Nejnovější petice

Petice pro vybudování nového dětského hřiště u rybníka Nový

Dobrý den,   prostřednictvím této petice žádáme město Soběslav o vybudování nového dětského hřiště v parku u rybníka Nový v Soběslavi. Tato lokalita je velice vytížena turisty i rodinami s dětmi, a právě dětem neposkytuje dostatečné vyžití v prostředí této přírodní památky.  My níže podepsaní občané žádáme město o nápravu. Děkujeme.

22 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice za vybudování parkovacího domu

Dobrý den, prostřednictvím této petice žádáme o výstavbu parkovacího domu na okraji Prahy z důvodu přeplněných parkovacích míst v okolí bytových jednotek. Rádi bychom zabránili odstavení aut a zabrání parkovacích míst obyvatelům sídliště. Děkujeme za Vaše podpisy.

38 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice za otevření obchodu i v neděli

Dobrý den, prostřednictvím této petice žádáme o otevření obchodu v obci Dušejov i v neděli v dopoledních hodinách, aby si obyvatelé obce mohli dokoupit nejnutnější zboží. Děkujeme za Vaše podpisy.  

33 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Oprava vozovky - Bezděkovská

Dobrý den, prostřednictvím této petice chceme upozornit na katastrofální stav vozovky v ulici Bezděkovská ve Strakonicích, která připomíná tankodrom. Žádáme proto o její opravu, jelikož se jedná o frekventovanou ulici a hrozí poškození vozidel. Děkujeme za podpisy

20 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice pro zrekonstruování venkovního WC ve sportovním areálu

Dobrý den,  my níže podepsaní občané Nové Včelnice prostřednictvím této petice žádáme, aby Město Nová Včelnice zahájilo rekonstrukci venkovního WC ve sportovním areálu v ulici Školní, Nová Včelnice.  Rekonstrukce už je vážně potřeba, stávající WC je zastaralé, zchátralé a nedělá dobrý dojem na návštěvníky sportovního areálu. Nové WC by znamenalo modernější a příjemnější prostředí pro sportovce. Děkujeme.

28 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice za vytvoření více parkovacích míst v Českých Budějovicích

Po zavedení parkovacích zón se měl problém s parkovacími místy vyřešit, ale vše se jen zhoršilo. V dnešní době si v Českých Budějovicích platíte parkování ve své zóně, ale nikdy nevíte jestli tam pro vás bude místo až přijedete z práce. Proto usiluji o vystavení více parkovacích míst pro občany Českých Budějovic.

22 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

FLORIÁN NA GRAFKU

Petice na vrácení Zdeňka Floriána na pozici učitele matematiky na střední umělecké škole grafické Jihlava.

7 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Přibrání na váze Českýho

Český, vlastním jménem Josef Češka je můj spolužák. Nedávno se mu podařilo hodně zhubnout. Chci tento jeho úspěch trochu sabotovat tím že získám dost podpisů. To by znamenalo že ho vláda donutí přibrat a nebo ho vyhostí ze země.   PS: Jsem jen obyčejný muž ale toto je můj velký sen, pomozte mi ho spilnit Vaším podpisem. Díky!

27 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice proti pokácení pamětních stromů a keřů u zámku v Chlumu u Třeboně

My, všichni níže podepsaní, jakožto občané mětyse Chlumu u Třeboně, zásadně nesouhlasíme s pokácením pamětních stromů a keřů v zámeckém parku v Chlumu u Třeboně, o jejichž zasazení se zasloužil František Ferdinand d' Este, který byl tehdejším vlastníkem. Dnes je zámek v soukromém vlastnictví majitelů, kteří chtějí zlikvidovat tyto historické pamětní úkazy.  Věříme, že tato petice má smysl a docílíme tím, ponechání těchto pamětních stromů a keřů, které jsou přes sto let staré.

23 Vytvořeno: 2022-10-18 Statistika

VRAŤTE RADKA ZPATKY DO LOVE ISLANDU

VRATTE RADKA ZPATKY DO LOVE ISLANDU   sdilejte petici

9 Vytvořeno: 2022-10-18 Statistika