Petice rodičů za otevření škol do konce školního roku

Petice rodičů za otevření škol do konce školního roku / Oznámení / Výzva / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#226 Re:

2020-04-15 07:32

#218: -  

Jste si jist, že to pan Prymula opravdu tak řekl? Otevřete oči! Bylo to napsáno tak, aby mu začali lidé nedůvěřovat. Protože vytvořit tady chaos a nedůvěru je úkolem těch, co chtějí, aby padla vláda. A vy jako jeden z mnoha jste se chytil :-)))


Nepřihlášený uživatel

#227 Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 07:41

#225: - Re: Nesmyslná petice 

Naše paní učitelka vybírala sešity a vypracované úkoly za tři týdny a byla s dětmi ve spojení on-line. Opravit to množství bude taky chvíli trvat. Takže vám nevím, mi to jako dovolená nepříjde.


Nepřihlášený uživatel

#228 Re: Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 07:51

#216: Michal Šotola - Re: Re: Nesmyslná petice 

To se pletete. Je evidentní, že strach vyhovuje opozici a snaží se škodit, kde může. Nepatříte k ní náhodou?


Nepřihlášený uživatel

#229 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici

2020-04-15 07:57

#151: Michal Šotola - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici 

Protože zdraví občanů má větší prioritu než otevření škol na jeden měsíc pro všechny. Právě proto. Nicméně školství stále funguje, u starších mnohdy on-line, nežijete snad v pralese.


Nepřihlášený uživatel

#230 Re:

2020-04-15 08:10

#19: -

Protože malé děti nemají mozky ab si uvědomili situaci, berou to celý jako volno kde nemohou vidět kamarády.

 

Moje celá třída i já jsme doma spokojení, takže rádi podepíšeme petice na neotevření. Starší děti mohou mít kamarád přes internet nebo hrát s nima hry. :)


Nepřihlášený uživatel

#231 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici

2020-04-15 08:37

#219: Jana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici 

Aha. Takže se zamyslete. Chcete oddělit tu druhou ohroženou skupinu. A jak to, prosím pěkně, chcete udělat, když velké množství těch ohrožených mají děti školou povinné? To se mají od dětí odstěhovat a nechat je samotné chodit do školy? Nebo, jak to ti rodiče mají udělat, aby se ochránili. Co přeháníte s půl rokem. Jedná se pouze o měsíc červen!


Nepřihlášený uživatel

#232

2020-04-15 08:38

Můžete to uzavřít už se rozhodlo děkuji

Nepřihlášený uživatel

#233

2020-04-15 09:06

Jestli se vrátíme do skol, bude obrovský nátlak ucitelu, aby se vše dohnalo, je to nesmysl. V této situaci budou nejen žáci přetížení a ve stresu, ze najednou musí dohánět všechny předměty ve velkém, ale také učitelé, aby vše s žáky probrali během krátkého období. Nehledě na to, ze starsi učitele budou učit ve strachu, aby nechytli virus, který se tu stále ještě vyskytuje.

Nepřihlášený uživatel

#234 Re:

2020-04-15 09:10

#233: -  

Přesně tak, učitelé bývají většinou pečliví a jejich tendence vše dohnat, určitě bude. Ve stresu pak budou nakonec všichni, i rodiče, a nikomu to neprospěje.


Nepřihlášený uživatel

#235 Re:

2020-04-15 09:14

#232: -  

Pro mě se nerozhodlo, já mám děti na prvním stupni a jako rozumné vidím neotevřít školy i pro ně. Dobrovolná docházka je utopie, protože kdo nebude ve výuce, ten nemůže počítat s výborným hodnocením.


Nepřihlášený uživatel

#236

2020-04-15 09:29

To že nemají děti dostatečně kvalitní výuku je chyba škol, ne toho že jsou zavřené. Já mám výuku prostřednictvím videohovorů a kdybych cokoli nechápal můžu se učitele zeptat a bude se mi věnovat i po skončení hodiny. Dokonce je to pro mě i lepší protože učitel i já máme čas na to prodiskutovat to co by jsem po hodině ve škole nestihl protože oba musíme většinou přecházet do jiných budov, takže teď učivo chápu lépe. Dále co se týče kontaktu s ostatními, tak já si každý den se svými kamarády volám a hraji počítačové hry, což dělám i když jsou školy otevřené, ale teď na to mám mnohém více času takže se socializuji ještě víc. Navíc se můžu konečně zdravě vyspat 8 hodiny a nemusím spěchat na vlak. Já osobně bych byl za tuto formu učení vděčný i momo tuhle krizi...
Michal Šotola

#237 Re: Re: Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 09:34

#228: - Re: Re: Re: Nesmyslná petice 

Ano považuji se za člověka v opozici proti současné vládní sestavě. A vůbec se za to nestydím. Je na tom něco v nepořádku?

