Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Jenny

#1626 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 16:58

#1625: Veronika - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Veroniko, neunavuj se vysvětlováním dvěma ignorantům MIP a Kreja, je to zbytečné, fandím Ti, s takovými sprosťáky a zabedněnci, jako jsou tito dva, nemá cenu vůbec diskutovat. Umí jen urážet a to si chtějí  hrát na demokraty. Vúbec, kdo tady diskutuje proti petici, umí pouze nadávat a chovat se hulvátsky. Tady nejde o diskusi, tady jde o  urážky a výrazy, které hraničí s lidskou slušností.

Veronika

#1627 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 18:01

#1626: Jenny - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Díky, já vím, že to  nemá cenu. Ukazují jak moc jsou ubozí.

Netušila jsem, že demokracie je něco, co dává druhému právo mu vynadat, pokud má jiný názor, a že dává právo nazývat druhé bestiemi, zrůdami a vyhrožovat druhému zabitím.

Jenny, přeju hezký silvestrovský večer a do nového roku hodně zdraví, štěstí,pohody, ať nám ta 13 přinese více štěstí.

demo

#1628 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 18:20

#1627: Veronika - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Vážená paní Veroniko, i já  Vám přeji do nového roku vše dobré. Je vidět, že někteří se musí demokracii ještě hodně učit. Mé bydliště je od Třeboně hodně vzdálené. Zajímalo by mě, jak dopadla inspekce na tamním gymnáziu. Domnívám se, že byl porušován Školský zákon (minimálně při stávce v budově školy, na snímcích byl vidět i transparent).

kreja

#1629 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 18:42

#1624: Veronika - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Takže nemrkla... Nevadí, on s tím stejně nikdo nepočítal. Jo, a pokud někoho plísníte, že nedodržuje bolševickou češtinu, tak vězte, že vy, mastíte hrubky zcela běžně. A to mne, u soudružky, která si myslí, že ještě není žádná "stará stanová kůže", krapet překvapuje. S pozdravem, Světu "MMMír", jděte doprdele...

kreja

#1630

2012-12-31 18:53

Jo a ještě pro informaci, jako správný buržuj, jdu kalit až mezi desátou/jedenáctou. Tak pište zrezivělí svazáci/svazačky. Volna mám, díky nakradenýmu matroši privatizačnímu, celkem dost...
MIP

#1631 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 19:03

#1619: Veronika - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Naposled. Slušnost po bolševicku, podle Veroniky, demo a podobných: kdo nemohl kvůli komunistické diskriminaci studovat byl prostě BLBEC studia neschopný (slušná Veronika doslova). Kdo se má dnes dobře je ZLODĚJ - nakradl si (opět podle Veroniky, doslova). Hrdinové, kteří v boji s komunistickými zločinci nasadili své životy a proti neslýchané přesile uspěli, skupina bratří Mašínů, jsou ZLOČINCI (podle demo-demokrata; co jsou ti, kteří umučili jejich matku a popravili ty, kterým se uniknout nepodařilo a zůstali v moci komunistů už demo raději neříká). Každá diskuse s takovýmto komunistickým demokratem (s Veronikou, například) obsahuje narážky na duševní zdraví druhého (když už nejde, jako kdysi, s komunisty nesouhlasícího prostě zavřít do blázince). A různé spekulace (kdo to asi je, student nebo dospělý, vzdělaný nebo nevzdělaný, asi "zbohatlík", asi to či ono - viz "diskuse" Veroniky), které jsou jen projevem práskačské dušičky komouše - tak si moci zjistit, co je zač, kde bydlí, kde je zaměstnán (školní inspekci na něj, je-li učitel), jakého je původu ......

Nedivte se demoVeroniky  a druzí, že v takovéto "demokratické" diskusi, zcela podle v bolševické lebce hluboko zažraného přesvědčení - já komunista jsem něco víc a mohu si dovolit, co druhý ne - padne i nějaké to silnější slůvko na stranu takovýchto "demokratů". Doby, kdy se před vámi každý musel plazit skončily!

