Petice pro svobodnou konzumaci alkoholu v Českém Krumlově

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#11 Sdělení TOP 09 Český Krumlov

2013-02-13 15:27

Jako předseda místního sdružení TOP 09 Český Krumlov, bych chtěl reagovat na tuto občanskou iniciativu, která je zřejmě reakcí na článek v I- dnes. V této souvisloti bych chtěl doplnit pár zásadních informací. Vyznění článku bylo takové, jako by v Radě města panovala jednoznačná shoda nad připravovanou vyhláškou. Skutečnost ale je taková, že dva radní za TOP 09 dlouhodobě nesouhlasí s takovýmto opatřením a hlasovat pro něj nebudou. I mezi ostatními členy rady není jednoznačná podpora tohoto návrhu a dovolil bych si odhadnout, že tato myšlenka nemá v současné době v radě města většinu.
S přáním hezkého dne

Tomáš Novák - TOP 09
předesa místního sdružení Český Krumlov

Odpovědi

Martin Střelec

#33 Re: Sdělení TOP 09 Český Krumlov

2013-02-14 12:43:44

#11: - Sdělení TOP 09 Český Krumlov

Dík za informaci, ale přesto nás prosím zasvěťte - vyhlášku schvaluje rada, nikoli zastupitelstvo? A jednání rady jsou neveřejná a podklady pro jednání též?


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Sdělení TOP 09 Český Krumlov

2013-02-14 22:19:44

#11: - Sdělení TOP 09 Český Krumlov

Aha, TOPka zase spasí Krumlov, vždyť je to právě pan Lobík a spol., kdo dělá po nocích největší humbuk a veřejně se ohání  tím, že komu to vadí, nemá v centru co dělat (rozumějte bydlet ).

nn

#42 Re: Sdělení TOP 09 Český Krumlov

2013-02-19 01:16:48

#11: - Sdělení TOP 09 Český Krumlov

Tak určitě... Hlavně volte TOPku v příštích volbách...

černá - ztuha

#50 Re: Sdělení TOP 09 Český Krumlov

2013-06-01 07:55:42

#11: - Sdělení TOP 09 Český Krumlov

Vážený pane radní, Vy a Vám podobní jste nebezpeční pro Náš národní poklad, kterým Čeký Krumlov nepochybně, alespoň zatím, je. Odstraněním zachránkyně, paní Zikmundové, uvrhnete toto překrásné a jedinečné místo do záhuby doby předlistopadové, čímž se naplní letitá snaha bolševiků jej zlikvidovat.

Moje oči prozřeli po přečtení článku - Místostarostka: Petice proti mně je velké nedorozumění - sobotním vydání MF.

Cit.: Na nás (Myšleno Český krumlov) není nikdo zvědavý, takových báječných měst s historickým centrem je na světě plno. Když nejezdíte (né Vy, to paní Zikmundová) a nedáváte o sobě (zajisté myslela o ČK) vědět, tak toho využijí jiní.

Takže Vás i vás vyzývám: Dejte jí klid na práci (záchranu), jinak ponesete Vinu.

P.S.

Jen mám trochu nejasno kdo jsou to ti Jiní a jak toho probůh využijí. Mám známého, pracoval na IV.správě STB MV - odbor sledování a ani On netuší. Pokud něco zjistíte a dáte mi vědět, budu zase klidně spát.

pouze krycí jméno

Saigon 88

maruska

#53 Re: Sdělení TOP 09 Český Krumlov

2013-06-03 21:18:54

#11: - Sdělení TOP 09 Český Krumlov

to schvaluji :) jakožto servírka :))))