Michal Šotola

#238 Re: Re:

2020-04-15 09:36

#226: - Re:  

Já si také přeji,aby tato vláda v dohledné době skončila. Nemusím se na nic chytat přeji si to už od jejího vzniku.


Nepřihlášený uživatel

#239 Re: Re: Re: Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 09:37

Michal Šotola

#240 Re: Re:

2020-04-15 09:38

#235: - Re:  

Vidím to přesně obráceně jako nerozumné vidím otevření škol jen částečně.

Michal Šotola

#241 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 09:39

#239: - Re: Re: Re: Re: Re: Nesmyslná petice 

Můžete tu Vaši myšlenku rozvést?

Michal Šotola

#242 Re:

2020-04-15 09:43

#218: -  

Naprosto s Vámi souhlasím. Přes 300 000 lidí požadovalo odstoupení premiéra a odstoupil? 100 000 podpisuyje hodně, je nutno je brátv oitazy, ale není to většina. Proto i tato petice. Více věcných argumentů a méně emocí.


Nepřihlášený uživatel

#243 Re: Re: Re:

2020-04-15 09:44

#238: Michal Šotola - Re: Re:  

Přát si to samozřejmě můžete. Člověka se sociálním cítěním však vláda přesvědčila, opozice nikoliv. Ta dokonce dala nahlédnout do svého opravdového "já", aníž by to možná chtěla.


Nepřihlášený uživatel

#244 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 09:59

#241: Michal Šotola - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesmyslná petice 

A jste si jist, že by ta myšlenka byla rozvedena dosti věcně? Nebylo by v ní na váš vkus až příliš emocí? :D


Nepřihlášený uživatel

#245 Uzavřit!!!!

2020-04-15 11:02

Uzavřit petici je k hovnů


Nepřihlášený uživatel

#246 Re:

2020-04-15 12:38

#236: -  

Krásně jste to napsal. Věřím, že to takto necítíte sám, že je mnoho studentů smýšlejících podobně. Hodně štěstí ve studiu Vám přeji.


Nepřihlášený uživatel

#247 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici

2020-04-15 12:46

#219: Jana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici 

Z logiky věci to vyplývá. Pokud je někdo benevolentní k posílání dětí do školy, bude stejným způsobem benevolentní k návštěvě nákupních center.


Nepřihlášený uživatel

#248 Re: Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 12:52

#227: - Re: Re: Nesmyslná petice 

Naše paní učitelka jednou týdně napíše seznam úkolů a opravit to mají rodiče doma. Práce pro ni tak max. 1 hodině týdně. S ohlasů rodičů kolem sebe je tento přístup standardem. Navíc "údajný home office" se prakticky netýká asistentů a učitelek MŠ. Takže ano, mne to jako dovolená přijde.


Nepřihlášený uživatel

#249 Re: Re:

2020-04-15 12:53

#226: - Re:  

Lze to pozorovat i v jeho dalších vyjádřeních, třeba ohledně promořování. Pravděpodobně je tlačen opozicí vlády a ekonomy, proto najednou taková otočka. Je velmi těžké plout se všemi na jedné vlně, si myslím. Je to odborník na pravém místě a charakter. Takových lidí bychom si měli vážit a ne podrývat jejich schopnosti, jak se někdo vehementně snaží.


Nepřihlášený uživatel

#250 Re: Re: Re: Re: Nesmyslná petice

2020-04-15 13:09

#248: - Re: Re: Re: Nesmyslná petice 

Berte to tak, že učitelé budou muset začátkem dalšího školního roku tuto ztrátu kompenzovat, čili dohnat ve velmi krátkém časovém úseku to, co nebylo vyučováno. Tudíž budou pak čelit většímu zápřahu. Mnoho z nich pomáhá i jinak. U nás šili roušky. Jinde uklízeli.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...