Petice za návrat starého dobrého Dobyvatele

simulant1970

#1 Kritika petice

2013-08-11 20:52

Z meho hlediska je vše v pořádku, pokud je tu par jedinci kteří jen sledují počínání supportu a mají na to čas chyby určtitě najdou. Jestli je to petice od jedince ktery chce vyprovokovat ukonceni soucasne verze Dobyvatele, nasazen od Novy, je to jina vec, ale pokud si par jedincu mysli že ti budou zvldt lepe držím ji palce, ono poslouchat tu vecnou kritiku na svoje jmeno je něco pekneho.
souhlas s

#2 Re: Kritika petice

2013-08-11 21:12

#1: simulant1970 - Kritika petice

nepij už to pivo, píšeš bláboly


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Re: Kritika petice

2013-08-11 21:16


Nepřihlášený uživatel

#4 ja se alespon podepisuRe: Re: Kritika petice

2013-08-11 21:25


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: Re: Kritika petice

2013-08-11 21:28

#3: - Re: Re: Kritika petice

nevim jak to delate ale skryvat se umite, jestli piju pivo je muj problem. hrani her, at fps, adventur, logickych bylo kdysi urceno hracum, dnes jen lidem kteri nic neumi a nepriznaji to ze na to nemaji, at vedomostne, nebo postrehove

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-12 06:54


Patton

#7

2013-08-12 13:17

Nevím - patřím k těm, kterým bylo supportem Dobyvatele velmi nehezkým, nefér způsobem "ublíženo". Jenže podle mého názoru došlo od oné doby k velmi významné obměně i změnám (já osobně bych chtěl např. jmenovat Vicky, Vladi Mira, kavu) a musím konstatovat, že problém popsaný v petici v takové hrůze nevidím... Jistě, mohl bych jmenovat některé osoby i v opačném slova smyslu, ale to se mi nechce. Ne; určitě tam není všechno v pořádku, určitě by se dalo mnohé změnit ... ale promiňte přátelé autoři (což myslím opravdu vážně, protože s někým z vás se přátelíme už nějaký ten pátek :) - nepodepíši. Myslím, že situace byla již mnohem, mnohem horší!
zrnec

#8

2013-08-12 18:45

Podepisuji se, ovšem s výhradou. Myslím si totiž, že není nutné hned vyhrožovat odesláním petice k rukám TV Nova. Ponechal bych členům supportu prostor k vyjádření a čas k reflexi, byť uznávám, že náprava mohla být zjednána i dříve.


autoři petice

#9 Re:

2013-08-12 23:41

#8: zrnec -

Myslíme, že času na sebereflexi bylo poskytnuto už dostatek. Toto není první snaha o poukázání na problémy a petice byla zvažována až jako poslední možnost. Je tomu již téměř rok, kdy začal být support tým s výše uvedenými problémy konfrontován. Po celou dobu až do dnešních dnů jsme na problémy upozorňovali. Přesto nedošlo k žádným zásadním změnám, nebyla tomu přikládána důležitost a vše bylo bez zájmu přehlíženo. Proto jsme se rozhodli pro petici, jako poslední možnou instanci.


Nepřihlášený uživatel

#10

2013-08-13 09:04

Plně souhlasím s obsahem petice. S dobyvatelem jsem strávila mnoho času do doby než se sáhlo po změnách vedení. Pak jsem znusená přestala dobyho navštěvovat úplně. Hra je fajn, tak se přihlašuji, ale jen si zahraju a pročítám chat aniž se zapojím. Dozvěděla jsem se, že paní velitelka má dvě vysoké školy a její pejsek měl nemocnou tlapičku apod. Nadřazenost a opovrhování je velice nepříjemná a přesně je poznat okruh těch, kteří jsou oblíbení. Držím palce všem aktérům. Přeji hezký den Plapla666
Mať0
Nepřihlášený uživatel

#11 Přístup k hráčům

2013-08-13 14:02

Arogance, přílíšná zaujatost vůči své osobě, nadržování známému před nováčkem a mnoho dalšího. Myslím si, že dosloužívající lidé s pocitem méněcennosti, co si nabírají ego a utvrzují svou moc banováním na online hře za nic je špatná vizitka pro Dobyvatel. Určitě vřele doporučuji obměnit CELÉ vedení. ObČas si připadám jakoby tam neseděl ani člověk, ale robot co neustále píše Ahoj. Pěkný den

Mať0

#12 Re:

2013-08-13 14:11

#7: Patton -

Drahý Pattone, kava a vicky jsou názorným příkladem nutkání někoho poučovat, mají neustálou potřebu dominovat za monitorem :-)

SDM

#13 Re: Re:

2013-08-13 14:42

#12: Mať0 - Re:

Jsou to dominy.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-13 14:48


Patton

#15

2013-08-13 14:57

Maťo - nevím, kolik Ti je let.
Mně už hodně, zastávám velmi vysoké funkce, ve kterých se stýkám s desítkami, ne-li stovkami lidí, a proto už určitě umím "oddělit zrno od plev".
A věř mi, že zcela konkrétně Tebou jmenovaná Vicky a kava jsou jedny z nejlepších zrn :) , které znám a které jsem na Dobyvateli a možná i v životě kdy zažil...
A jsem tam úplně od začátku hry; sám kdysi také moderátor.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-13 15:37


Mať0

#17 Re:

2013-08-13 19:28

#15: Patton -

Jsem mladej cucák. A co se týče Tebe, Tvých funkcí a Kavi s Vicky, tak máš naprostou pravdu. Obě strany totiž jednáte jako nadřízený s podřízeným. S tím rozdílem, že kava a vicky v online hře a ty jsi pro to musel něco dokázat. Pěkný večer

Rohud

#18

2013-08-13 22:27

Support tým Dobyvatele je perfektní a jen idiot může proti tomu protestovat. Nejpříjemnější lidi, chytří a milí. Jsem ostře proti téhle stupidní petici!

Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2013-08-13 23:51

#18: Rohud - Však každému vyhovuje jiný přístup.. pokud Vám to vyhovuje, tak jste šťastný člověk. Hodně štěstí ve hře a hodně hezkých chvil na Dobyvateli

 

 

Ovba

#20 Re: A proč urážejí?

2013-08-14 04:31

#7: Patton - patřím k těm, kterým bylo supportem Dobyvatele velmi nehezkým, nefér způsobem "ublíženo"

A nemá podpora čirou náhodou důvod k "ubližování"? Docela by mě zajímalo, co tím "ubližováním" myslíte. Jsem běžný hráč na Dobyvateli a nic takového se mi ještě nestalo.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-14 04:33


gotys007

#22 Re:

2013-08-14 07:01

#18: Rohud -

Rohude,každý má vlastní názor...

Ale jen blbec chčije proti větru


Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Re: ANO

2013-08-14 07:09

#9: autoři petice - Re:

A je to stále horší, plně souhlasím, už aby tahle vláda byla svržena!!!

 

Kanouris

#24 Poepsáno

2013-08-14 08:27

Podepsáno, ten protekcionismus je někdy k pláči.
annddrreea

#25

2013-08-14 08:48

Já za sebe mohu říci, že i když se mi občas nějaké komenty nelíbí, některá vyřčená slova byla nevhodná a vím o jedné osobě-editorce,kterou bych vyměnila ihned, tak jako celek se mi tato hra líbí a moderátorský tým je podle mě v pohodě. Chodím se tam bavit a myslím,že kdo zbytečně neprudí ( a těch lidí je tam víc než dost ) nemá se čeho obávat...
Můj názor... Děkuji