Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#855 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-13 10:29

#849: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Můžete se stavět na hlavu, manifesovat, protestovat, psát petice, kafrat na inernetu, vyjde vám to pořád nastejno, nic z toho nebude. Za 2 roky si ho zvolíme zase a protože v demokracii rozhoduje většina, tak utřete hubu. A pokud to nechcete akceptovat, tak běžte třeba někam do prdele. Howgh.

P.s:

Do té doby vám klesnou preference z 9 a 6 % tak asi na 5 %, protože Kalousek a vyčůraní Pražáčci vstoupí do ANO a budou hájit Babiše. Opravdu pochmurná budoucnost.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#859 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-13 10:58:54

#855: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 

#849: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Můžete se stavět na hlavu, manifesovat, protestovat, psát petice, kafrat na inernetu, vyjde vám to pořád nastejno, nic z toho nebude. Za 2 roky si ho zvolíme zase a protože v demokracii rozhoduje většina, tak utřete hubu. A pokud to nechcete akceptovat, tak běžte třeba někam do prdele. Howgh.

 

Roman Skácel
Hodonín

#862 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-13 11:06:46

#855: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Mám pro Vás špatnou zprávu, tady opravdu nejde o mě, ale o to, co za další dva roky z této země ještě zbude, až s námi pan Zeman bude hotov.

Bděte!

P.S. Mě žádné preference neklesnou, jsem zde sám za sebe a nesbírám preferenční hlasy, jen považuji za absurdní, že někoho podporujete a ani nevíte proč. Víte, ono to svědčí o Vaší schopnosti vnímat svět.

I náš kocour vyhodnotí jakoukoli situaci lépe, protože věří svým očím a uším, než Vy, voliči a ideoví vstoupenci zhovadilostí pana Zemana, podobni svou neschopností vnímat realitu...

...tupému stádu hovádek...