PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#251 Re: Re: Klub dvojčat a vícerčat, o.p.s.,

2015-02-07 20:51

#246: - Re: Klub dvojčat a vícerčat, o.p.s.,  

 Co to melete, Vy snad chcete vyvolat pocit, že je něco v nepořádku?  


Nepřihlášený uživatel

#252

2015-02-07 20:53

Mrzí mne, že musím napsat o pravdě, kterou popisuje známé přísloví: "podej čertu prst a vezme si celou ruku". Paní Rulíkové fandím a o "pekle - MPSV" musím napsat jen to, že tímto se jasně přihlásilo k pozitivní diskriminaci v rámci ČR. Pevně doufám, že AI zaujme konečně jasný postoj vůči perzekuci většinové společnosti ve prospěch cikánů ...


Nepřihlášený uživatel

#253 Re: podpora a souhlas s peticí

2015-02-07 21:11

#252: -  

 souhlasím


Nepřihlášený uživatel

#254 Re: Re: Re: ano Kláře, podpora petice

2015-02-07 21:56

#250: Karolína - Re: Re: ano Kláře, podpora petice 

 Jaké nepravdivé, Citace KVR? Špatně jste to pochopila, bylo to myšleno jinak. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-07 22:07


Karolina

#256 petice je správná věc.

2015-02-07 22:33

jediné, co se z té spleti vašeho příspěvku  dá pochopit, že vůbec nechápete, co kdy kdo kdo řekl a pletete dohromady páté přes deváté. Dobře Vám to někdo napsal. Když tomu nerozumíte, nevyjadřujte se. Pokud jste snad právník, tak to tedy dlouho asi nebudete. 


Nepřihlášený uživatel

#257 Re: Re: Klub dvojčat a vícerčat, o.p.s.,

2015-02-07 23:00


Nepřihlášený uživatel

#258 Re: Re: Re: Klub dvojčat a vícerčat, o.p.s.,

2015-02-07 23:26

#257: - Re: Re: Klub dvojčat a vícerčat, o.p.s.,  

 Uf, taky si to myslím, to jsem ráda, že to někdo vysvětlil, to se fakt nedalo chápat, co tím kdo chce říct,  no jo, no. 

Eva Helms
Nepřihlášený uživatel

#259

2015-02-08 00:32

Souhlasim s celym znenim teto petice a pokud  by zde byla petice za vyhazov pani ministryne M.Marksove-Tominove,podepisi ji s naprosto cistym svedomim take,uz jenom proto, jak je neschopna postavit se za ceskou mamu pani Michalakovou,ktere v Norsku ukradla juvenilni justice deti!Pani ministryne pouze dokazuje,ze v ramci uchylne genderove ideologie a politicke korektnosti s pozice sveho postaveni se dopousti na ceskych obcanech bezpravi!


Nepřihlášený uživatel

#260 Re: pro Kláru

2015-02-08 00:38

#259: -  

 hlavně aby byla Klára očištěna

Otto

#261 Re: Re: podekovani za pomoc

2015-02-08 08:40

#203: - Re: podekovani za pomoc 

Co to je za keci : ale proč to má odnášet rodina, s kterou nemá nic společného? to nechápu ? To,že dá Karger někam nějaký odkaz,který napsal někdo jiný, škodí Klářině rodině ? Hele ??nepřihlášený uživateli"" brečíš na špatným hrobě. Zveřejnit něco co je pravda je rasismus ???? Ne, to je náhubkovej zákon.

J


Nepřihlášený uživatel

#262 Souhlasím s Ottou

2015-02-08 09:43

#261: Otto - Re: Re: podekovani za pomoc 

 tady se to zase scházi, Otto , jako na Čt, včetně  Jany¨, trojtečky a tak cokoliv, co se dá otočit, je dobré.  Karger není Klára.


Nepřihlášený uživatel

#263 Re: Re: Re: Re: ano Kláře, podpora petice

2015-02-08 10:06

#254: - Re: Re: Re: ano Kláře, podpora petice 

 To je jasná reakce Jany, tak jak to dělá vždycky. Něco splácá dohromady, pak  má  popichující  "upřesnění" a když jí někdo vysvetlí, že má vše napsané špatně, tak couvá. Buď  že to čitatel špatně pochopí, nebo  dokonce vyhrožuje dohledáním IP a podáním žaloby.   Radši to znovu nezkoušejte, autorko, sem chodí právníci 

