Omluva za Tibet 2014

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Omluva za Tibet 2014


Nepřihlášený uživatel

#1001 Re: Re:

2014-05-04 14:33

#997: - Re:

ÁÁÁ tak jsme se konečně dočkali,to byla otázka času,kdy tady někdo z toho stáda protiproudovců vytáhne slavného pseudodisidenta a pseudoznalce všeho pána Křivku,gratuluji vám hlupáčci.


Nepřihlášený uživatel

#1002

2014-05-04 15:04

Dodávám pouze, že nejen ministr Zaorálek , ale celá tzv. vláda České republiky by měla být postavena před soud pro vlastizradu. Nevím jak Vy, ale já jsem nevolil pro to, aby mnou zvolení veřejně obhajovali bezpráví a útisk, a to vše mým jménem.

Nepřihlášený uživatel

#1003

2014-05-04 17:40

raděj se ani nebudu vyjadřovat. to co si dovolil bylo za čárou. Vlastně souhlasyl s vyvražďováním a ničením. Plně podporuji petici.

Nepřihlášený uživatel

#1004

2014-05-04 18:09

Pan Zaorálek se tímto svým(!) vyjádřením postavil po bok pánům Bilakům, Husákům atp., kteří otevřeně schvalovali okupaci ČSSR.

Nepřihlášený uživatel

#1005

2014-05-04 19:59

Již dlouho jsem přihlížela dění v naší domácí politice s tichým smutkem, ale bez nutnosti se k tomu vyjadřovat. Ovšem vystoupení pana Zaorálka mě doslova rozpálilo do ruda. Sami jsme si ještě nedávno připomněli hrdinství Jana Palacha a každý rok mu vzdáváme hold. Proč se pan Palach odhodlal ke svému kroku? A na druhou stranu budeme souhlasit s něčím tak obludným, jako je okupace Tibetu? V Tibetu hoří ŽIVÁ pochodeň každý den. To, že se o tom nepíše neznamená, že se to neděje. A proto nebuďme pokrytci a nedovolme nikomu, aby nás takto nestoudně zastupoval.

Nepřihlášený uživatel

#1006

2014-05-04 20:27

V Tibetu jsem byl dvakrát v rozpětí 10 let a dopad čínské moci na stav tibetské kultury a života je děsivý.

Nepřihlášený uživatel

#1007

2014-05-04 21:29

Opět jednou se stydím za svou vládu.
jana Zachová, důchodce

Nepřihlášený uživatel

#1008

2014-05-04 21:35

Nehorázná Zaorálkovina !!!
w4rr10r

#1009 Komentář není třeba. Je třeba podpis. Nepřihlášený uživatel

2014-05-05 00:18

Kdo je to, ten Zaorálek? Jak to že rozhoduje za mě a mluví za mě? To se spletl, ne?
E.K.

#1010 tibet je prkotina

2014-05-05 04:27

Zaanálkovo vyšilování kolem Tibetu je prkotina ve srovnání s tím, jak oranžgutani podlézají Bruseli. Svoboda je dávno v hajzlu, z občanů jsou daňoví nevolníci a z Česka je bruselský protektorát. Ohrožena je národní existence Čechů, a někdo tady řeší Tibet? Nějaké divné priority.

Nepřihlášený uživatel

#1011 Re: Komentář není třeba. Je třeba podpis. Nepřihlášený uživatel

2014-05-05 05:37

#1009: w4rr10r - Komentář není třeba. Je třeba podpis. Nepřihlášený uživatel

Je to křupan, reprezentující pouze jemu podobné, kteří si ho zvolili. Toto oznámení by měl mít napsané na dostatečně velkém poutači, umístěném na hlavě a to nejméně ve třech světových jazycích vždy, když opouští republiku za účelem páchání ostudy všem slušným lidem v naší vlasti.

Jan Cicvárek

Marek N.

#1012 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Historie Tibetu

2014-05-05 06:58

#994: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Historie Tibetu

Pane, rád bych se ohradil proti faktům, které zde popisujete. Čekal jsem od Vás spíše reakci a nějaký protiargument na moje argumenty. Ne jen stanovisko, že jsem zmanipulovaný a blázen. Zatím to však vypadá tak, že jediné co umíte Vy, je jen omezeně tvrdit všem, co mají odlišný názor, že jsou blázni a omezenci a užiteční propagandisté Ruska nebo Číny. Zkuste mi tedy prosím vyvrátit jedinný argument, který jsem zde napsal. Pro shrnutí:

 

1) V 5. stol. n.l. obsadili dnešní území Tibetu, které patřilo Čínské dynastii, kočovníci ze severovýchodu (Mongolsko a sever Čínské říše)

2) Tibet vedl mnohé války o toto území a dobýval okolní Čínská města

3) Čína si Tibetské území vždy nárokovala, jako své

4) V Tibetu do obsazení ČLR vládl silně feudálně kastovní režim

5) Tibet je od dob Východoindické společnosti v zájmu jiných mocností (Británi a později USA vs. Rusko později Čína), jako strategické území pro jejich vliv

