbuzné být též velká psychologická podpora, když někdo vyjádří přání ať je bůh ochraňuje.

A ve svém příspěvku jste napsala toto : Moc si těchto starých lidí vážím, těch co pisatel shora  označil za primitivnějšího založení či myšlení.

Ale to právě ukazuje, že nebylo pochopeno, komu je příspěvek č. 93 určen. Já jsem za primitivnějšího založení a myšlení označil pouze toho člověka, co uráží věřící, tzn. jen toho člověka v příspěvku č. 92. Nikoliv staré lidi věřící v boha nebo nikoho jiného.

Je nelogické pokud tedy směřujete Vaši reakci současně na příspěvek 92 a 93. Protože, to co jsem napsal je kritika toho, co bylo napsáno v příspěvku 92. Je to naprosto proti tomu příspěvku.

A jen tak mimochodem, jsem věřící.


Nepřihlášený uživatel

#103 USA souhlasí s vydáním A. Siddikíové

2013-12-02 15:45

  

Jak jistě víte, únosci požadují propuštění odsouzené Aafii Siddikíové a USA s tím souhlasí.

 Je to zde:   http://www.youtube.com/watch?v=TkcAT4rPXSw

Ale toto video bylo zveřejněno 19.7. 2013,  takže mohou být znechuceni tím, že se nic neděje.

 


Nepřihlášený uživatel

#104

2013-12-02 18:22

děkuji autorům za tuto petici. Udělám cokoliv, co bude v mých fyzických a psychických silách, aby děvčata mohla být zpět. "CO" mohu udělat ???? Neumim si sama poradit. I já mám dceru roč. 1988, která ráda cestuje a objevuje... Bože, chraň ty děti. Hodně sil všem. Lenka
Duden

#105 Nová petice určená velvyslanci USA v ČR

2013-12-04 08:22

#104: -  

 Myslím, že z videí, které jsme mohli vidět, lze usoudit, že motivace únosců je ideová, protože mají velký zájem o publicitu. Pokud by se chtěli jen přiživit na případu A. Siddikíové (odsouzené v USA na 86 let vězení), a jejich hlavní motivací by bylo výkupné, tak by o ni tolik nestáli, protože někdo z jejich okolí by je pak mohl udat. Nyní tedy už mohou být nepříčetní z toho, že se tady na podporu jejich požadavku nic neděje, zatímco jinde ano. Z toho pak může vyplývat stupňování jejich výhrůžek.
  A zde je video s názvem: USA souhlasí s vydáním A. Siddikíové:
http://www.youtube.com/watch?v=TkcAT4rPXSw

  Bylo zveřejněno 19.7.2013 a nic se od té doby nevyřešilo.

Proto se ptám, co byste řekli na petici s názvem:  Žádáme výměnu unesených Hany Humpálové a Antonie Chrástecké za vězněnou Aafia Siddiqui.

Byla by adresována velvyslanci USA v ČR, p. N.L. Eisenovi, který je erudovaný právník velmi dobře obeznámený s administrativou USA, takže by tuto petici mohl snadno předat na příslušných a kompetentních místech.

 


Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Nová petice určená velvyslanci USA v ČR

2013-12-04 21:26

#105: Duden - Nová petice určená velvyslanci USA v ČR

Vzhledem k tomu  s jakou arogancí odpověděl  velvyslanec ČR v Pákistánu  k připravené petici a žádosti o pomoc se zveřejněním a jak se od celé petiční akce distancuje  sice zdvořile, ale odmítavě Ministerstvo zahraničních věcí,  nemáme v úmyslu  marnit čas  s obdobnými aktivitami přes úřady. Pokud ale kdokoli zahájí podobnou aktivitu, kterou navrhujete, minimálně svým podpisem a šířením dále ji podpoříme, včetně modlitby, aby se dobrá věc podařila.  Znovu opakuji, jedna z našich maminek   dostala při  modlitbě inspiraci, napsat dopise matkám únosců jako matka matce.  Nejsme znalé ani prostředí, ani kultury v Pákistánu, ale věříme v sílu modlitby. Nevěděli jsme jak získat pod dopis  co nejvíce podpisů , tak jsme zvolili tuto formu a vzešla z toho i veliká modlitební vlna. Až bude správný čas fakticky dopis odešleme. Teď už je v Pákistánu  přes  maliovou poštu.   Nebudeme měnit formu, kterou jsme na začátku dostali inspirovánu  modlitbou a neustáváme v  modlitbách za děvčata. Rádi Vás však podpoříme.


Nepřihlášený uživatel

#107 Re: Re: Re:

2013-12-04 21:34

#93: JJ - Re: Re:

Cituji z Vašeho komentáře v kontextu  Vašich vět : "Pod bohem si lze např. představit nepoznaný a nepoznatelný princip či přírodní zákony, pod kterými funguje tento vesmír. Je to jen psychologická podpora, nic víc." Takže nevím, jak si mám tato Vámi psaná slova vysvětlit.  Ale to je jedno, potřebujete mít poslední  slovo, ráda Vám ho přenechám.

Jsem ráda za každého, kdo se hlásí  k víře v Boha, proto se snad naučíme, i jak Jeho jméno   správně psát na znamení úcty , kterou právem zasluhuje.

 


Nepřihlášený uživatel

#108 Re:

2013-12-04 21:41

#104: -

Naše děti nejlépe ochráníme modlitbou. Autorka knihy  Síla  rodičovské modlitby p. Omraiová píše, že boj za životy našich dětí se odehrává na kolenou.  Můžete-li pomozte denní modlitbou za děvčata dle svých možností. Některé z nás se denně za ně modlí  Korunku k Božímu milosrdenství nebo Růžence aj., postíme se  na tento úmysl, necháváme  intence na tento úmysl při mši sv. , neustávejme a prosme. To jediné ze své pozice  tady a teď můžeme. Odevzdávejme  děti Bohu a On je ochrání. Bůh je věrný ve svých příslibech , buďme  věrNÉ V MODLITBĚ.


