rybnicek_meziricko

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#95

2013-05-23 07:16

Osobně mi rybníček vůbec nevadí, popravdě do doby, než se tento případ začal více řešit jsem ani nevěděla, že poblíž mlýna nějaký rybníček je. Tady nejde o to, že si nějaký člen KSČM usmyslel, že bude škodit. Pokud vím, tak jde o dlouhodobé spory mezi zastupitelstvem obce a panem Skalickým. Jak zde bylo již několikrát psáno, Skalický si žije ,,po svém,, a možná taky proto nerespektoval první stížnosti obyvatel obce Meziříčka. Všechny problémy, co se dějí Meziříčko x Skalák mi přijdou opravdu už jen jak dětské hádání na pískovišti (když nemůžu já, tak on taky ne). Jak zde psal někdo, že bydlí přes kopec a neslyší nic, to se nedá říct o mě. Myslím si, že pokud někdo z vás trávil letní večer v chatové oblasti ,,KOSOVÁ,, nedaleko MB v době konání ,,technoparty,, určitě se mu naskytla možnost slyšet onen ,,technařský,, ruch. Dokážete se vůbec vžít do role občanů Meziříčka. Přijdou unaveni z práce, protože těžce vydělávali na to, aby se z jejich platů strhávali daně a platila se podpora v nezaměstnanosti, nebo školy těm, co se po obci poflakují, žebrají o jídlo, nechávají na zástávce injekční stříkačky, leží na silnici okolo mlýna tak, že autobus, který ty pracující lidi ráno vozí do práce nepřijel nebo přijel pozdě jen proto, že se milým punkerům, feťákům a jiným lidem nechtělo vstávat, protože byli opilý, zfetovaní a kdo ví co ještě, místo toho, aby obyvatelé měli klid na odpočinek. Ano, ať tam jsou různá setkání technařů, punkerů apod. ale 20 dní nepřetržitě je opravdu přehnané. Ať je to o víkendech a jednou za čas. Kolik festivalů ve městě, nebo fotbalových zápasů je v kuse 20 dní? Proč myslíte, že bylo zrušeno Magorovo Vydří ve Vydří? A to Magorovo Vydří je ta nejpoklidnější akce za celé prázdniny. Teď očekávám haldu odpůrců, protože jak říkáte a vidím u komentářů nad tímto komentářem že je to jak v době před 17.listopadem, že existuje jen jeden názor a všechny ostatní jsou ,,ZAKÁZANÉ,, a nebo mi to rovnou autor petice smaže?? :-D

Odpovědi

Petr Tomíšek
Autor této petice

#96 Re:

2013-05-23 07:24:48

#95: -

Autor petice smazal dosud jen jeden příspěvek, a to proto, že to byl odkaz na jiný web, nebyl k tomuto tématu. Zajímalo by mne, kdy jste zažila takovou akci 20 dní v kuse? Můžete mě, prosím, jako autora petice neznámá osobo informovat? Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#99 Re:

2013-05-23 08:27:55

#95: -

totální nesmysl!!!! v životě tam žádná akce nebyla takto vkuse!!! vážené paní se tam zřejmě mísí i akce pořádané v MB!!! :-D

J+
Nepřihlášený uživatel

#115 Re: pro paní chatařku,co se tak rozepsala :-D

2013-05-23 14:49:42

#95: -

Ale no tak paní chatařko,myslím,že snad i šíříte pomluvy,osobně jezdím na Magorovo Vydří i Konec léta od samého počátku a doopravdy jsem nenarazil nikdy na nikoho,kdo by si něco píchal,nikdy jsem nenarazil na injekční stříkačku ,to k těm povalujícím se stříkačkám a feťákům,myslím navíc,že poznám je-li někdo pod drogou ..... stejně tak k tomu žebrání po obci -to už si doopravdy děláte legraci .... měla jste to zdokumentovat...navíc vzhledem k tomu,že díky obyvatelům Meziříčka atp. věnuje policie akcím zvýšenou pozornost,je teda s podivem,že na nic závadového,jak popisujete,nenarazila  ...... možná by za to stálo zkomfrontovat zaměstnanost a placení daní "účastníci vs. obyvatelé okolních vsí" ,když tady tvrdíte,že z daní unavených obyvatel účastníci přežívají (jo není nad klid na práci-to heslo miluju)..... jen mám pocit,že žijete opravdu v jiné době a na svět se díváte stejnýma očima,jako kdysi,když kdokoli ,kdo se nehodil do kolonky uvědomělého svazáka tak byl automaticky označen za somráka,narkomana,opilce a tak dále a tak dále ..... důvody zrušení akce ve Prostředním Vydří byly vcelku jasné,místní obyvatelé byli v pohodě,kolikrát jsme s nimi posedávali venku,někdy popíjeli,oni chodili na statek a všichni měli Magora rádi ... potud vše o.k. ale pár nabručenej a namistrovanejch "chalupářů",kteří smýšleli stejně jako vy,prostě neuneslo,že se lidi dokáží bavit a že oni tomu nerozumí,že ten způsob zábavy nechápou,za jejich mladejch let se vyskotačili na nedělních čajích a nějak víc toho nebylo,no jo no :-D ... jo,a Magorův statek stál uprostřed vesnice a akce tam v klidu probíhala téměř 10 let !!!!!! Myslím,že s mlejnem je to trochu jinak .....


Nepřihlášený uživatel

#162 Re:

2013-05-27 06:00:51

#95: -

vaš názor je prostě zabedněný, ale za to vy, "milá pracující osobo", rozhodně nemůžete ;)
... takto zapšklí lidi jsou doufám většině minimálně k smíchu...