rybnicek_meziricko

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno rybnicek_meziricko


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Re:

2013-05-21 10:38

#66: - Re:

Tak co, pane Pátku nebo zastupitelé, jak účelně hospodaříte s veřejnými prostředky??? Mluvte! Myslíte si, že platíme daně, aby jste si pak za ně jen tak pro nevraživost kupovali pozemky? Ukažte nám záměr a kam jste nákupem směřovali? Jak koresponduje tento nákup s "Plánem rozvoje obce Meziříčko"? Má vůbec obec Meziříčko takový plán?


Nepřihlášený uživatel

#77

2013-05-21 13:10

doufam v dobry vysledek a tesim se az si letos u rybnicku poprve posedim :-) PEACE

Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re:

2013-05-21 13:15

#66: - Re:  

 Můj kolega ekolog potvrdil, že v rybníčku jsou již jistě obojživelníci (několik druhů žab)- tedy chránění živočichové. Zároveň upozornil, že tito obojživelníci přezimují i na okolních pozemcích a majitelé těchto pozemků jsou tedy ze zákona zodpovědni za jejich ochranu. Tuto zodpovědnost tedy převzala obec a měla by ji kontrolovatelnou formou zajistit.


Nepřihlášený uživatel

#79

2013-05-21 15:58

Kdo nemá rád rybníčky, nemá rád lidi :P

Nepřihlášený uživatel

#80

2013-05-21 18:56

Výborný rybníček !

Nepřihlášený uživatel

#81

2013-05-21 20:27

rušit rybník, zrušit radní.

Nepřihlášený uživatel

#82

2013-05-21 20:28

at žije revoluce

Nepřihlášený uživatel

#83 Re: Re: Re: hold 76

2013-05-21 21:23

#76: - Re: Re:

nakup pozemku mel jen jeden cil, dostat Skalaka na lopatky. Necht obec prokaze zamer,  proc pozemek zakoupila a dokumentaci k tomu. Proc si nemohl Mira pozemek koupit? Majitelka prodala pozemek obci a Skalakovu  nabidku odmitla,ac nabizena cena byla vic nez slusna.  Plan rozvoje obce Meziricko,tedy plan soudruha Patka je jasny. Jak asi byl nakup oficielne oduvodnen?


Nepřihlášený uživatel

#84

2013-05-22 05:19

V Přírodě se snad rušit nemá nic ne.Možná tak náš parlament a nesmyslnou vládu.

Nepřihlášený uživatel

#85 Re: Re: Re: Re: hold 76

2013-05-22 06:03


Nepřihlášený uživatel

#86

2013-05-22 07:29

Potvrzuji timto souhlas s touto petici.

Nepřihlášený uživatel

#87 Re: Re:

2013-05-22 11:18

#33: M. Karásek - Re:

je fajn, ze to to nekdo nezaujaty ocenil :)
diky


Nepřihlášený uživatel

#88

2013-05-22 13:39

Likvidovat, co lidi mají rádi, to umí každý..
Tereza

#89

2013-05-22 13:40

I když to člověk nebere vůbec politicky a osobně (což, uznávám, lze jen těžko), je toto rozhodnutí zásadně špatné. Po takové době existence vodní plochy je naprosto zvrácené a škodlivé takto zásadně měnit krajinu a - jak se správně píše v petici - zasahovat tak do ekosystému. Jestli byl rybníček kdysi zbudován ilegálně je v tomto kontextu dle mého názoru naprosto irelevantní, neboť teď již mnoho let existuje a v něm život, který by se zasypáním rybníčku jednoznačně zanikl. Rybníček už je součástí přírody, ať se to zastupitelům líbí, nebo ne.

Nepřihlášený uživatel

#90

2013-05-22 17:17

Byl jsem tam, krása, věčná škoda jakékoli zásobárny vody!!!

Nepřihlášený uživatel

#91

2013-05-22 18:54

Čím víc rybníčků,tím míň solárních elektráren.
UHO

#92 ??????

2013-05-23 06:06

Většinu to asi zajímat nebude, ale ono vše bylo trochu jinak. Hlavním problémem je, že rybník byl vybudován p. Skalákem na cizím pozemku, a to bez souhlasu jeho majitele. O odstranění rybníku rozhodl MěÚ MB až na pokyn krajského úřadu Vysočiny, jinak do té doby ignoroval žádosti obce o zjednání nápravy. Není také pravdou, že by mělo dojít ke zmaření životů žábiček nebo tak. Zhotovitel rybníka je povinnen zajistit jejich přesun do vhodné lokality. Jsem fanda p. Skalického a jeho ženy. Jsem rád, že se někdo nebojí i přes nepřízeň okolí pořádá akce tohoto druhu. Bohužel v otázce rybníka nemohu stát na jeho straně. Skalický je člověk, který se ohání dodržováním zákonů a v tomto případě je však zcela popírá a užil komunistickou praktiku (a to komunisty všude odsuzuje) zabrání cizího majetku. To asi tak názor jednoho člověka, který je v dané věci v obraze a ví jak to s rybníčkem je..........
UČO

#93 Re: ??????

