Podporu legislativního zakotvení metod nekonvenční medicíny – homeopatie v zákonech ČR.

Vážení, obracíme se na Vás s prosbou o podporu legislativního zakotvení metod nekonvenční medicíny – homeopatie  v zákonech ČR.   Homeopatie je používána od r. 1795,ale zmínky o ní exitují již od dob Hippokrata. S její pomocí se léčí téměř 80% lidstva a je to metoda bezpečná a účinná. Také výrazně levnější, než běžné klasické léčebné postupy. Světová zdravotnická organizace a další mezinárodní orgány a instituce její používání v rámci integrativní medicíny podporují. Pravidla pro školení a používání homeopatie ve všech zemích EU je dáno státní technickou normou EN 168722016 a je pro všechny země EU závazné. Je proto zapotřebí prokázat, že lidé v ČR take chtějí mít jistotu, že homeopaticky je léčí příslušně vzdělaný lékař. Zahajujeme tedy podpůrnou podpisovou akci, s jejíž pomocí budeme jednat se státními orgány ČR. Děkujeme za pomoc.   MUDr. Věra Dolejšová, Předsedkyně České lékařské společnosti integrativní medicíny   


  MUDr. Věra Dolejšová, Předsedkyně České lékařské společnosti integrativní medicíny      Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji   MUDr. Věra Dolejšová, Předsedkyně České lékařské společnosti integrativní medicíny  , aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...