Petice za návrat starého dobrého Dobyvatele


Nepřihlášený uživatel

#51

2013-08-17 19:49

souhlasím druhé napominaj že se nesmí zveřejnovat osobní věci na chatu a pani vedeni si piše co ma na večeří kde byly atd...dvojí metr

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-17 21:57


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-18 15:49


pondu

#54

2013-08-18 15:52

bože lidi co jste vymysleli tuto kravinu ,jste dětinští
Rambo

#55

2013-08-20 11:06

Já si myslim že se moderátoři měli zamyslet už dávno, o problémech se mluvilo a vědělo už dřív. Kdyby měli moderátoři trochu sebereflexe tak by už dávno odešli. Problém zásadní je v tom že to našim moderátorům to jejich rádoby "moderátorství" vlezlo do hlavy dovolujou si na chatu přesně to (řešení soukromých věcí,bezdůvodné urážení a další věci - viz. předch.příspěvky), za co jiným dávají zákazy. Další věc je ta že nového člena týmu vybírají pouze oni...

#56 Re: Re: nechápu, kde bereš takový blbosti...

2013-09-12 15:48


Nepřihlášený uživatel

#57 Re: Kritika petice

2013-12-04 18:29

#1: simulant1970 - Kritika petice

nojo, ale jestliže ti administrátor zabanuje účet a pak tě ještě zruší bez varování za běžnej- ovšem neúmyslnej- přestupek?
myslím si že někteří admini jsou tam už moc dlouho v pevné funkci a začínají se chovat vyloženě samolibě a podle vlastních pravidel, některý příhody se sice nestali vyloženě mě, ale z vlastních zkušeností jim plně věřím :)


Nepřihlášený uživatel

#58

2014-06-07 20:50

Chci zpět starého dobrého dobyvatele
Malý Šneček

#59 Revoluce

2014-06-12 10:41

Podporuji myšlenku změny, neb i za svých pár týdnů na Dobyvateli jsem si nemohl nevšimnout „jistých praktik“, pokud jde o zacházení tamního vedení s uživateli.

Přeji mnoho úspěchu kolegům revolucionářům - vždyť již tato petice svědčí o jejich zapálení do boje proti zvůli mocných. Tak jako v boji proti buržoasii, i zde platí, že lid nedovolí samozvané elitě, aby byl věčně vykořisťován a utlačován. Tímto se rovněž zapojuji do odboje.

Děkuji vám, kolegové, a revoluci zdar!

Malý Šneček
Nepřihlášený uživatel

#60 Re: Přístup k hráčům

2014-06-12 11:07

#11: Mať0 - Přístup k hráčům Arogance, přílíšná zaujatost vůči své osobě, nadržování známému před nováčkem a mnoho dalšího. Myslím si, že dosloužívající lidé s pocitem méněcennosti, co si nabírají ego a utvrzují svou moc banováním na online hře za nic je špatná vizitka pro Dobyvatel. Určitě vřele doporučuji obměnit CELÉ vedení. ObČas si připadám jakoby tam neseděl ani člověk, ale robot co neustále píše Ahoj. Pěkný den

Víceméně souhlasím. Ono by bohatě stačilo omožnit lidu, tedy hráčům, jmenovat a odvolávat své zástupce v support teamu. Pak by se ukázalo, kdo na dané pozici skutečně exceluje a kdo již méně. :)

ketchupino

#61 Nerozumím

2014-06-14 13:28

Cíli této petice. Za sebe , který ač trochu prudí banů měl málo, říkám že kava a vicky jsou fajn baby. Nemají potřebu si nic dokazovat. O ostatních členech supportu nevím nic tak strašného a osobní život jejich a jejich přátel eventuelně psů mne necháva chladným. Opravdové negativní jevy je potřeba eliminovat, vadí mi vulgarizmy a osobní útoky, vadí mi nefér hra kohokoliv. Někdy se včšak stádo nechá zmanipulovat k útoku na stávající vládu ,(a kdo je bez viny , že?) aniž by stádu dal jistotu že on bude lepší. Za všechny sametová revoluce...1989 budiž výstrahou. ?yslím si že spousta hráčů jako já nehrají proto, že jsou již nasyceni hrou a mají taky svůj život.

Nepřihlášený uživatel

#62

2014-06-23 13:12

ja tam teda nemam jedinej problem, asi proto ze tam chodim hrat a ne kecat

Nepřihlášený uživatel

#63

2014-06-27 17:13

Stačilo by tak málo, aby někdo kompetentní z Novy začal Dobyho hrát v odpoledních a večerních hodinách.Stačilo by pár dní. Asi by se divil, jak někteří ze supportu reprezentují hru. Možná proto, že to dělají zadarmo, se chovají někteří tak, že tam nemají už dávno co dělat.
S peticí naprosto souhlasím, a proto je taky ode mně podepsána.

Nepřihlášený uživatel

#64

2014-07-10 21:45

Souhlasím
Rastislav

#65 Re: Kritika petice

2014-08-08 17:28

#1: simulant1970 - Kritika petice 

 K čemu se vy retatardi tam podepisujete když nechcete aby to bylo vidět na internetu? Jste jeblý na hlavu?

Tiberio
Nepřihlášený uživatel

#66

2015-12-01 19:04

Takže jsem podepsal, to co se nyní děje je opravdu šílené, místo klasického pokecu se stává chat jen zdravícím chatem, a vedení ? Škoda slov, ale věřím jednomu, voni nebudou a my budem.

Tiberio

#67 Re: sodoma

2015-12-01 19:10

#25: annddrreea -  

 Tak to sedí, od té pravé, chyť se s vedoucí za ruku a doufejte jen, že neskončíte tak, jak někteří před Tebou,jen sledujete za bukem a v okamžiku, kdy se to hodí banujete.Zakazujete slovní vyjadřování jako to bylo kdysi ( sodoma gomora), máte patent na rozum a jen support je neomylný.Nepamatuji se, že by tomu bylo nyní nějak jinak. Pamatuji si, že za éry Duivy, když se stal přehmat ze strany supportu byla učiněna náprava, to nyní za éry kávy tomu není tak.Ale, není všem dnům konec.


Nepřihlášený uživatel

#68

2016-08-01 16:30

kurva.. To bylo naposled

Nepřihlášený uživatel

#69

2016-08-01 16:31

kvůli Vám jsem si vylila na sebe kafe při šoku který jsem viděla

Nepřihlášený uživatel

#70 Re:

2016-09-27 21:46

#18: Rohud -  

 chytni se za nos


Nepřihlášený uživatel

#71

2016-10-17 17:29

Chci návrat starého dobyvatele,protože mi chybí,neznám lepší
vědomostní a znalostní hru,je to velká škoda co z toho teď udělali,je to děs

Nepřihlášený uživatel

#72

2016-11-04 01:48

protoze ta nova verze je strasna.stara byla suprova ale tahle me akorad stve je běsna...