Zrušení tv. a r. poplatků, zakodování tv. a r. vysílání


Nepřihlášený uživatel

/ #4 Poděkování

2014-04-18 18:51

Děkuji všem, kteří se podepsali pod moji petici za zrušení idiotských TV a R poplatků. Server mně nabídl, abych si připlatil nemalý peníz za lepší zviditelnění své petice. Kdybych měl peněz nazbyt, najal bych si právníky a hnal bych to k Ústavnímu soudu, nebo udělal mediální kampaň. Ale já do toho nemohu cpát peníze a je nás jenom 42, byť bych si s Vámi všemi určitě rozuměl. Také já si myslím, že bulvární zprávy jsou objektivnější než ta šaškárna na ČT1. Když projdu městem, odevšad se na mě valí žebráci a chtějí peníze. Stát je vlastně banda žebráků, kteří pořád chtějí peníze. Jedni žebráci si kupují chlast a cigarety, druzí žebráci si peníze převádějí na tučná konta. Lidské společnosti chybí to, co ji dlouhá staletí drželo pohromadě a co jí vlastně umožňovalo přežívat v pradávných dobách "holých rukou": solidarita, soudržnost, vzájemná spolupráce, pomoc. TV a R poplatky jsou jenom jedním z mnoha symptomů choroby, jíž trpí naše společnost, mám obavy, že veškerý ten hnus a marast se nepodaří nijak odstranit. Předhazujeme komunistům, že popravili Horákovou, ale já před sebou vidím jiné Horákové. Prý komunisté zničili mnoha lidem existenci, mně taky - odváželi mě na STB, ale tento režim se chová ještě hůře, když nám vlastně říká: "Práci si sežeň, jak chceš, my ti ji shánět nebudeme, nějak se s těmi pány velkopodnikateli domluv za minimální mzdu, ale pozor - účty zaplať včas, jinak!..." Až odejdu na důchod, vrátím se ke starým dobrým knihám... Ještě jednou děkuji za podporu! Stanislav Souhrada - fmc55@seznam.cz