Petice proti rozšiřování muslimů a islámu v ČR.


Nepřihlášený uživatel

#76

2015-09-11 13:35

Hrstka pseudohumanistů se snaží mluvit za celý národ a vnutit nám proti naší vůli jejich zcestné a sebevražedné nápady. Nenechme si to líbit, nechat si diktovat od těchhle pomatenců!

NE ISLÁMU!

#77 11. a 12. září roku 1683 porazila evropská vojska Svaté ligy Osmanskou říši u Vídně!!!

2015-09-12 21:36

Evropa si 11. a 12. září připomíná velké vítězství. V roce 1683 porazila vojska Svaté ligy Osmanskou říši u Vídně a zabránila tak expanzi muslimů dál do Evropy.

Ve druhé polovině 17. století se Evropa dostala do vážných problémů. Osmanští Turci využili toho, že byly evropské státy vyčerpané dlouhou a náročnou 30letou válkou. Obsadili celý Balkánský poloostrov, více než polovinu Uher a v plánu měli zničit Rakousko.

To by pro Evropu znamenalo doslova katastrofu. Osmanům, kteří vyznávali islám, by se tak dostal do rukou poslední obraný val ve střední Evropě. Po pádu Vídně by následovalo obsazení jak celého Rakouska, tak i Českého království. Cesta do západní Evropy by byla volná.

Vídeň v od léta 1683 obléhalo až 138 000 krvežíznivých vojáků Kary Mustafy Paši. Hlavní město habsburské monarchie chtěli vyhladovět a pak buď jeho obyvatele přivést k islámské víře, nebo je bez milosti pobít.

Evropa si naštěstí uvědomila obří riziko a spojila své síly k boji s touto hrozbou. Utvořila Svatou ligu. V ní se spojila vojska habsburské monarchie, několika států Svaté říše římské a Polsko-litevské unie. Dali dohromady armádu, která sice čítala jen 70 tisíc vojáků, ale 11. a 12. září u Vídně na hlavu porazila osmanské bojovníky. Evropa byla zachráněna.

Při obraně Vídně a záchraně Habsburské monarchie se výrazně vyznamenal i jeden šlechtic, který pocházel z Čech. Byl to Zdeněk Kašpar Kaplíř ze Sulevic. Jeho dědu Kašpara Kaplíře ze Sulevic přitom Habsburk Ferdinand II. nechal popravit roku 1621 za účast na stavovském odboji.

Naši evropští bratři, nevzdávejme svůj boj proti islamizaci ani dnes. Dokažme, že nám koluje v žilách krev našich chrabrých předků, kteří si dokázali vydobít svobodu od islámské poroby!! Zachraňme naše národy od barbarského islámu, zajistěme našim dětem bezpečnou zemi, prostou islámského fanatismu, protože pokud i sem zavlečou občanskou válku, my už nemáme kam prchat!

Karel

#78 Re: Re:

2015-09-13 20:45

#40: - Re:  

 Milý anonyme, já za nic neoroduju. O nás Valachoch se říká, že jsme jednodušší, ale obávám se, že jednodušší jste spíš vy, kteří máte hned jasno. Také prosím neřeš maji kulturu a její zanikání, které máte na svědomí vy Čecháčci. Moc nevím, co má společného islám a nechutné protičernošské video. Historii mně opakovat nemusíš, ani pořád skákat mezi černochama a islámem. Já mám strach jen o jedno: moje stará je poloviční Polka z druhé strany Beskyd a fakt nestojím o to, aby mým dětem nějaký debil v rámci "boje proti multikulturalismu" předhazoval, že nemají čistý etnický původ (což už se tak trochu stalo, když na výletě s bábou v Praze mezi sebou prohodili pár slov nářečím, kterému čecháčci nerozumí, už tam něl někdo poznámky o tom, "kolik je tu toho nalezeného z Východu ...")

Nikol

#79 Re:

2015-09-18 12:21

#19: Karel -  

 Už to, jaký mají zvyky mluví o jejich mentalitě. Žena nemá práva a je brána za míň než věc a zvířata musí trpět jinak nechutnají. Nepopírám korán je krásné čtení, ale NIKDO nežije podle těch pravidel.... Je to hnus.....


