Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Tomáš

/ #134 Re: Re: Re:

2015-06-28 10:36

#129: Čechoslav - Re: Re:  

 Když jste u toho štítkování, zrovna v pátek jsem byl na demonstraci v Brně. Ano, pořádala to Dělnická mládež, ale jejich příznivců tam nebyla ani polovina, viděl jsem tam spoustu normálních lidí, mladých i starých, prostě standardní vzorek společnosti. Všichni už mají plné zuby té kavárnou násilím prosazované sebevražedné multikulti politiky, chtěli vyjádřit svůj jasný nesouhlas s genocidou národa a media si je bez skrupulí všechny označí jako neonacisty. Ať jsem se podíval kamkoliv, kde o tom psali, všude psali o těch zlých „nacistech“ a hodných podporovatelích imigrace, přitom skutečnost ukázala pravý opak. První, kdo neudržel nervy na uzdě, byli sluníčkováí feťáci, když se už během prvního proslovu rozběhli se směrem k nám a vyvolali málem střed. Po zbytek akce už benga zatarasily cestu a byl klid. Bohužel se ukázala typická švejkovská nátura připosraného českého národa a nepřišlo ani zdaleka tolik lidí, kolik jsem při takové naivně očekával (i když jich rozhodně bylo víc než obvykle střízlivý odhad médií) - jednak chabá propagace, jednak ne úplně nejvhodnější čas pro přespolní (v sobotu to nešlo, jelikož byli všichni na Švancim), jednak je vidět, že zapůsobila mediální štvanice. Lidi, jež jsou pod vlivem médií, ať mají jakýkoliv názor, se prostě bojí jít na akci, kterou organizuje DM, a přitom daleko větší bordel dělali feťáci z druhého tábora, jenže pro tisk jsou to lidumilové. Běžní lidi mají z nacionalistů neoprávněný strach (pěkně nám tady média naordinovala xenofobii vůči jedné části společnosti), aby náhodou nebyli onálepkovaní jako radikálové a xenofobové, přitom mně je úplně u prdele, jak mě tenhle kolaborantský systém nazve – pro mě je to spíš čest – vidím, že těm pupkatým hajzlům nahoře ležíme pořádně v žaludku a to je sakra správně.