Petice za návrat starého dobrého Dobyvatele

My, níže podepsaní, dáváme touto peticí najevo nespokojenost se současným a již dlouhou dobu neuspokojivým způsobem vedení hry Dobyvatel. Jedná se především o neprofesionální jednání některých operátorů a moderátorů, jež je založeno na zaujatosti, urážení, demonstrací moci, provokování, zesměšňování, aroganci, neschopnosti nadhledu, nadřazování se nad běžně hráče a doslova jejich šikanování nejen prostřednictvím přímého kontaktu na chatu, ale i formou tvorby nesmyslných pravidel pro chatování, vstup do velkých turnajů nebo registrace nových nicků, kdy je novým zájemcům o hru naprosto nesmyslnými omezeními ztěžováno vybrat si herní jméno, a to i přesto, že registrovaných nicků je v řádu statisíců a vytvořit ho by v současné době bylo složité i bez těchto restrikcí. Hra se již dlouhou dobu potýká s odlivem jak dlouhodobých hráčů, jež jsou s hrou spjatí od jejího začátku, tak hráčů nových. Jsme přesvědčeni, že lze udělat mnoho pro to, aby se hráči na Dobyvateli cítili lépe.

Názorné ukázky zejména neadekvátního přístupu k hráčům na chatu lze zhlédnout ve facebookové skupině Chceme zpět starého dobrého Dobyvatele

https://www.facebook.com/pages/FanClub-Dobyvatel/302377309804083


Tomáš Liba    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Tomáš Liba, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...