Ocenění pro Ivana Mládka.

Kdo z nás se mnohokrát nepřistihl s pocitem, že ho se.ou? A to doslova. Radní, zastupitelé, starostové, poslanci, ministři, premiéři, prezidenti. Jsou jich dnes už tisíce a jen zcela výjimečně se jim povede něco, co vypadá, jako kdyby skutečně něco dělali pro svoje občany. Ale upřímně, takové situace jsou vzácné jako růžoví jednorožci.

   Každý z nás je jiný, každý z nás si volil někoho jiného, pokud vůbec někoho. A pro ty námi nevolené máme teprve pramálo pochopení. Rozum nám zůstává stát nad tím co předvádějí a smysl jejich počínání nalézáme už pouze v tom, že si potřebují nahrabat.    Dokonce mezi námi přibývají tací, kteří se utvrdili v pocitu, že si musíme poradit sami bez ohledu na to, kdo z nich bude zrovna u koryta, protože změna k lepšímu je zhola nemožná.

   Ale přátelé, já na to přišel. Věc se má úplně jinak. Doba je těžká, a proto nám naši zvolení zástupci přichystali silvestrovskou estrádu s malým předstihem. Většinu toho, co plodí v poslední době netvoří proto, aby se o nás postarali, nebo nedej bože nás zachránili. Oni to dělají, aby nás pobavili. Když se nad tím hluboce zamyslíme, jasně nám dojde, že jiný důvod to mít nemůže.

   No a protože našim zástupcům zcela zjevně jde o naši dobrou náladu a veselou mysl, která je prokazatelně nejméně půlkou zdraví, měli bychom je patřičně ocenit. Proto jim zatleskejme. Bude to potlesk zasloužený.

   Já se ovšem zamyslel i nad tím, že takto promyšlenou, rafinovanou a propracovanou silvestrovskou show musel někdo vymyslet a napsat k ní scénář. A uznejte, scénář k takový hovadině může mít na svědomí pouze geniální mozek. A prostou dedukcí jsem dospěl k tomu, že tímto géniem je Ivan Mládek. Už vám to do sebe zapadá? Už tomu rozumíte? Už se vám trpký škleb na tváři mění v pobavený úsměv jako mě? No hurá!!! Jsme tedy připraveni prožít blížící se Nový Rok s úsměvem a dobře naladění?

   Jdu ovšem až tak daleko, že Ivana Mládka považuji za nutné navrhnout na nejvyšší státní vyznamenání a na podporu této myšlenky jsem připravil petici:   


Pavel Novák    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Pavel Novák svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )