Proti Transformaci příležitostné osobní dopravy na taxislužbu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#222

2013-05-02 09:50

Michale jak to prosim osobne resis? Zazadal sis uz o kartickua prihlasil auto nebo stale jeste ne?
dik

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#223 Re:

2013-05-02 18:04:46

Já bych dodal, že kluci z magistrátu co mají v téhle diskriminaci a likvidaci slušných dopravců prsty, to tady čtou a žádné informace jak to obcházet bych sem nedával , bude to pro ně jen vodítkem.

A moc se mi líbí dle doporučení, když např. Kladenská smluvka tedy dnes utajený taxík s Kladenskym místopisem přijede do Phy na letiště, tak si městský policajt procinkne káru, dle registru Taxi a  zjistí, že nemá pražský místopis a tudíž mu dle doporučení magistrátu odebere licenci. Přide mi, že ten kdo ty doporučení píše ještě pořád neví nic o tom jak to funguje. Pak taky zapoměli vymyslet jak bude utajený taxík dokazovat, že nejní v práci, když jediné co lze z něj odložit je snad už jen sako řidiče. A tudíž když jeho řidič bude v kraťasech a pantoflích by mohlo být důkazem, že zrovna netaxikaří. Vlastně to dokázali vymyslet geniálně, že je tak komlikované to dělat legálně, že je rozhodně jednoduší někoho okrást.:-(Leo