Petice na podporu pana prezidenta a okamžité odstoupení Sobotky


Nepřihlášený uživatel

/ #35

2015-11-23 17:31

Pokud jsem se rozhodoval v prvních přímých volbách hlavy státu, tak jsem měl pouze možnost mezi Zemanem a Schwarzenbergem. Byla to tedy volba z rozumu. Na jedné straně stál člověk, který vedl silnou politickou stranu několik let, člověk, který sice byl jako mladý člověk v KSČ, ale vystoupil z této zločinecké organizace pro nesouhlas s okupací Československa, zrovna tak jako moji rodiče. Člověka, který se nebál kritizovat a poukazovat na tuto zločineckou organizaci, ještě za jejího řádění. Na druhé straně jsem měl volit člověka, který svým senilním vystupováním chtěl zvrátit dekrety prezidenta Beneše a navrátit majetek sudetským Němcům. Není totiž od věci si připomenout, že právě sudetští Němci podporovali finančně disidentské hnutí. Měl jsem asi jako každý z nás, kdo volil Zemana v jeho kariéře prezidenta mnoho výhrad, ale člověka poznáte nejlépe v dobách nejhorších. Za tu dobu považuji současnou politickou situaci v EÚ. Prezident Zeman se postavil za drtivou většinu zdravě smýšlejících lidí a racionálně poukázal na hrozbu islámu. Není od věci si připomenout, co vlastně Islám a Džihád je: Podle Koránu je tedy Džihád šíření muslimské víry a to jakými koliv prostředky, tedy i násilím. Proto se islám, žádného násilí nezříká, naopak, je v Koránu napsáno, že pokud muslimové nebudou šířit islám a zákony Alláha, budou potrestáni samotným Alláhem. Celý koncept džihádu je totiž v ortodoxním islámu postaven jako forma "očistce" pro muslimy, kteří se dopouštějí hříchu. Podle výroku Mohameda, ten kdo vede dříhád za Alláha a jeho vládu, bude mít odpuštěny hříchy, bude přiveden ihned po smrti k Alláhovi, kde bude mít dostatek jídla, pití a sexuálního potěšení. Proto se mnozí muslimové dopouštějí hříchu, podle islámu (například se nemodlí, nepostí, cizoloží, znásilňují, kradou a podobně) podporují finančně ozbrojený džihád, ale i islám a Alláhových zákonů s vědomím, že je Alláh očistí a uchrání od pekelného ohně. Není tedy již podle samotného Koránu možné rozdělovat islamisty na mírumilovné a na teroristy. V Islámu je zakotveno přímo nenávist a pronásledování křesťanů, Židů, bezvěrců a podobně, takže každý přistěhovalec je povinen se tímto řídit.
Jedině pan prezident si toto nadmíru uvědomuje a chrání svoje občany před tímto zlořádem. Ti kteří nesouhlasí s emigrační politikou a islámskou invazí, tak jsou nazýváni xenofóbisté a dokonce fašisty. Je třeba podpořit člověka, který na svůj pokročilý věk vládne zdravým rozumem, na rozdíl od pánů Schwarzenberga, Kalouska, Šabatové, Dienstbiera, Kocába, a v neposlední řadě ministra nespravedlnosti Pelikána. Pan ministr nespravedlnosti, tedy náš promuslimobijec Pelikán, v debatě pro idnes.cz, označil lidi, co se buď bojí islámu a přistěhovalců, nebo dokonce proti tomu protestují, že by měli býti podle § 356 tr. zákona zavřeni až na dvě léta. Odůvodňuje to tím, že kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému náboženství, bude potrestán odnětím svobody, až na dvě léta. To, že soudružka a svazačka Merkelová vědomě podporuje toto islámské hnutí a ohrožuje samotnou demokracii v Evropě a její tisíciletou tradici, tak pana Pelikána netrápí. Historie i hysterie se opakují. Nebyla to náhodou Francie a Anglie, kdo nás v r. 1938 zradila a předhodila Hitlerovi, aby pak Němci přerozdělili naši zemi. Teď chce paní Merkelová přerozdělovat opět a to společností, které má v samotném kořenu islámu nenávist ke křesťanům zakotvené. Vrcholem je pak vystoupení pana premiéra Sobotky a jeho ministrů za ČSSD, kteří nás voliče pana prezidenta označují za nácky a xenofoby. Je třeba ve volbách ukázat pánům politikům, jaké jsou naše postoje, co chceme ve své zemi a hlavně koho chceme a koho nechceme. Jsem hrdý na svého prezidenta a stydím se za svého premiéra. Proto jsem dal svůj hlas a podpis pod petici za svého prezidenta.