rybnicek_meziricko

Quoted post

J+
Nepřihlášený uživatel

#115 Re: pro paní chatařku,co se tak rozepsala :-D

2013-05-23 14:49

#95: -

Ale no tak paní chatařko,myslím,že snad i šíříte pomluvy,osobně jezdím na Magorovo Vydří i Konec léta od samého počátku a doopravdy jsem nenarazil nikdy na nikoho,kdo by si něco píchal,nikdy jsem nenarazil na injekční stříkačku ,to k těm povalujícím se stříkačkám a feťákům,myslím navíc,že poznám je-li někdo pod drogou ..... stejně tak k tomu žebrání po obci -to už si doopravdy děláte legraci .... měla jste to zdokumentovat...navíc vzhledem k tomu,že díky obyvatelům Meziříčka atp. věnuje policie akcím zvýšenou pozornost,je teda s podivem,že na nic závadového,jak popisujete,nenarazila  ...... možná by za to stálo zkomfrontovat zaměstnanost a placení daní "účastníci vs. obyvatelé okolních vsí" ,když tady tvrdíte,že z daní unavených obyvatel účastníci přežívají (jo není nad klid na práci-to heslo miluju)..... jen mám pocit,že žijete opravdu v jiné době a na svět se díváte stejnýma očima,jako kdysi,když kdokoli ,kdo se nehodil do kolonky uvědomělého svazáka tak byl automaticky označen za somráka,narkomana,opilce a tak dále a tak dále ..... důvody zrušení akce ve Prostředním Vydří byly vcelku jasné,místní obyvatelé byli v pohodě,kolikrát jsme s nimi posedávali venku,někdy popíjeli,oni chodili na statek a všichni měli Magora rádi ... potud vše o.k. ale pár nabručenej a namistrovanejch "chalupářů",kteří smýšleli stejně jako vy,prostě neuneslo,že se lidi dokáží bavit a že oni tomu nerozumí,že ten způsob zábavy nechápou,za jejich mladejch let se vyskotačili na nedělních čajích a nějak víc toho nebylo,no jo no :-D ... jo,a Magorův statek stál uprostřed vesnice a akce tam v klidu probíhala téměř 10 let !!!!!! Myslím,že s mlejnem je to trochu jinak .....

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#164 Re: Re: pro paní chatařku,co se tak rozepsala :-D

2013-05-27 06:10:04

#115: J+ - Re: pro paní chatařku,co se tak rozepsala :-D

dobrej koment... ale myslim, ze pani chatarce ta ironie stejne nedojde :D