Veronika

#1632 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 19:14

#1628: demo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Netuším, jak inspekce dopadla, podle mého tam ještě nebyla, ale určitě se o tom dočteme v novinách.

Viděla jsem fotku z třeboňského gymplu, byla pořízena v aule gymnázia a úplně vzadu stála paní řídící,což mě zrazilo,protože ona přece tvrdí, že o  ničem neví, že ve škole se nic neděje.

Na ty dva pány  nebo co to je, už nereaguji. Ono je to časem přestane bavit tady opruzovat a potáhnout někam jinam.

 

Simona

#1633 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 19:22

#1632: Veronika - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Inspekce už tam byla vyslána. Oficiálně by se výsledky měly zveřejnit v průběhu ledna. Neoficiálně se šušká, že nic nenalezli, ale to se uvidí, až to zveřejní :)

kreja

#1634 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 19:30

#1632: Veronika - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Blbý je, že nepřestane. Času mám celkem dost, buržuj mne celkem slušně platí, do práce moc nemusim, tak nač stahovat trenyrky, když brod je ještě daleko...

demo

#1635 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 19:50

#1631: MIP - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Máte mezery ve vědomostech. Kluci Mašínovi již v r. 1946 ukradli zbraně v muzeu v Poděbradech. Jejich "hrdinské činy "spočívaly v zabití nevinných lidí  (účetní Rošický pouze chránil svěřené peníze,......)  Ještě žijí pamětníci těch "hrdinských činů", třeba  pozůstalí po obětech řádění Mašínů. Podívejte se do Wikipedie.

Tak jako se historie překrucovala, aby to vyhovovalo komunistům, tak se překrucuje i nyní. Loupežní vrazi vyznamenáni premiérskou medailí Topolánka a Zlatou lípou MO Vondry.

Veronika

#1636 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 19:56

#1635: demo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Nemá cenu jim něco říkat a kazit si s nimi poslední den v roce. Jsou to ubožáci. Zaráží mě jen to, že oni odsuzují činy z minulosti a přitom tady pár diskutujících nadává a vyhrožuje komunistům smrtí. Není to divné? Když předtím bylo vše tak špatné, oni to kritizují, proč nedělají věci jinak, lépe? Nechovají se úplně stejně?

Žádám ty dva inteligenty, aby na můj příspěvek nereagovali, jejich názor mě absolutně nezajímá,a jakmile uvidím u příspěvku jejich jméno, bez čtení ho přejdu.

Shark

#1637

2012-12-31 20:16

kurva zitra rok 2013 a jeste tu smrdi ty bolsevicky zrudy jako veronika, demo a dalsi bestije . Udelal se jedna chyba - ze jsme v roce 1989 nerozveseli zavsivene bolseviky po vsechn kandelabrech a ted maji jeste tu drzost tady otravovat svymi nevimachanyimi hubami roztrusovat rudej mor - s tim ale mili soudruzi brzo skoncime a zadnej samet uz nebude sametem. Najdu si vas, tomi verte.
Eddard Stark

#1638 Re:

2012-12-31 21:38

#1637: Shark -

Hlupáku!!! Nejdřív začni přemyšlet kdo stál skutečně za 17 listopadem 1989  Nikdy by nebyl kdyby k tomu nedali v Moskvě souhlas. Snad si nemyslíš, že studenti něco v 89 rozhodli ty jen posloužili jiním.

kreja

#1639 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 22:05

#1636: Veronika - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

A já jsem ani netušil, že jste něco kdy vůbec četla... Kromě Honzíkovy cesty, teda. Z toho se fakt, ale skorem nic načerpat nedá. Teda kromě skývy chleba a hrnku Nescafé...