Nepřihlášený uživatel

#80

2015-09-23 19:15

hluboce pohrdám politikou diktátorských představitelů Bruselského Europarlamentu a poslušně panáčkujících vystrašených zajíců Sobotkovy vládní lůzy.Plně podporuji všechny síly,které povedou ke svržení naší vlastizrádné politické elity a jsem pro vystoupení z.EU,která opět potvrdila silovou politiku po vzoru Mnichovské zrady z roku 1938.
milmag

#81 Re:

2015-09-24 21:45

#19: Karel -  

Já na rozdíl od tebe jednoduchý nejsem a jestli si myslíš, že jsi spolknul Šalamounovo hovno tak jsi na správném místě, viděl jsi někdy jak je uplatňován zákon "Šaria" anebo jsi další fanatický občan, který nechá proudit okupanty do únie? A co bude dál až sem příjdou miliony muslimů? Budeme u nás stavět měšity, aby se tu "MUSLIMOVÉ" cítii jako doma. FUJ a tisíckrát FUJ. Toto je naše země a nikoho jiného. Svoboda vyznání byl jeden velký omyl. To je stejné jako když křesťané převálcovali pohany a ani bych se nedivil, že Tvoji přítelkyni za pár let ukamenují na Straroměstském náměstí, A jen tak mimochodem ty jsi určite nikdy neviděl muslima v akci!!!

Mili

#82 Re:

2015-09-25 22:54

#61: -  

 souhlasím.vůbec je nepouštět do naší země. vím co píši. žiji vedle nich už nejméně 5let.jsem s Teplic - katastrofa.byla jsem i muslimem napadena.

Mili

#83 Re: Re: Re:

2015-09-25 23:01

#78: Karel - Re: Re:  

 Je tady řeč o muslimech,jsou to vrazi a bez inteligence. Necpěte sem polskou manželku.


Nepřihlášený uživatel

#84

2015-09-26 11:58

Chci aby v této zemi, mé vlasti zůstaly naše hodnoty, nepřeji aby zde byl zaváděný fanaticko-fašistický islám.

Nepřihlášený uživatel

#85

2015-09-26 16:25

nenavidim islám protože potlačuje lidska prava a jako nevěřici člověk mě zato hrozy smrt a chci žit ve svobodne zemi bez naboženskych zakonu běženci jsou muslimove oddani islámu a něvěřim že s namy dokaži žit myrumilovně v jinych statech v evropě vznikaji nogo zony kde jsou gangy a plati pravo šaria tady to nechcy mohamed je pedofil islám at de do prdele

Nepřihlášený uživatel

#86

2015-09-28 08:23

Máme krásnou kulturu,žijeme v civilizované Evropě,kde zahalování obličejů,zvrácený korán,odpor ke všemu,co není islámské,kamenování,svatby s malými dětmi a jejich prznění ,je neslučitelné s morálkou vyspělých národů a slušných lidí.Hluboce pohrdám islamizací Evropy a vyšinutými,ůplatnými politiky EU,tupými lidskoprávními a humanitárními organizacemi podporující tento zlořád v okupaci Evropy.

Nepřihlášený uživatel

#87

2015-09-29 15:05

Podepsal jsem, protože chci udělat něco proti islámské invazi do Evropy. Přijde mi, že západní civilizace rychle zapomíná dějiny. Je mi z toho všeho zle.

Nepřihlášený uživatel

#88 eva

2015-10-01 11:27

Islam se nikdy nepodřídí nám lidem žijícím na Evropském kotinentu,určitě nám je líto co se u nich doma děje,ale pomoc by jim měli především Ti kteří jsou stejné nebo podobné víry. Naše děti u nás doma nesmí nidky trpět za špatné rozhodnutí odkudkoliv. Věřím v BOHA a ČESKÝM OBČANŮM,ŽE SE NEDÁME!!!


