Proti Transformaci příležitostné osobní dopravy na taxislužbu


Nepřihlášený uživatel

/ #285

2013-08-21 07:37

Dne 20.8.2013 jsem se zajímal jak postoupila změna vyhlášky ohledně příležitostné dopravy našich hostů na nádraží nebo letiště našim autem, vzhledem k tomu, že vím že naši hosté v 90% odmítli přepravu taxikem vzhledem k nehorázné ceně. Touto problematikou jsme se zabývali před 2 roky a bylo to dost komplikované. Magistrát nám dal naději, že vyhláška bude novelizovaná a usnadní život našim hostům. Neusnadnila. To že se mám stát jako majitel hostelu taxikářem, svoje vozidlo registrovat u taxikářů, skládat nesmyslné zkoužky z místopisu, psát objednávky a různé jiné nesmysly je už do nebe volající drzost lobistů za taxislužbu. Nic z toho nehodlám dělat a taxikářem se stát nechci. Chci i nadále být majitelem hostelu který v rámci našich služeb nabídne odvoz svých klientů z nádraží a na nádraží či letiště za cenu 10 korun za kilometr. Tudíž je to jen služba a ne byznys. Služba, která je evidovaná v příjmech a tudíž i zdaněná. Pokud nějaký tupec co schválil tento zákon nechápe rozdíl mezi taxislužbou a hotelovou službou, je mi ho moc a moc líto. Nehodlám ale vyhovět taximagistrátu.