Jáša

#1640 Také zajímavé

2012-12-31 22:54

Nevím, zda tento příspěvek už někdo zveřejnil, když ano, tak se omlouvám.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Ruda-radni-Chcipni-kriceli-na-me-Brzy-zjistite-co-pohani-studentske-boure-258185
kreja

#1641

2012-12-31 22:54

Tak jó, odcházím chlastat proletářský škvarky... Bolševicí, dám si prarvý ruský šampáňo, lejem to psum (kdo nemá psa, tak křečkum). A na vaší počest odstřelim Champagne (pro svazáky a svazačky je to kapitalistickej výdobitek, prošlý rukou francouzkých rolníků). Tak ať slouží! Mmch... V kapitalistickym Kauflu, pro vás měli nějakou vodečku v akci... Bez methylu... Čest, v šest!

kantor

#1642 Re: Také zajímavé

2012-12-31 23:19

#1640: Jáša - Také zajímavé

Konečně článek, který trochu vrhá světlo..... Zatím byli čtenáři pouze zahlcováni tím, co zase "geniálního"vymysleli třeboňští studentíci.  Výraz "třeboňský student" vejde do dějin, samozřejmě v tom negativním slova smyslu.

Veronika

#1643 Re: Re: Také zajímavé

2012-12-31 23:59

#1642: kantor - Re: Také zajímavé

Dobrý večer, co na ten článek říct?  Běhal mi mráz po zádech. Tohle přece nemůže Rosochovi, studentům a šedé eminenci,co tahá za provázky, projít. Toto nemá s demokracií nic společného.

Věřím, že se paní Baborová povede odbor školství , že ho povede výborně, a že odhalí všechny nepravosti, které se ve školství staly/stávají.

Přeji jí k tomu hodně pevných nervů a sil a do nového roku pevné zdraví, štěstí a úspěchů.

Paní Baborová, bojujte, nevzdávejte to,  nejste na to sama, podívejte se, kolik lidí podepsalo tuto petici, abychom Vám dokázali,že na ten boj nejste sama.

Vím, že sem lezou lidé, kteří nás obtěžují svým slovním průjmem, ale takových lidí si nevšímejte, jsou to osoby, které mají dost svých problémů, a tak se tady prezentují.

 

tndpepa

#1644 Jen na okraj

2013-01-01 00:48

Demokracie jen jedna pro všechny názorové směry!!!!
Naěžda sTrupská Rudá vagína

#1645

2013-01-01 02:31

Tak jsem oslavil Silvestr, no a víte vy co? Že ne co? Ani houno nevíte co, he! No výte co? Dal jsem si fo trumpety a pochcal jsem u nás z balkonu souseda bolševika. jo a víte co? Řval jako tur že mi to vrátí ale nevrátí akorát jsem na něho vystrčil co? prdel a polib mi ty rudá mrdko a nestihl to protže bydlím ve vyšším patře tak mě nedoběhl he he vocas rudej. už jsem zabouch dveře a prdački. Máte vstek že rudý mrdki a nevíte kdo jsem, heeeeeeeeeeeeeeee tak už dost jdu spát a bolšani zmrzněte zmizněte a všech zemi mi polibte prdel!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDD

Mejla Bavsa

#1646 Vlastík pípl o KuníDřez

2013-01-01 02:55

Do novýho roka bez bolševika cvoka rudýho noka
a androši na koši co v něm jsou komanči slaboši
nahlásíme komisi
že je spláchnem do mísy
nebude jich žádná škoda
že je spláchla voda
androši a pankáči
pro bolšana nepláčí
zdechne i blb starej Babor
do držky že dá mu Magor.
V knajpě bude zase živo
poteče nám čseský pivo

Heeeeeeej heeeej hej hej
hej Stupid Commies, protože supr Elis Kupr,
dnes nejdu spát a vy mě nebudete srát!

Poets without Fords

#1647 Pocta Magorovi = smrt Baborový

2013-01-01 03:06

Če gevára rudej skřet
s fidelem do sraček sed
vymáchali v hovnech držku
smrděli pak nejvíc zvršku
ryva smrdí od hlavy
a už mě to nebaví
Kybermiky

#1649

2013-01-01 03:32

Tak co rudý štěkny už chrápete co hovno na novej rok vydržíte že, rudý lemry! Smích!!!!!!!
Jáša

#1650

2013-01-01 03:39

Přeju všem slušným lidem, aby to byl dobrý rok.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...