6) V USA se začala na začátku 20.stol. tisknout měna, která není vyvážena adekvátní hodnotou zlata. Je to výsledek změny US legislativy a tím i počátek moderní fiskální politiky

7) USA okupovalo Irák pod záminkou neexistujících biologických zbraní

8) Protiteroristický zákon v USA, který vznikl po událostech 11.9.2001 umožňuje bezpečnostním složkám USA včetně CIA, FBI, NSA bez příkazu soudu zatknout jakéhokoliv člověka, kterého stačí jen obvinit z terorismu

9) USA odposlouchává a sleduje lidi po celém světě

 

Bylo by toho víc, ale toto jsou asi ty nejzásadnější body, které jsem napsal a čekám, že mi je vyvrátíte, neboť je dle Vašeho názoru napsal propagandistický blázen, který chce být ovládán Ruskem a Čínou. Děkuji.

 

Marek


Nepřihlášený uživatel

#1013

2014-05-05 07:32

Viz Jak to vidí, rozhlas Dvojka, Praha, pondělí 5.5. v 8,30 hod.,Ivan Hoffman, lze najít na netu, k mému údivu podpořil nebo možná lépe vyjádřeno pochopil a vysvětloval postoj ministra Zaorálka

Nepřihlášený uživatel

#1014

2014-05-05 08:31

Přijde mi to podobné jako v seriálu "Jistě pane premiére"
Zamini má svou vlastní politiku a nikoho se neptá. Už jenom chybí aby sem z politických důvodů nepustili Dalajlámu a bude to hotové úplně

Nepřihlášený uživatel

#1015

2014-05-05 08:43

Pan ministr je slabý

Nepřihlášený uživatel

#1016

2014-05-05 08:45

Bylo jasné, že Brouk Pytlík české politiky, zasloužilý vumlista a bolševik Zaorálek, se dříve či později projeví v plné nahotě. Přesto se mi z jeho čínského mejdanu udělalo špatně od žaludku. Teď už opravdu chybí jen zóna volného obchodu s Kubou a KLDR.

Nepřihlášený uživatel

#1017

2014-05-05 09:38

Svoboda je nedělitelná. FK

Nepřihlášený uživatel

#1018

2014-05-05 12:35

je to neuveritelne, ze ministr zahranici je opravnen mluvit hlasem vsech obcanu CR.

Nepřihlášený uživatel

#1019

2014-05-05 12:43

Nesouhlasím s panem Zaorálkem s jeho názory, Tibet je samostatná a svobodná země.

Nepřihlášený uživatel

#1020

2014-05-05 13:09

Svobodu,právo a povinnost přeji všem lidem na tom to světě.Mrzí mě,že lidé,kteří zastupují naší zem přehlíží bezpráví.

Nepřihlášený uživatel

#1021

2014-05-05 13:17

Náš stát vznikl tak, že jak exiloví reprezentanti, tak zahraniční přátelé soustavně a neúnavně mluvili s politiky tehdejších velmocí. Kdyby mlčeli nebo dokonce aktivně souhlasili s nedělitelností Rakouska-Uherska, nejspíše by dnešní Česká republika neexistovala.

Nepřihlášený uživatel

#1022 Re:

2014-05-05 13:24

#1021: -

Pane, težce se mýlíte. Náš stát vznikl hlavně proto, protože snaha Evropských velmocí byla, aby se Rakousko-Uhersko rozpadlo. Proto se tehdejší velmoci připojily na naši stranu. Nešlo jim o to, že Češi chtějí být samostatným státem. Navíc se jednola o poválečné uspořádání Evropy a tam zcela jistě žádný z českých politiků a jeho tlachání nehrálo přílišnou roli.


Nepřihlášený uživatel

#1023

2014-05-05 13:40

Zaorálkovi:
"Doufám, že tě hanba bude provázet po zbytek života a budeš žít dlouho."
Škoda, že jsi politik, který lehce zapomněl na Mnichov a srpen 68. Škoda, že na takovém místě zase sedí bezpáteřní poklonkující přizdisráč. Ani mě nezajímá, za co ses tak prodal...Ale o život jistě nešlo.

Ale možná seš jen tak blbej a co víc, asi i červenej. Tak nevím, co je horší.


Nepřihlášený uživatel

#1024 Re:

2014-05-05 13:58

#1000: geront -

To už jsme někde slyšeli. A pak jsme tu měli 2 okupace.

Zaorálkovi asi nikdo pistoli u hlavy nedržel, aby se tam hnal a cosi podepisoval. Takže jesli se někdo do něčeho montoval, tak to byl právě tenhle Hujer. A jestli poslouchá jako něčí čokl, o to pro nás hůř.


Nepřihlášený uživatel

#1025

2014-05-05 14:01

Mir a lasku.