Petice za zachování zábavního parku Krtkův svět v Horních Měcholupech

My, níže podepsaní, chceme zábavní park Krtkův svět v Horních Měcholupech.

Park byl nucen uzavřít své brány pod opakovanou hrozbou pokuty 5 milionů Kč, kterou hrozila Česká inspekce životního prostředí. 

Rozhodnutím České inspekce životního prostředí musí majitel pozemků v Krtkově světě zajistit, aby na části z nich byl provoz parku ukončen.
Pro škodlivou činnost v parku jako jsou cesty, lavičky, houpačky, skluzavky, pávi, kozy, zasazené rostliny a jiné. Park můžete podpořit podepsáním této petice.

Park zůstává do odvolání uzavřen z obavy před úředníky. Jen na Vás a Vaší podpoře závisí osud parku. Jestli se brány otevřou na jaře 2021 nebo už NIKDY!

Inspekce útočí pokutami na majitele pozemků, i když není provozovatelem parku, a brání mu v uplatnění procesních práv. Současně je park soustavně kontrolován malou armádou pražských inspektorů, kteří ignorují usychající lesy a poškozenou krajinu, neboť největším problémem je pro ně Krtkův svět.

Celá kauza je zveřejněná ve Facebook skupině Krtek vs. Ježek nebo na blogu krtkuvpribeh.blogspot.com

 


Krtkův svět    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Krtkův svět, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...