Eva Helms

#264 Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 10:59

#260: - Re: pro Klaru 

Naprosto s Vami v pripade pani Klary Rulikove souhlasim,stejne tak jako,ze plati v pripade rodiny patercat "delej certu dobre a odvdeci se ti peklem,,Beru jednani pani ministryne Marksove-Tominove jako naproste selhani a zneuzivani jejiho postaveni ,pani ministryne nechce byt v pripade pani Klary objektivni a nez by priznala,ze v ramci pozitivni diskriminace a politicke korektnosti, nadiktovane z Bruselu se za jeji ministersky plat a diletantske pocinani dopousti diskriminace,socialni,spolecenske a take narodnosti,tak se ji radeji zbavi vyhazovem! Pani Marksova -Tominova si pocina jako by ji to Ministerstvo snad patrilo,zapomina,ze se dostala na vysluni diky volebnim vysledkum CSSD a jejich volicum! Zrejme by bylo vhodne se v tomto pripade obratit pisemne primo na premiera Sobotku,otevrenym dopisem,ktery by se predtim mel nechat zverejnit v nekterem z nemainstreamovych mediich,tzn:mediich naprosto nezavislych! I takova v CR existuji on-line! Kdyz vse shrnu lidsky a selskym rozumem,s jidlem se neplytva,pecovatelky se  fyzicky nenapadaji a politici voleni svymi volici,tzn: obcany CR nedostali mandat k zneuzivani sveho postaveni!


Nepřihlášený uživatel

#265 Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 11:12

#264: Eva Helms - Re: Re: pro Kláru 

 Ano petici pro Mgr. Rulíkovou

Etana

#266 Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 16:58

#264: Eva Helms - Re: Re: pro Kláru 

 kdyby se vám povedlo vyhnat z MPSV Marksovou Tominovou, určitě by to byl záslužný čin. 


Nepřihlášený uživatel

#267 Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 17:42

#266: Etana - Re: Re: Re: pro Kláru 

 Problém  kolem Mgr. Rulíkové je samozřejmě v této osobě ministryně, jenže - nikdo před ní nic neudělal s  občany, kteří se přiživují na soc. systému, nikdo nazařídil třeba soc. byty - které by v sooučtu vyšly nesrovnale levněji než dotace ubytoven, nikdo nenastavil žádný kontrolní systém na chronické pobírače dávek.  Obávám se, že to snad ani není v tom, že by nechtěli, ale  v tom, že  se těžko hledá a hlavně pak realizuje cokoliv. Navrhovaný postup - dávky k přes zaměstnavatele, OK, ale co potom bude s tou masou lidí, kteří zůstanou bez prostředků... Ti by ohrožovali bezpečnost a klidný život těch, kteří  žuijí a hospodaří řádně. Už teď kleasjí ceny nemovitostí v ohrožených lokalitách. Podle mě, nehlewdat novoty, ale nastavit pravidla podle okolních zemí.  Politici by měli být nebojácní, hlavně ti "u válu", placení z našich daní .

Etana
Nepřihlášený uživatel

#268 Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 18:12

#267: - Re: Re: Re: Re: pro Kláru 

 nepřihlášený uživateli, problém je v MPSV, nikoli v osobě ministra. Ten je jen politický panák. 

Eva Helms

#269 Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 18:30

#266: Etana - Re: Re: Re: pro Kláru 

 Tak v tomto smeru mame naprosto stejny nazor,pani Marksova -  Tominova z MPSV je jak v jednani,tak poskytovani socialni pomoci, skutecne potrebnym,jako jsou napriklad zdravotne postizeni v dusledku chronickych nevylecitelnych onemocneni a stari obcane,neuveritelne skoupa az hamizna.V tomto smeru si je velice blizka s exministrem a bossem vsech asocialnich grazliku Drabkem.Pokud lide volili CSSD,tak urcite proto,ze verili,ze se zmeni cely system i vedeni v oblasti MPSV,no a jak nam dokazuje pani Marksova-Tominova,tak se tak doposud nestalo a proto,by bylo zrejme vhodne vymenit pani ministryni! Pokud mne nekdo nepredejde,tak az se vratim do CR petici za odvolani pani Marksove-Tominove urcite zalozim.Jsem toho nazoru,ze problem je prave v pani ministryni,ona by mela na MPSV dohlednout na spravny chod sveho resortu a v parlamentu CR,prosadit zmenu nepopularnich opatreni Drabka,ktere pretrvavaji do dnesnich dnu a poskozuji skutecne potrebne obcany CR! Pokud chce byt lepsi a socialne spravedlivejsi,tak v tomto smeru neplati,ze kdo chce s vlky ziti musi s nimi vyti! To by ale pani ministryne nesmela byt prukopnici genderove deviantni ideologie,stejne tak, jako do protezovani lidi,kteri si to nezaslouzi!


