Petice za podporu Miloše Zemana

Roman Skácel
Hodonín

/ #739 Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 20:07

#736: - Re: Re: Re:  

Vidím to jinak a jsem schopen přinést fakt hodně argumentů. Od dob Klementa Gottwalda v této zemi nebyl prezident, který by svým úřadem opovrhoval více, přitom se na tu funkci celá léta pan Zeman tak moc třásl.

Za tohle nemohou média, ta nám jen ukázala objektivní pravdu na vlastní oči a uši, a doufám, že alespoň vlastním očím a uším věříte, i když také cítím, že vstřebat to, co jste viděl a slyšel, zas tak jednoduché není. Lidé, jako Vy dostali větší kapky než já, protože já na to byl připraven, ovšem Vy ve své slepé víře ve svůj Kult jste aktuálně pěkně rozpačití a hledáte chyby na jiných raději, než na panu Zemanovi klady, když nějaká pozitiva na výkonu funce prezidenta není tak snadní najít...

Kdyby-chyby, pan Schwarzenberg volby nevyhrál a my máme problém, protože o profesionálech na pražském Hradě v čele s prezidentem taky mluvit není možné, když např. pan Mlynář asi nezíská prověrku PT od NBÚ ani do konce volebního období a pak už ji ani potřebovat nebude. Pan Ovčáček si vymýšlí bezvadné báchorky a pan Zeman si nevidí do pusy (Riot)...

Sláva, a ať žije politická slušnost.