Petice za návrat starého dobrého Dobyvatele

Quoted post

Patton

#7

2013-08-12 13:17

Nevím - patřím k těm, kterým bylo supportem Dobyvatele velmi nehezkým, nefér způsobem "ublíženo". Jenže podle mého názoru došlo od oné doby k velmi významné obměně i změnám (já osobně bych chtěl např. jmenovat Vicky, Vladi Mira, kavu) a musím konstatovat, že problém popsaný v petici v takové hrůze nevidím... Jistě, mohl bych jmenovat některé osoby i v opačném slova smyslu, ale to se mi nechce. Ne; určitě tam není všechno v pořádku, určitě by se dalo mnohé změnit ... ale promiňte přátelé autoři (což myslím opravdu vážně, protože s někým z vás se přátelíme už nějaký ten pátek :) - nepodepíši. Myslím, že situace byla již mnohem, mnohem horší!

Odpovědi

Mať0

#12 Re:

2013-08-13 14:11:42

#7: Patton -

Drahý Pattone, kava a vicky jsou názorným příkladem nutkání někoho poučovat, mají neustálou potřebu dominovat za monitorem :-)

Ovba

#20 Re: A proč urážejí?

2013-08-14 04:31:46

#7: Patton - patřím k těm, kterým bylo supportem Dobyvatele velmi nehezkým, nefér způsobem "ublíženo"

A nemá podpora čirou náhodou důvod k "ubližování"? Docela by mě zajímalo, co tím "ubližováním" myslíte. Jsem běžný hráč na Dobyvateli a nic takového se mi ještě nestalo.