Petice proti rozšiřování muslimů a islámu v ČR.

Quoted post

Karel

#78 Re: Re:

2015-09-13 20:45

#40: - Re:  

 Milý anonyme, já za nic neoroduju. O nás Valachoch se říká, že jsme jednodušší, ale obávám se, že jednodušší jste spíš vy, kteří máte hned jasno. Také prosím neřeš maji kulturu a její zanikání, které máte na svědomí vy Čecháčci. Moc nevím, co má společného islám a nechutné protičernošské video. Historii mně opakovat nemusíš, ani pořád skákat mezi černochama a islámem. Já mám strach jen o jedno: moje stará je poloviční Polka z druhé strany Beskyd a fakt nestojím o to, aby mým dětem nějaký debil v rámci "boje proti multikulturalismu" předhazoval, že nemají čistý etnický původ (což už se tak trochu stalo, když na výletě s bábou v Praze mezi sebou prohodili pár slov nářečím, kterému čecháčci nerozumí, už tam něl někdo poznámky o tom, "kolik je tu toho nalezeného z Východu ...")

Odpovědi

Mili

#83 Re: Re: Re:

2015-09-25 23:01:07

#78: Karel - Re: Re:  

 Je tady řeč o muslimech,jsou to vrazi a bez inteligence. Necpěte sem polskou manželku.


Nepřihlášený uživatel

#124 Re: Re: Re:

2016-08-10 06:31:45

#78: Karel - Re: Re:  

Kdyby tohle řekl někdo jiný, pokládal bych ho za kryptoislamistického zrádce a euroidiota.

 Nevíš, která bije.  Blafeš s cesty. O Polsku nikdo nemluvil. S výjimkou tebe. Natož o tvé údajné ženě.  Údajně z Polska, ty valachu. Tedy s jedinou výjimkou kazatele islámu. Ten jí sliboval plodnost. 


Nepřihlášený uživatel

#130 Re: Re: Re:

2017-02-20 10:18:43

#78: Karel - Re: Re:  

 No vidíš. Měli jste Turky za humny, polský král osvobodil od nich v posledním okamžiku Vídeň, a ty o tom nic nevíš.