Zachraňte krásné Podyjí před obrovskými větrníky


Nepřihlášený uživatel

#201

2014-02-06 15:34

Jsem pro zákaz ale myslím, že to má stejnou váhu
jako když Rakušáci brojí proti Temelínu.

Nepřihlášený uživatel

#202

2014-02-06 18:25

PŘIPOJUJI SE S VEŠKYM DŮRAZEM ZA ZÁCHRANU KRÁSY PODYJÍ PŘED OBROVSKÝMI VĚTRNÍKY ! !

Nepřihlášený uživatel

#203

2014-02-06 18:28

potvrzuji svůj podpis na petici Miloslav Klement

Nepřihlášený uživatel

#204

2014-02-06 22:47

V případě bezvětří je to k ničemu. Bez klasických elektráren to prostě nepůjde !!!

Nepřihlášený uživatel

#205 Re:

2014-02-07 09:40

#7: -

Vidím to stejně. S vypnutým proudem by se některým rozsvítilo.


Nepřihlášený uživatel

#206

2014-02-08 13:25

Větrníky nejen že hyzdí krajinu, ale jsou pro okolí zdraví škodlivé.

Nepřihlášený uživatel

#207

2014-02-09 11:01

Bylo by škoda narušit překrásné území Podyjí.

Nepřihlášený uživatel

#208

2014-02-09 18:54

Kde jsou rakouští ochránci přírody - že by už traktory blokovali budoucí staveniště "větráků"???

Nepřihlášený uživatel

#209

2014-02-10 23:00


Z určitého úhlu pohledu, je celá ekologie umělý
trh, ale jakmile vypustíte džina z lahve již ho
tam nevrátíte, vše je dnes zbytečně baleno do pla-
stů, výroba, energie ropa , po vybalení odpad...
následná likvidace obalu... sušička na prádlo
žrout energie...spotřeba pro spotřebu, ať už čehokoliv, atd Celá obnovitelná energie je jen
podnikatelský záměr, vždy když na ročním vyúčtování elektřiny čtu podpora výroby elektrické energie, koho podporuji bandu lotrů, kteří měli peníze na investice, a modří gauneři jim schválili příslušný zákon...a zbytek občanů
nemá šanci z se z toho vysmeknout. pár dobrodruhů díky gaunerovi Havlovi zprivatizovalo tento stát, a znás občanů si ekonomickými nástroji udělali otroky, v řeči církevní máme býti ovečkami, a ovce je jateční zvíře a to je nutno stříhat, tedy holit nakrátko Pánbů si to tak přeje, tak držte hubu a krok... Blahna Miroslav

Nepřihlášený uživatel

#210

2014-02-11 06:45

Je smutné, že občané musí neustále bojovat za tak samozřejmé věci, jako je přírodní bohatství.

Nepřihlášený uživatel

#211

2014-02-11 23:07

tvrzuji podpis petice!

Nepřihlášený uživatel

#212

2014-02-12 12:04

Dobrý den, souhlasím s tím, že by krajina Podyjí byla poškozena vizuálně, k čemuž asi stejně dojde. Bude zřejmě záležet hlavně na uvážení vlastníků pozemků, kde se mají elektrárny stavět a tam asi zvítězí peníze. Ale jinak proti větrným elektrárnám nic nemám, nemyslím si,že by to byl jen konjukturální trend - je to trend budoucnosti, kdy se blíží ropný zlom.Je to nevyčerpatelný zdroj a proti elektrárnám na fosilní paliva zdroj relativně čistý. Ale při výstavbě by se měl brát ohled na krajinu, což pro Podyjí platí. S úctou Vladimír Křivonoska.
Tomáš Rothröckl

#213 Re:

2014-02-12 23:28

#133: -

Omlouvám se, že reaguji bez oslovení, neb nevím komu odpovídám. Děkuji za tento příspěvek, který mne mile pobavil. Pokud se diskuse v rámci petice proti nesmyslnému projektu ubírá tímto směrem, je to prostě rub absolutní svobody a anonymity prostředí internetu, které slouží stejně tak dobře korektním vyjádřením k věci, tak i divným výkřikům (psychopatů?). Chtěl bych Vám jen tímto prostřednictvím vzkázat, že náš tým je kolektiv zcela duševně normálních lidí, kteří dělají svou práci, k čemuž mají potřebnou kvalifikaci. I já osobně se cítím zcela v pořádku, ostatně mi to potvrdil nedávno i náš "závodní" lékař. Pokud tedy máte jakékoliv konkrétní (!) připomínky k práci Správy NP Podyjí, adresujte je k mým rukám, či na našeho zřizovatele - MŽP.

K petici jsem se připojil jako občan z dotčené oblasti, neb mi některé věci nejsou lhostejné a nemusí to nutně mít něco společného s mou profesí. Prostě vytvářet les (elektráren) v lese (stromů) je totální nonsens.

Přeji hodně zdraví, především duševního.

Tomáš Rothröckl, ředitel Správy NP Podyjí, zde na petičním archu občan


Nepřihlášený uživatel

#214

2014-02-16 12:08

Navrhnout odstranění

Nepřihlášený uživatel

#215

2014-03-06 18:26

Ne,nechci vetrniky.Fuj.

Nepřihlášený uživatel

#216

2014-03-10 16:08

:)

Nepřihlášený uživatel

#217

2014-03-10 17:07

...I mě samozřejmě záleží na jaký ráz krajiny se budu dívat, jelikož v teto lokalitě vlastníme chalupu a poměrně často sem jezdíme. Věřím že naši sousedé mají i jiné vytipované lokality ve vnitrzemí kde si tuto "HRŮZU" můžou v soukromí vychutnat!....

Nepřihlášený uživatel

#218

2014-03-16 18:36

Jsem ze severních Čech a tyto ohavnosti tu již máme na naší i německé straně.Zkušenosti s působením na zdraví lidí žijících v blízkém okolí jsou negativní a o ztrátách mezi ptáky by mohli ornitologové napsat celé elaboráty. Nám se tomu tady nepodařilo zabránit , nedopusťte to alespoň vy v té vaší dosud krásné krajině.

Nepřihlášený uživatel

#219

2014-04-03 23:34

Please do not destroy the lovely part of the Czech Republic 'Podyji', the historical heritage of both the Czech Republic and Austria.
from google: Chateau Vranov nad Dyjí ... Lednice-Valtice Complex, which has been included on the UNESCO world heritage list thanks to its unique nature and beauty. Is it legally possible for the developer to proceed with the constructions since the area is on UNESCO list? All the best with the peticion. With regards, Helena.

Vanesa J.

#220

2014-04-24 14:50

Ničení přírody není nic dobrého.Už žádné větrné elektrárny.

Nepřihlášený uživatel

#221

2014-07-14 14:55

Co tak mám napsat už se lidé z pamatujte navěky to pořád ten systém stejný nebude musíme už ztím něco dělat nebo nás to všechno pohltí ty každodenní rituály a život uplyne jak nic ten čas je krátký aby sme zplnily co máme tady na zemi.

Nepřihlášený uživatel

#222

2014-11-17 19:19

Nebuďme lhostejní k nevratnému ničení krajiny a přírody!Týká se to i nás!

Nepřihlášený uživatel

#223

2015-09-12 19:11

To přece nemyslí vážně, hyzdit tak malebnou krajinu vrtulema? To nemají příhodnější místo, kde by tyhle monstra mohli postavit?




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...