Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize


Nepřihlášený uživatel

/ #313

2020-10-07 16:57

S otevřeným dopisem souhlasim, diky za nej. Když pominu všechna data a četná prohlášení, myslím že nyní, po více než 6 měsících COVID hysterie, musí být každému kdo se nad ní pozastaví a krátce zamyslí jasné, že kdyby byl COVID opravdu nebezpečný, viděli bychom všude kolem sebe ukrutně trpící nemocné, a mrtvé v masových hrobech. Pod tíhou takových důkazů by vůbec nebylo nutné hledat oběti pofidérním testování a každý by se proti infekci rád, dobrovolně a s nasazením všech osobních možností chránil, takže roušky nebo omezení fyzických kontaktů by nikdo nemusel nařizovat a vysvětlovat jejich důležitost. Společenský život by se přizpůsobil naprosto přirozeně sám. A stejně přirozeně a nenuceně by se to projevilo také v ekonomice. LIdi by kupovali to co opravdu potřebují a této spotřebě by se výrobci a dodavatelé spontánně přizpůsobily. Kdysi jsem přijal osobní zodpovědnost za svůj život a přesto, že nejsem lékař znám naprosto přesně a lépe než kdokoli jiný svůj zdravotní stav. Touto znalostí se každý den řídím, takže jednoduše řečeno své každodenní aktivity volím podle toho, jak se cítím. Díky tomu jsem již déle než 30 let nepotřeboval navštívit lékaře, kromě stomatologa, kterého si téměř zcela hradím sám, mimo veřejné zdravotní pojištění. Mám se celkem fajn, ale nyní mám strach z povinného testování, nebo dokonce očkování v souvislosti s COVID. Strach o to větší, když jako laik pozoruji, jak jsou odběry při COVID testu invazivní.   Zdravim a dekuji. JD



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...