Petice za změnu na pozici náměstka hejtmana pro oblast školství

Quoted post

Tomáš Suchan Karlovy Vary

#1 Tomáš Suchan

2012-12-14 02:12

Když jsme v roce 1989 dělali revoluci a povedlo se nám to nikdy bych neřekl že budu po dvaceti letech podepisovat petici za odstoupení "komunisty" z vedení kraje.Ještě že se toho nedožil pan prezident Václav Havel. Jeho velkou chybou bylo že se nezasadil o úplné zrušení této zločinecké organizace která má na světě na svědomí statisíce lidských životů a zmařených osudů.S komunisty se přinejlepším nemluví.

Odpovědi

Milan Polívka

#2 Re: Tomáš Suchan

2012-12-14 07:54:30

#1: Tomáš Suchan Karlovy Vary - Tomáš Suchan

Absolutní souhlas...spoustě lidem to možná přijde normální, nebo jim je to prostě jen jedno, ale vždycky říkám....kdyby v roce 1968 sedělo v německém parlamentu 25 členů nové NSDAP, a televizi si mohli otevřeně stýskat po tom, jak se měli za Hitlera krasně, sem tak si tak trošičku zahajlovat a zazpívat ty svoje marše....to by Vám normální přišlo?!?!Taky by Vám to bylo jedno?!?!

Mari.Majda

#45 Re: Tomáš Suchan

2012-12-17 16:44:36

#1: Tomáš Suchan Karlovy Vary - Tomáš Suchan

Přesně, nevidím rozdíl mezi nacismem či neonacismem, a komunismem, ve smyslu jedno jede klidně dál, druhé je trestné. Hlásit se k tomuto názvu strany je skutečně drzost, ve vyšší politice obzvlášť. Petici s chutí podepíši....

suchanka

#51 Re: Tomáš Suchan

2012-12-17 22:35:01

#1: Tomáš Suchan Karlovy Vary - Tomáš Suchan  

 Tomáši,nikdy jsem v KSČ nebyla,dokonce jsem nemohla nějaký čas učit,protože moji bratři emigrovali.Ale  Vy jste za komunistů ještě čural do plen a dnes  píšete něco o zločinecké organizaci.Já zase říkám,že zločinci jsou dnes,kdy  uvrhli  naši společnost do bídy,morálka  mládeže i vás je  na úrovni  prostitutek a zvrhlíků,republika rozkradená,,mládež  bere drogy,denně  slyšíme a bvidíme  jen samé vraždy a znásilňování,děti  se chovají hůž než   zločinci a k čemu to vede?Tomu říkáte  vyspělá společnost???Za těch komunistů jsme byli ve světě   považováni za  vyspělou společnost,vyváželi jsme zboží u nás vyráběné do celého světa,kde si nás vážili.Vím to, žila jsem  tam nějaký čas. Dnes námi opovrhují.U nás  se zneužívají děti,jsou zde bordely a to se Vám líbí.že ano? Vy,co  pomlouváte  dřívější režim se můžete stydět.Neznáte jako to bylo.Vozili jste se v kočárcích,chodili jste do jeslí a školek za 6OKč měsíčně a dnes  lidé nemají ani na jídlo pro děti.To nevidíte?Jsme rádi,že to nevyšlo  v roce 1968,protože  bychom  žili v tomto  sviňstvu již  4O let.Je zde  bída, hnus,zneužívání,dobře se máte asi jen Vy a Vám podobní a potom ti co sedí v Praze a ti co si nakradli a kradou ještě tu trochu co někde je.Styd´te,.!A Havel??Znala jsem ho osobně,proto se musím smát  těm oslavám a  tomu co se o tom  mluví a stále opakuje.Na jeho hry se nedá ani dívat ,je to ubohé.


Nepřihlášený uživatel

#93 Re: Tomáš Suchan

2013-01-03 17:41:49

#1: Tomáš Suchan Karlovy Vary - Tomáš Suchan  

 Bojujete minulé bitvy ,za 22 let rozkradli  a zadlužili stát  kapitalisti ,proti těm bojujte ! Co 200 zavražděných Havlovými vězni,co přes 400 mrtvých bezdomovců  ,loni 1600 sebevražd !Co 700 tisíc nezaaměstnaných ,co stupidní Klausova amnestie ?!

Zdesel

#119 Re: Tomáš Suchan

2013-01-29 18:05:42

#1: Tomáš Suchan Karlovy Vary - Tomáš Suchan

Lidé,nestěžujte si pořád,jako ukřivdění pitomci!Choďte k volbám a nestěžujte si pořád!


Nepřihlášený uživatel

#131 Re: Tomáš Suchan

2013-04-02 11:12:41