Proti Transformaci příležitostné osobní dopravy na taxislužbu


Nepřihlášený uživatel

/ #198 Re:

2013-04-30 09:16

Já mám asi malý mozek. Přijde mi jako by to metodické stanovisko bylo ohnuto k tvojí petici Michale a ta jako by tím tedy hodně strácela na váze. Z metodického pokynu se najednou stala jako by lidsky přijatelná matlanina taxikářů s dopravci, proti které snad ani nemá cenu klást odpor. Vždyť oni to s námi myslí tak dobře. Jako by s tvůrcem spolupracoval i psychlog. Vidím tam díru, že řidič taxi může řídit vozidlo klienta a nikde není psáno, že vozidlo bude majetkem klienta. Je tedy z právního hlediska možné aby nájemcem vozu byla cestovní kancelář nebo hotel a řidič taxi s průkazkou vozí klienta.  A žena taxikáře je zrovna náhodou majitelkou té autopujčovny.A cena 28 km platí jen v Praze ale třeba v Plzni jiná a musím jet tedy za jejich strop nebo svůj a vlastně když budou v Plzni,  musím si nejdřív udělat jejich místopis abych neporušil jejich vyhlášku nebo jejich doporučení, než tam vjedu?Ps: Má chytrá žena mi říká, že jsi dosáhl hodně, že ůředníci sledovali tvou petici a přes svou původní neznalost našich problémů se snažili naše připomíky vtělit do metodického stanoviska v mezích nového zákona. Leo