2013-05-23 06:17

#92: UHO - ??????

asi někdo ze životního z MěÚ MB že .... jen v tomto případě stojí zákon proti zdravému rozumu ... p. Pátek má zřejmě dobré známé na KK Vysočina ... avšak pod rozhodnutím je podepsán odbor životního prostředí MěÚ MB, bohužel pro vás https://www.facebook.com/photo.php?fbid=601672833176806&set=a.601672823176807.1073741829.472179316126159&type=1&theater


Nepřihlášený uživatel

#94

2013-05-23 07:15

Nesouhlasím s touto byrokratickou šikanou a především nesouhlasím, aby "úředníci" z odboru životního prostředí ničili životní prostředí nás všech!
Už takto se v této pseudodemokratické společnosti děje dost nesmyslných počinů.

Nepřihlášený uživatel

#95

2013-05-23 07:16

Osobně mi rybníček vůbec nevadí, popravdě do doby, než se tento případ začal více řešit jsem ani nevěděla, že poblíž mlýna nějaký rybníček je. Tady nejde o to, že si nějaký člen KSČM usmyslel, že bude škodit. Pokud vím, tak jde o dlouhodobé spory mezi zastupitelstvem obce a panem Skalickým. Jak zde bylo již několikrát psáno, Skalický si žije ,,po svém,, a možná taky proto nerespektoval první stížnosti obyvatel obce Meziříčka. Všechny problémy, co se dějí Meziříčko x Skalák mi přijdou opravdu už jen jak dětské hádání na pískovišti (když nemůžu já, tak on taky ne). Jak zde psal někdo, že bydlí přes kopec a neslyší nic, to se nedá říct o mě. Myslím si, že pokud někdo z vás trávil letní večer v chatové oblasti ,,KOSOVÁ,, nedaleko MB v době konání ,,technoparty,, určitě se mu naskytla možnost slyšet onen ,,technařský,, ruch. Dokážete se vůbec vžít do role občanů Meziříčka. Přijdou unaveni z práce, protože těžce vydělávali na to, aby se z jejich platů strhávali daně a platila se podpora v nezaměstnanosti, nebo školy těm, co se po obci poflakují, žebrají o jídlo, nechávají na zástávce injekční stříkačky, leží na silnici okolo mlýna tak, že autobus, který ty pracující lidi ráno vozí do práce nepřijel nebo přijel pozdě jen proto, že se milým punkerům, feťákům a jiným lidem nechtělo vstávat, protože byli opilý, zfetovaní a kdo ví co ještě, místo toho, aby obyvatelé měli klid na odpočinek. Ano, ať tam jsou různá setkání technařů, punkerů apod. ale 20 dní nepřetržitě je opravdu přehnané. Ať je to o víkendech a jednou za čas. Kolik festivalů ve městě, nebo fotbalových zápasů je v kuse 20 dní? Proč myslíte, že bylo zrušeno Magorovo Vydří ve Vydří? A to Magorovo Vydří je ta nejpoklidnější akce za celé prázdniny. Teď očekávám haldu odpůrců, protože jak říkáte a vidím u komentářů nad tímto komentářem že je to jak v době před 17.listopadem, že existuje jen jeden názor a všechny ostatní jsou ,,ZAKÁZANÉ,, a nebo mi to rovnou autor petice smaže?? :-D
Petr Tomíšek
Autor této petice

#96 Re:

2013-05-23 07:24

#95: -

Autor petice smazal dosud jen jeden příspěvek, a to proto, že to byl odkaz na jiný web, nebyl k tomuto tématu. Zajímalo by mne, kdy jste zažila takovou akci 20 dní v kuse? Můžete mě, prosím, jako autora petice neznámá osobo informovat? Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#97 Re: Re:

2013-05-23 07:29

#96: Petr Tomíšek - Re:

červenec 2012 rozhodně, červenec 2011 tuším ,,jen,, 15 dnů

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-05-23 08:27



Nepřihlášený uživatel

#99 Re:

2013-05-23 08:27

#95: -

totální nesmysl!!!! v životě tam žádná akce nebyla takto vkuse!!! vážené paní se tam zřejmě mísí i akce pořádané v MB!!! :-D

UČO

#100 Re: ??????

2013-05-23 08:34

#92: UHO - ??????

zajímalo by mě, co by se stalo, kdyby jste pokynu KK Vysočina neuposlechli?!