Omluva za Tibet 2014

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#994 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Historie Tibetu

2014-05-04 09:33

#993: Marek N. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Historie Tibetu

Vám již vskutku není a nebude pomoci,takže si dál sněte svůj sen o největším nepříteli lidstva a celé planety a o všech konspiracích a hrůzách za které může západ.A navíc si protiřečíte,v tom příměru o slovanech a germánech to platí dvojnásob i u záležitosti prokazatelné historie Tibetu a tibetsko-čínských vztahů,v knihách,ve zdrojích i v odborných výzkumech je též mnohem víc pohledů a důkazů z druhé strany než z té vaší tolik propagované jediné správné,která se velmi hodí všem sinocentristům.A také si už dejte pohov s tím omíláním tolik otřepaných frází okolo mnichů,klášterů,hollywoodských filmů adorování západu apodobně.Lidé angažovaní v tibetských záležitostech nejsou takový blbci,jak je zde nazýváte.Sám jste se zase předvedl jako užitečný blázen pro čínské propagandistické záměry.Asi z Vás budou mít radost a nejen čínští propagandisté,také naši slavní protiproudovci včele s V.Klausem,svazačkou Bobo,inteligentem Hájkem a jim podobní.Je vidět,že se asi snažíte ale máte ve všem zmatek a chaos a proto potřebujete nový směr,pevnou ruku z Ruska a Číny.

Odpovědi

Marek N.

#1012 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Historie Tibetu

2014-05-05 06:58:59

#994: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Historie Tibetu

Pane, rád bych se ohradil proti faktům, které zde popisujete. Čekal jsem od Vás spíše reakci a nějaký protiargument na moje argumenty. Ne jen stanovisko, že jsem zmanipulovaný a blázen. Zatím to však vypadá tak, že jediné co umíte Vy, je jen omezeně tvrdit všem, co mají odlišný názor, že jsou blázni a omezenci a užiteční propagandisté Ruska nebo Číny. Zkuste mi tedy prosím vyvrátit jedinný argument, který jsem zde napsal. Pro shrnutí:

 

1) V 5. stol. n.l. obsadili dnešní území Tibetu, které patřilo Čínské dynastii, kočovníci ze severovýchodu (Mongolsko a sever Čínské říše)

2) Tibet vedl mnohé války o toto území a dobýval okolní Čínská města

3) Čína si Tibetské území vždy nárokovala, jako své

4) V Tibetu do obsazení ČLR vládl silně feudálně kastovní režim

5) Tibet je od dob Východoindické společnosti v zájmu jiných mocností (Británi a později USA vs. Rusko později Čína), jako strategické území pro jejich vliv

6) V USA se začala na začátku 20.stol. tisknout měna, která není vyvážena adekvátní hodnotou zlata. Je to výsledek změny US legislativy a tím i počátek moderní fiskální politiky

7) USA okupovalo Irák pod záminkou neexistujících biologických zbraní

8) Protiteroristický zákon v USA, který vznikl po událostech 11.9.2001 umožňuje bezpečnostním složkám USA včetně CIA, FBI, NSA bez příkazu soudu zatknout jakéhokoliv člověka, kterého stačí jen obvinit z terorismu

9) USA odposlouchává a sleduje lidi po celém světě

 

Bylo by toho víc, ale toto jsou asi ty nejzásadnější body, které jsem napsal a čekám, že mi je vyvrátíte, neboť je dle Vašeho názoru napsal propagandistický blázen, který chce být ovládán Ruskem a Čínou. Děkuji.

 

Marek