Stop výstavbě nákupního centra na místě VS haly ve Frýdku-Místku.

Ondra

/ #156 Re: Re: Re: Re: a proč petice

2012-03-19 22:45

#155: - Re: Re: Re: a proč petice

Milý "nepřihlášený uživateli",

copak jsem byť jednou řekl, že jsou "šopiny" mým potěšením a že v nich trávím svůj volný čas? Jen jsem obecně shrnul data o tom, že tyto centra existují a staví se pro to, že mají dostatečný počet návštěvníků, což se  nedá říct například o stadionech. Takže nechápu proč místo argumentů ,proč nechcete nákupní centrum, útočíte na mě.

Možná by stálo za zvážení založit petici o sbourání velkého, neefektivvního a energeticky náročného stadionu a postavení nového + nákupního centra. Možná by taková petice měla stejně nebo více podpisů.

Nevím proč o narušení rekreační zóny mluvíte, jako by chtěli zrušit 2km pobřezí Ostravice.

PS. pro Vaši informaci - do obchodů chodím pouze, když musím něco koupit, ne pro své potěšení a už vůbec tam netrávvím volný čas.

Tak vzhůru na stadion !!!! ( vlastně ne, není tam nic ke koukání ).... do nového moderního stadionu spíše přilákáte pořadatele sportovních a kulturních akcí. A také není lepší fandit sportovcům nebo kapele na zaplněném ikdyž menším stadionu, než v poloprázdné obrovské hale?