Nepřihlášený uživatel

#109

2013-12-05 17:33

Srdečně zdravím kamaráda, který mně tuto petici poslal. Já mu věřím a zastávám stejné názory na víru a Boha jako on.
Jaromír Krystl

Anonymous

#110 Nová petice určená velvyslanci USA v ČR

2013-12-07 09:56

#106: - Re: Nová petice určená velvyslanci USA v ČR 

 http://www.petice24.com/vymenaunesenych

 Je nová petice s názvem: Žádáme výměnu unesených studentek za vězněnou A. Siddiqui

Je adresována velvyslanci USA v ČR, erudovanému právníkovi, panu N.L. Eisenovi.

 

Dudr

#111 Opravená petice

2013-12-09 20:28

Na základě připomínek několika zúčastněných jsme petici napsali znovu: Žádáme zařazení unesených studentek do programu vydání A. Siddiqui
http://www.petice24.com/adame_zaazeni_unesenych_studentek_do_programu_vydani_asiddiqui


Nepřihlášený uživatel

#112

2013-12-11 11:54

Věřím,že poslání petice do Pákistánu k Pákistánským médiíím pomůže urychlit osvobzení našich děvčat

Nepřihlášený uživatel

#113 Re: Re:

2013-12-12 03:05


Nepřihlášený uživatel

#114

2013-12-12 03:17

nelibi se mi v teto petici prilisne zduraznovani Boha. adresatem jsou pakistanske matky, ktere maji promluvit do dusi svych synu. ale ony Boha a nase krestanske obyceje neuznavaji, pro ne jsou naopak neprijatelne . jejich vira v allaha a jeho svoleni krestany zabijet muze tuto dobrou myslenku obratit nezadoucim smerem a byt velice kontraproduktivni. rozhodne bych se v petici pro pakistanske zeny tolik Bohem neohanela. nechala bych to bez upresneni viry a nabozenstvi.

Nepřihlášený uživatel

#115 Re:

2013-12-12 18:24

#114: -  

 Tradiční islám vraždu zakazuje. Džihádisté  mají islám pouze jako součást své ideologie, přičemž jejich hlavním cílem je ovládnout nějaké území všemi možnými prostředky, tedy i terorem.


Nepřihlášený uživatel

#116 Re: Re:

2013-12-13 17:26

#115: - Re:

prave proto, unos nezorganizovali obycejni vesnicane s tradicni islamskou virou, ktera zakazuje zabiti a unosy, ale s nejvetsi pravdepodobnosti prave dzihadiste.


Nepřihlášený uživatel

#117 Re:

2013-12-13 19:11

#114: -

V samotném dopise, který máte hned v úvodu  žádný důraz na víru, Pána Boha  a  náboženství není.  Tato diskuze se rozjela jen v připojených komentářích, které nejsou a nebudou součástí dopisu.  A pokud se v této výzvě, která pouze a jen z důvodu přístupu  širší věřejnosti   zvolila kvůi získání většího počtu  podpisů napříč republikou  formou petice ( ale petiční znaky nemá) komukoli cokoli nelíbí, nemusí se k ní připojovat. Děkujeme každému, kdo pochopil  také i její skrytý obsah a význam a koho případně  vyzvala k tomu, aby učinil, co může dle svých možností.


Nepřihlášený uživatel

#118 Re: Re: Re: Nechápu...

2014-01-04 20:54

Tony

#119 Re: Re: Re: Re: Nechápu...

2014-03-06 14:32


Nepřihlášený uživatel

#120

2014-05-07 19:01

Jak tak koukám, tak zatím ta petice holkám moc nepomohla. Únosci patrně nesledují tuto webovou stránku.

Nepřihlášený uživatel

#121 Re: Re: Re: Re: Nechápu...

2014-07-07 14:20


Nepřihlášený uživatel

#122 islámští barbaři a řezaní hlav

2016-02-06 08:28

atomovku na pakistan 

 pakistanci a afghanci jsou ten nejhorši lidskej odpad aji me hovno ma větši cenu než jejich život až bude válka s islámem tak jim budu srat do dršky islámským zmrdum


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: islámští barbaři a řezaní hlav

2016-02-06 09:56

#122: - islámští barbaři a řezaní hlav  

 Jo jo. Ty budeš tak leda ležet na gauči a lemtat pívo, knedlovepři. 


Nepřihlášený uživatel

#124 Re: Re: islámští barbaři a řezaní hlav

2016-02-06 11:57

a co budeš dělat ty buzno

 uražet na knedlovepřo mě neuraži je to naše narodni jidlo ktere my chutna narozdil od muslimaku a tebe  takova kurva jako ty umře jako prvni než začne 3 světová budu připravenej  a ty si bud sluničkař a hipik lide jako seš ty jsou tomuhle narodu ostudou jen se se mnou hadej mam železne nervy a rad seru lidi jako ty je to velka prdel ty nadherne sluničko ty ružova pičo ja budu válčit jen idiot muže sedět na gauči smrti se nebojim klidně se obětuju pro vlast 


Nepřihlášený uživatel

#125 Re: Re: Re: islámští barbaři a řezaní hlav

2016-02-06 12:49

#124: - Re: Re: islámští barbaři a řezaní hlav  

 Zklidni se, pivní zmrde. Ale vyhráváš bludišťáka za interpunkci a stylistiku.