Nepřihlášený uživatel

#270 Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 18:42

#269: Eva Helms - Re: Re: Re: Re: pro Kláru 

 Můžeme měnit ministry třeba jak na běžícím pásu, ale jde o řešení a to zatím nikdo napříč politickým spektrem nepředložil. . MInistryně nemůže říct nevím, co s tím, ta může jen  pronášet nic neříkající věty, ale  současně je třeba, aby ministerstvo  intenzivně  pracovalo na řešení problému. (do toho nikdo z nás nevidí)  Neomlouvám ministryni, ale současně platí, že je jedno, který panáček to zastřešuje, ten  stejně nic neřeší,   na to má své podřízené. A těm se buď nechce, nebo nevědí, neumí. a mezi námi,   víte někdo, co s tím, jak daný problém řešit komplexně? Já tedy ne. 

 


Nepřihlášený uživatel

#271 Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 20:03

#270: - Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru 

Voxel: V síti

Mám názor na OSN, na NASA i na UNICEF
Viděl jsem prsa všech hereček v celý republice
Všechno to znám a vím, mám to na háku
A přitom vyjít nemusím ani z obýváku
Znám každej díl Ordinace i Ulice
Vím všechno líp, ať si říká, kdo chce, cokoli chce
Mám názorů fůru, měj se na pozoru
Nebojím se říct ti je přímo do monitoru

Možná jsem trouba
Však každá část má
Ví, že svět virtuální je na mě zvědavej
Možná jsem trouba
Ale ta hlásná
Tak budu nadávat ti, jak chci, ale ty mi za to nenadávej

Možná jsem v síti
Ale ne chycen
Tak chci bejt pavoukem a rozhodně nebudu moucha
Možná jsem v síti
Chci projevit se
Tak pravdu svou vykřičím ti klidně až do ucha

Do ucha, do ucha
Svou pravdu vykřičím ti až do ucha
Do ucha, do ucha

Vím nejlíp, jak řešit imigrační politiku
Kdo objevil doopravdy Ameriku
A taky jak dopadne souboj Primy s Novou
A kdo a kde a proč zbouchnul Hanychovou

Co namítáš, že bych si měl taky něco nažít
Odklikal jsem si to, a tak teď mám to v paži
A vím jak žít na jihu i na severu
A teď mám právo nechat ti svůj koment na serveru

Možná jsem trouba
Však každá část má
Ví, že svět virtuální je na mě zvědavej
Možná jsem trouba
Ale ta hlásná
Tak budu nadávat ti, jak chci, ale ty mi za to nenadávej

Možná jsem v síti
Ale ne chycen
Tak chci bejt pavoukem a rozhodně nebudu moucha
Možná jsem v síti
Chci projevit se
Tak pravdu svou vykřičím ti klidně až do ucha

Do ucha, do ucha
Svou pravdu vykřičím ti až do ucha
Do ucha, do ucha

Možná jsem trouba
Však každá část má
Ví, že svět virtuální je na mě zvědavej
Možná jsem trouba
Ale ta hlásná
Tak budu nadávat ti, jak chci, ale ty mi za to nenadávej

Možná jsem v síti
Ale ne chycen
Tak chci bejt pavoukem a rozhodně nebudu moucha
Možná jsem v síti
Chci projevit se
Tak pravdu svou vykřičím ti klidně až do ucha

Do ucha, do ucha
Svou pravdu vykřičím ti až do ucha
Do ucha, do ucha
Svou pravdu vykřičím ti až do ucha


Nepřihlášený uživatel

#272 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 20:30

#271: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru 

 a ta pravda je jaká ? :-))) 

Stana

#273

2015-02-08 20:55

Neomlouvám ministryni, ale současně platí, že je jedno, který panáček to zastřešuje, ten  stejně nic neřeší,   na to má své podřízené. A těm se buď nechce, nebo nevědí, neumí. a mezi námi,   víte někdo, co s tím, jak daný problém řešit komplexně? Já tedy ne. 

-------------------

a kdyz Klara Vitkova Rulikova chce, vi, umi a zaridi jako napriklad zakladni pomoc a sbirka pro patercata tak dostane zhora vytykaci dopis a hlasy krici aby  zato z prace mela vyhazov

Stana
Nepřihlášený uživatel

#274 Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 20:57

#268: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru 

 Etano hodne si zde protirecite o co vam osobne v teto kauze jde?

me osobne jde o to aby Klara byla povysena a ne verejne ponizena

za velice dobrou praci s patercaty a vicercaty

Etana
Nepřihlášený uživatel

#275 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru

2015-02-08 21:02

#274: Stana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Kláru 

 neprotiřečím si v ničem. 

To spíš vy, nebyla veřejně ponížena za velice dobrou práci, ale za to, že neudržela profesní ani lidskou úroveň.