Nepřihlášený uživatel

#89 VALI

2015-10-01 14:31

Naše krásné ženy nesmí v naší zemi nikdo ohrožovat,musí se doma cítit bezbečně!" Tvrdě makáme na hubu padáme". CHlapi, chlapům, stačí nám tm. pleť co máme na území, jen se množí, ale do škol ani do práce bušit se jim nechce,ale dobře a odpočatě vypadájí,x let se snažíme a nic z toho nemáme. Děláme pro ně dost a dost,však málo..! To by stačilo,co Vy na to??? Islám musí zůstat tam kde je jeho domovina. Prostor mají.

Láďa

#90 Re: eva

2015-10-01 16:52

#88: - eva 

 Pravda je, že se rozhoduje proti vůli většiny obyčejných lidí a proti zájmům republiky...a to je špatně vždycky !!!

Nemělo by to tak být, protože kdo dal právo rozhodovat politikům o této věci ??? V programu politických stran se tohle téma přece neřešilo....

Takže já to vidím na referendum o otázkách imigrace a rozhodne vůle většiny a ne jen nějaký populista.

 

Petr Krajáč
Vyškov

#91 Re: Podepiště papírovou petici!

2015-10-07 12:22

#6: ivcrn.cz - Podepiště papírovou petici! 

 už jsem tuto petici podepsal hned, jak se ke mě dostala, souhlasím s každým jejím slovem i s komentářem pana doc. Konvičky. Nicméně můj návrh na protiislámský zákon je myslím dalším užitečným krokem, který bychom měli udělat. Jsem také připraven i vypracovat argumentační podklady pro obhajobu předmětného zákona a sám jsem připraven kdekoli jej obhajovat

P.K.

 

Tereza

#92 Re: Pro p. Konvičku, členy IvČRN, členy Bloku proti islámu a jejich podporovatele

2015-10-10 20:33

#54: - Pro p. Konvičku, členy IvČRN, členy Bloku proti islámu a jejich podporovatele 

 Plně souhlasím s uzavřením hranic a nepouštět do naší země islám. Také souhlasím s vystoupením z EU.

Jan

#93

2015-10-12 19:51

Žil jsem ve Francii a stále tam jezdím pracovat. Tuto islámskou popř. černou .....  část světové populace znám dost dobře. Za 9 let se toho člověk dost naučí a hodně věcem porozumí. Toto opravdu do EU nepatří. Oprázdninách mě několikrát bylo řečeno tzv. dobrým muslimen, že válka bude, že zbrojí a nás zničí! To mě řeklo hodně lidí, muslimů. Byl jsem přímo v Lyonu kde byl podřezán ředitel zaměstnancem, muslimem. Naštěstí dík hasičům firma nebouchla. A mohl bych psát dál a dál!
Na závěr. Dovezl jsem si v červenci černý kašel a pár dalších nemocí které zde psát nebudu. Stejně je u nás nikdo nezná!

PS: Rtuť do vody nepatří! Nerozplyne se a jen otráví okolní vodu. NEJSEM rasista! Realista ano!!!


Nepřihlášený uživatel

#94

2015-10-14 05:31

Je neuvěřitelné, jak lhostejní jsou politici, a ti, kdo s tím ještě můžou něco udělat. Celá Evropská unie se asi zbláznila.

Anonymous

#95

2015-10-21 14:12

Islám do Evropy nepatří.

Nepřihlášený uživatel

#96 Re:

2015-11-09 09:07

#51: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#97

2015-11-14 19:35

Paris is enough !!!
Al.Bunda
Nepřihlášený uživatel

#98

2015-12-04 18:07

Netřeba komentářů,hlavně doporučuji minutu 10:00 a dále,ti parchanti se opravdu snaží dobýt evropu 1400 let,teď jim to tato stupidní elita EU umožní bez boje :-(  https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI&feature=youtu.be

10. 12. 2015

#99 vztak k ženám založený na křesťansko židovských tradicích?

2015-12-10 09:45

Podle statistiky uveřejněné nedávno ve slovenské televizi se každá TŘETÍ slovenská žena setkala v roce 2015 s domácím násilím.


Nepřihlášený uživatel

#100 Re:

2016-01-01 16:41

#19: Karel -  přečti si korán