Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona

Quoted post

Jan Šinágl

#35 Osobní dopis manželky ing. arch. Marka Řičáře, matky pěti dětí

2014-07-03 17:01

Jmenuji se Jaroslava Marková (dříve Řičářová), jsem manželkou architekta Josefa Marka (dříve Marka Řičáře), který Ricar partebyl nevinný Městským soudem v Praze protiprávně odsouzen k 6 letům vězení, konfiskaci veškerého majetku a 5 letům zákazu činnosti za údajné zneužití státní dotace, jejímž příjemcem jako architekt a autor projektu ani nemohl být. Jsem také matkou 5 dětí (2 dcer a 3 synů), které jsme společně vychovávali k životu v lásce a pravdě. Nejstarší Anna pracuje v cestovní kanceláři pro francouzskou klientelu, mladší Marie chce studovat němčinu a španělštinu, syn Štěpán studuje Obchodní akademii, Matouš už vyhrál první mezinárodní soutěž ve hře na klavír, Šimon končí základní školu. Drží se, jen už vědí, že Masarykovo „nebát se a nekrást“ se v ČR tvrdě trestá....
http://www.sinagl.cz/z-korespondence/4220-osobni-dopis-manzelky-ing-arch-marka-ricare-matky-peti-deti.html

P.S.

Tvrzení pana Václava Prince v předchozím příspěvku: "To všechno máme po 25 letech primitivního antikomunismu," zasluhuje pozornosti. To musí být už nějaká síla, která dokázala zemi tak kulturně, ekonomicky a mravně zničit. Kde všude jsou ty armády "primitivních antikomunistů", kteří zemi zničili a kde jsou tedy ti "praví občané" a proč nepomáhají slušným, nevinným lidem jako je pan Marek Řičář? Že by to byla zase práce primitivních antikomunistů?!

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Osobní dopis manželky ing. arch. Marka Řičáře, matky pěti dětí

2014-07-16 20:02:10


Nepřihlášený uživatel

#135 Re: Osobní dopis manželky ing. arch. Marka Řičáře, matky pěti dětí

2016-05-18 10:10:36

#35: Jan Šinágl - Osobní dopis manželky ing. arch. Marka Řičáře, matky pěti dětí 

Dobrý den pane Šinágl.Ahoj Jarko.

Jarku znám velmi dobře.Vždy velmi slušná,  obětavá.  JARKO držím pěsti. Víc nemohu. Mám také zkušenosti s prohnilou justicí ČR. Jelikož jsem měla tolik důkazů v můj prospěch a došla až k ÚS ČR  (bohužel  poškozená na tom nejcennějším“zdraví“ od r.2008, tím bez nutných financí s advokáty, kteří mi byli ČAK přidělovaní ex-offo.

Letos 2016 mi ÚS ČR zamítl ústavní stížnost s odůvodněním,  že předchozí advokát,  který mi byl, soudem (viz.PS) přidělen ex-offo k sepsání dovolání k NS ČR špatně napsal dovolání a tím ÚS ČR musím nahlížet na skutečnost,  tak jako bych ani dovolání k NS ČR nepodala ...a tím nevyužila všech prostředků , abych mohla podat ústavní stížnost k ÚS ČR

Jojo co my, padesátnícii, ale chudáci naše děti. Ztratila jsme veškerou důvěru v tento stát. Poprvé od 18ti let jsme se s manželem rozhodli,  že na volby budeme rezignovat.  Ať je u vesla pravá,  nebo levé je to horší a horší. Přej Ti – Vám hodně,  hodně sil.

PS: Poškozena na zdraví lékaři nemocnice.Soud Třebíč  mi přidělil advokáta jehož švagrová je přímou asistentkou ředitele nemocnice Třebíč,  kterou jsem žalovala….Další advokát,   který mi byl  přidělen ČAK je advokátem zdravotní záchranné  služby jihomoravského kraje….Advokáta ex- offo nesmíš vypovědět. Totiž pokud se vyjádří  advokát, že se necítí být zaujatý - odeberou ti jej pro tvou nedůvěru a dalšího už nepřidělí, tím by jsi se k NS ČR či k ÚS ČR bez advokáta nedostala. Co víc dodat

Ada Boučková Okříšky.